Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

K případu "zakleknutí v Teplicích".

Wolf David Nowak

Tak. Nebyl čas vymýšlet texty, proslovy. Prostě nás už serou kecy amatérů a lidí co ví 00.prd o dané věci. Zakleknutí se dělá naopak proto, že se člověk znehybní právě, aby neublížil sobě a jiným.

Člověk bez přísunu kyslíku a krve odpadne dřív jak za 4min. Jen pro info. Není to nijak předpřichystané. Jen jsem sebou flákl na zem.

A... Nic. Vůbec nic. Děláme si to na výcviku furt. Ještě chce nějaký retard tvrdit jak je to "brutální smrtící technika" co? Nejsem policista z Teplic, ale ukazujeme jak to probíhá a co to dělá. Teď si to vysvětlíme v bodech.

  • k-pripadu-zakleknuti-v-teplicich

1. Tato metoda nijak neblokuje dýchací cesty, ani tepny v těle. Přívod kyslíku a cirkulace není nijak omezena. Tímto podezřelý reálně není nijak omezen a ohrožen na životě. Video má cca 4:20 min. Na zemi sem ležel takto 5 min. Buňky CNS umírají za 5 min. Kdyby se reálně dělo něco škodlivého, nebyl bych při smyslech už. Ani po 24 hod. se mi nic nestalo. Jak potvrdily 3 lékařské zprávy v případě G. Floyda, zakleknutí nelze prokázat jako příčinu smrti. V případě Teplice je verdikt lékaře a patologa také jasný.

2. Toto je univerzální metoda, užívá se přesně takto všemi. I v případě 3 zasahujících policistů takto klečí vždy jen 1! Druhý pouta či fixuje nohy, třetí jistí nebo pomáhá. Často klečí mimo tělo. Metoda funguje tak, že se klečí v určitém místě nad lopatkami, takže se znehybní a omezí horní část těla v pohybu.

Životní funkce nejsou ovlivněny nijak. To je fakt. Druhá noha tlačí na bedra. Toto je naopak velmi bezpečná metoda, jak zajistit, aby si pachatel, často znecitlivělý vlivem drog či alkoholu sám dále ublížil svým chováním, nezmrzačil ruce v poutech, neohrozil hlídku, okolí a věci kolem sebe. Takto se dá vydržet i desítky minut.

Bylo provedeno X demonstrací, vyjádření lékařů v mnohem lepší kvalitě, než tato má spontánní nárazová akce. Je to nepříjemné, ale to je tak vše. Je fuk, co je to za pachatele. Tohle nemá potenciál zabít či způsobit komplikace.

3. Nikdy se to nestane jen tak. K užití této techniky je zapotřebí zákonný důvod, čili je následkem chovaní pachatele.

4. Šíří se sama sebou živená a chybnou interpretací posilována, fáma o tom, že je toto nebezpečné. Dělá se to, plácnu 50 let a nikdy to nikoho nezabilo. Ani nyní, ani v případu G. Floyda. Za následky způsobené špatným životem a konzumací rizikových drog nenese vinu policie, pouze člověk, který učiní svá rozhodnutí.

Neznalost a opakování fámy není obecný fakt. Ověřte si zdroje. V současnosti toto zvedá vlnu nevole jen kvůli netaktní a záměrně vyhrocené medializaci.

5. Budu parafrázovat výrok známého svalovce Arnolda S. Týpek s vypracovanou postavou, který Vám poradí jak cvičit, Vám asi radí dobře min. z časti. Mechanik Vám opravuje auto, protože vy sami to tak neumíte. Někoho pobouří užití termínu "retard". Dle mého názoru je to vhodné. Necílí to na nikoho konkrétně, nicméně radit, domnívat se, že vím něco lépe než školení profesionálové, instruktoři, paramedici, ačkoliv sám nemám nic za sebou, nemám zkušenost ani kvalifikaci, je ukázkou slabomyslnosti a arogantní ignorance.

Pokud je něco špatně ve společnosti a chce změnu, pak je to spíše než policie, úroveň sebekritiky a vnímaní sebe sama. Já bych si nedovolil radit truhláři jak má dělat svou práci. Nerozumím tomu. Stejně tak i policisté užívají jen prostředky, které zkoušeli i vícekrát sami na sobě. Ano, kdo užívá např. taser, byl jím sám střelen. Na všech z nás klečeli min. rok výcviku každý týden, dokola. Nikdy nikdo kvůli tomuto nezemřel.

6. Hyenismus spojený s medializací takové věci je zoufalý. Rasa, etnikum, barva ve věci případu Teplice nikdy nehrála roli. Pouze chování pachatele. Postup je stejný jako u všech i kdyby byli modří. Je politování hodné, že tuto situaci zneužívají aktivizační skupiny, které by se dle mého názoru měly soustředit spíše na kvalifikaci, rekvalifikaci a prevenci kriminality a užívání drog v problémových oblastech, spíše, než aby zbytečně a neopodstatněně vířily vášně a nepřímo tak, ač asi nechtěně, omlouvali a zamlčovali protiprávní a škodlivé chování pachatele, který byl agresor, pachatel, ne nevinná oběť.

Tam kde je, je právě ze své svobodné vůle a díky špatným rozhodnutím, kterých bylo moc. Věta "neberte drogy, mohou Vás zabít" se neříká jen tak. Ověřte si zdroje, videa před zákrokem a neposlouchejte supy parazitující na situaci. Uvědomte si, že nadávání "sviním Českejm" je rasismus jak vyšitý a jako takový trestný čin. Předně proto, že to vůbec nehraje roli. Nejvíce ho momentálně využívají aktivisté, co před ním mají chránit, ne ho živit. Skončil jako XYZ jiných padouchů. To je podle Vás špatně? Kde to chcete žít? V Mad Maxovi?

To je v kostce vše. Fakta jsou fakta. Líbit se Vám nemusí.

zdroj: FB Wolfa Davida Nowaka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře