Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Starého psa novým kouskům nenaučíš, aneb Miloš Zeman není žádná výhra, pouze „menší zlo“.

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Poslední dobou hodně lidí, kteří nesouhlasí se západní politikou, jsou odpůrci NATO a kritici přístupu EU a USA k Rusku a ukrajinské krizi skočilo panu prezidentovi na vějičku a myslelo si, že Miloš Zeman pochopil, co jsou krvavý mafián a oligarcha, současný prezident Ukrajiny Petro Porošenko a jeho fašistická suita Jaceňuk, Turčynov a spol. zač, a že mu došlo i to, že Evropská unie a USA nemohou být dobrými a upřímnými partnery pro Českou republiku, když podporují takové lidi a ženou celou Evropu cíleně do konfrontace s Ruskem.

  • stareho-psa-novym-kouskum-nenaucis-aneb-milos-zeman-neni-zadna-vyhra-pouze-mensi-zlo
Mnoho z nás zmátla jeho návštěva Číny a ostrova Rhodos, jeho výroky o Pussy Riot a jiné populistické hlášky, které poslední dobou vypustil na veřejnost. Já sám jsem na moment zaváhal a říkal si, že možná pan prezident prozřel a začal litovat toho kam společně s Klausem, Havlem a ostatními viníky naší české zadluženosti a ztráty národní suverenity zemi zavedl a že se třeba snaží to aspoň částečně napravit. To však byla velká CHYBA!

Miloš Zeman je stále tím samým člověkem, který se válí v našem malém řádně zatuchlém politickém rybníčku již 25 let a má na kontě historii našeho rozdělení se Slovenskem, privatizace, vstupu do NATO a vstupu do EU. Je to ten samý člověk, který nad hradem vyvěsil vlajku Evropské unie, ačkoli tam nikdy nevlál jiný prapor, než prezidentská standarta, je pořád tím Milošem Zemanem, který podvedl všechny své voliče velkou koalicí s pravicovou ODS a který podporuje federalizaci Evropy, sní o jednotné evropské armádě, blouzní o vstupu Ruska do EU (Rusové by nikdy nepřijímali rozkazy odjinud než z jejich Kremlu) a souhlasí s imigrační politiku Bruselu. Miloš Zeman tedy není na straně České republiky, nebo snad Ruska, Miloš Zeman zná pouze jednu stranu a tou je ON sám!

Jeho poslední výroky z návštěvy Bratislavy, kde se Miloš Zeman vyjádřil zcela jasně, když prohlásil, že On by volil být Ukrajincem Porošenka (bývalého mafiána, který se svým otcem rozkradl při privatizaci ukrajinský národní majetek - jeho otec byl jako obyčejný zloděj již za SSSR), který po svém zvolení poslal vojsko a fašistické bataliony vraždit lidi, kteří nesouhlasili s kyjevským ozbrojeným pučem na jihovýchod Ukrajiny (o míru začal mluvit, až když začali jeho vojska dostávat na frak), mluví za vše! Zeman se prostě chce líbit pokud možno všem (kromě pravdoláskařů a Karloidů, těm se nezavděčí nikdy) a zblbnout lidi natolik, aby ho při příštích prezidentských volbách zvolili znovu.

PROTO VÁS LIDÉ PROSÍM, VZPOMEŇTE SI PŘI PŘÍŠTÍCH VOLBÁCH PREZIDENTA ČR NA VŠE, CO KTERÝ KANDIDÁT KDY UDĚLAL A PROVEDL A NEVOLTE NIKOHO PODLE TOHO, CO DĚLÁ, NEBO ŘÍKÁ POUZE V POSLEDNÍ DOBĚ!

Většina lidí (včetně mě) Miloše Zemana volila pouze jako menší zlo oproti rakouskému feudálovi, který je ve službách sudeťáků, Bilderbergu a NWO! Pamatujte si to a snažte se najít prezidenta, který bude dělat našemu národu čest a ne ostudu a bude dobrým a vlasteneckým prezidentem (ne pouze tím menším ZLEM proti druhému kandidátovi).

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře