Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

LADISLAV KAŠUKA: Mé vyjádření k reportáži:

(Článek je ze dne 11.03.2022)

Reportáž: Anatomie páté kolony Ruska. Natočili jsme příběh Čecha dotovaného Kremlem

Mistrně natočená reportáž, ve které jsou profesionálně vytrhané věci z kontextu a videa i fotky namixované z období více jak 10 let. Je úplně jedno, že se ta různá prohlášení i ty fotky a videa týkala věcí, které spolu vůbec nesouviseli.

Když to dáš všechno takhle hezky do řady a pěkně namixuješ, tak to dokáže z člověka udělat někoho, kým vůbec není. Teď už jen čekám nějaké trestní stíhání, problémy v práci a možná i fyzické napadání na veřejnosti.

  • ladislav-kasuka-me-vyjadreni-k-reportazi

Kdybych, byl opravdu placen z Ruska, a byl agentem Kremlu, asi bych se sbalil a odjel z této čím dál více dojebaně zpolitizované země. Jenže nejsem, články jsem psal vždy jen z přesvědčení, ani na svou politickou kampaň, jsem nikdy žádné peníze nedostal, a ty, co mi byli nabízeny jsem přímo odmítl, ale to je úplně jedno.

Nikdy, bych si byl nepomyslel, že mně za pár euro na vlajky a kameru čeká takový mediální lynč. Mimochodem, ti ukrajinští hackeři, se nijak snažit nemuseli, hned na první demonstraci s novými vlajkami, jsem veřejně panu Usovskému poděkoval za tento sponzoring z honoráře, který tehdy Alexandr dostal za vydání své knihy.

Toť vše. Nejspíše mně čekají těžké časy. Inu v době nacifikace západního světa, jsem s tím měl, když jsem "nedržel hubu a krok" počítat ...

 

 

Ladislav Kašuka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře