Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jsme zpět na www.czechfreepress.com

Omlouváme se za kratší výpadek a děkujeme firmě CZ.NIC za reklamu v televizích a oligarchických médiích.

  • jsme-zpet-na-www-czechfreepress-com

Ještě kratičký vzkaz pro cenzory z CZ.NIC: Když dochází argumenty, nastupuje cenzura. Když nefunguje cenzura, nastupuje represe.

CFP! je prostor pro všechny, kteří nemůžou publikovat jinde.

My články neposuzujeme, necenzurujeme. My ZVEŘEJŃUJEME. Ať si to posoudí, zhodnotí a popřípadě i zcenzuruje náš čtenář. Netvrdíme, že vše, co publikujeme je "jediná, objektivní pravda" a s obsahem mnoha článků nemusíme ani souhlasit. Ale budeme bojovat za to, aby i tyto názory měly právo být zveřejněny.

Jsme za pluralitní demokracii, která je založená na pluralitním zpravodajství a informování. Jakýkoli jiný přívlastek před slovo demokracie ji deformuje směrem k totalitě. Každý, kdo podporuje cenzuru, podporuje totalitu, diktaturu a represi.

Internet a svobodné šíření informací NEZASTAVÍ. Jestli tohle pánové z CZ.NIC neví, neměli by se živit poskytováním internetových služeb.

Od politiků se to dá očekávat. Těm bude účet za jejich cenzorství předložen ve volbách, ale cenzorství od lidí, co se živí internetem,  je nepochopení internetu jako takového.  Tito lidé by se poskytováním internetových služeb živit neměli a měli by si najít práci třeba v cenzorských neziskovkách ala čeští elfové..

Vzkaz pro naše čtenáře:

V důsledku změny adresy jsme přišli na nějakou (neurčitou) dobu o příjmy z reklam. Zvažte prosím příspěvek na podporu šíření svobodných informací. Možná již brzy budeme potřebovat finance i na soudní spory, kterými nám "demokraté" vyhrožují. Nechtěně jsme se totiž octli ve válce s cenzorskou, totalitní, nedemokratickou hydrou, která se neštítí použít všech prostředků k potlačení jiných, než jimi schválených informací. 

------------------------------------------------------------------------

Související: https://www.root.cz/zpravicky/cz-nic-zablokoval-osm-domen-dezinformacnich-webu/.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře