Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vypukne povstání blogerů na Aktuálně a rozšíří se i na iDnes?

Rychlý a krátký komentář k hypercenzurní aktivitě Aktuálně.cz vůči třem svým blogerům (Jan Tománek, Jana Zwyrtek Hamplová, Jan Hnízdil) a k možné reakci ostatních "aktualistických" blogerů na tento počin.

  • vypukne-povstani-blogeru-na-aktualne-a-rozsiri-se-i-na-idnes

Dnes jsem se dověděl, že správce blogů na "konkurenčním" serveru aktualne.cz se rozhodl zamrazit (tzn. zablokovat vkládání dalších blogů) Janu Tománkovi, Janě Zwyrtek Hamplové a Janu Hnízdilovi. A to kvůli údajnému šíření konspirací a nepravd kolem Covidu a očkování. Více např. v posledním blogu Jana Tománka.

Potěšující pak je tato solidární výzva mně neznámého blogera Jaroslava Kuchaře, spočívající v závěrečném sdělení: budou-li odtyční tři "zločinci" odejiti, odejde také on. A vyzývá, aby tak učinili i ostatní blogeři. Tleskám.

Jsem velice zvědav, jak se k tomu všemu postaví (pokud vůbec nějak) správci blogů tady na iDnesu. Jestli, pokud by se dotyční tři "zločinci" rozhodli zkusit si založit blog zde, by jim to "bezcenzurně umožnili". Chci doufat, že ano. A hlavně chci doufat, že jednou nebude třeba podobnou výzvu spustit i tady na blogu iDnes.

V poslední době sem moc nepíšu a nechodím, nicméně z nejnovějších dvou stránek seznamu nejnovějších blogů, jak jsem se na ně před několika minutami díval, zde mám první dojem, že to zde nebude potřeba. Přeji si, abych se nemýlil a aby se žádná podobná výzva, jako ta od Jaroslava Kuchaře, nemusela objevit tady. To vše ostatně možná brzy uvidíme.

Na závěr už jen perfektní reakce Daniela Landy na mediální lynč vůči jeho "mailově-hygienické iniciativě". Trestní oznámení ZDRAMINI na Zlatý špendlík za údajnou "sabotáž" raději nebudu vůbec komentovat.

Zdroj: https://jakubmoravcik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=778721

 

%MCEPASTEBIN%

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře