Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Zombie-droga" jako součást boje Číny s "prohnilým" Západem.

Nedávno jsme zveřejnili videa z ulic amerického města Filadelfia. Takhle to již ale vypadá ve všech větších městech USA. Podívejme se nyní blíže na to, co  dělá z lidí živoucí mrtvoly, alias Zombie?

Zombie je i  název nové drogy, která vzniká z "léků" fentanyl a xylazine. Tato
droga nyní ovládá nejen ulice Filadelfie, ale ulice všech velkých i malých měst USA a z obyčejných bývalých heroinových narkomanů doslova dělá oživlé A zevnitř hnijící mrtvoly.

  • zombie-droga-jako-soucast-boje-ciny-s-prohnilym-zapadem
  • zombie-droga-jako-soucast-boje-ciny-s-prohnilym-zapadem
  • zombie-droga-jako-soucast-boje-ciny-s-prohnilym-zapadem
  • zombie-droga-jako-soucast-boje-ciny-s-prohnilym-zapadem

Jejich pohyby jsou pomalé včetně mátoživé chůze a neschopnosti udržet rovnováhu. Uživatelé mají křečovité a nekoordinované pohyby vyznačující se podivným třasem hlavy. Velmi často se ani neudrží na nohách a polehávají na zemi.

Zombie je velice nebezpečným typem drogy, která si našla oblibu převážně mezi uživateli heroinu. Vyrábí se z veterinárního přípravu xylazin a opiátu fentanyl.

Xylazin se přitom běžně používá při uspávání koní či skotu. Naopak fentanyl a z něho vyráběné náplasti slouží pro zmírnění bolestí onkologických pacientů.

Užívání zombie způsobuje velmi vážné zdravotní problémy, působí devastujícím způsobem na stav ledvin a jater a člověk podle odborníků doslova hnije zevnitř. Za důsledek má i vážné psychické problémy.

Důležitou roli v nové drogové epidemii hraje Čína, která fentanyl do USA ve velkém legálně dováží a nehodlá s USA spolupracovat při potírání obchodu s drogami a organizovaného zločinu.

Čína je tak významným článkem v nové „drogové epidemii“, která si v USA vyžádala již stovky tisíc obětí.

Syntetický opiát fentanyl, potažmo v kombinaci s xylazinem známý jako droga zombie, je v současnosti nejnebezpečnější tvrdou drogou v USA, kde konzumace drog představuje závažný společenský problém již několik desetiletí.

Tato látka je podle odborníků padesátkrát silnější než heroin. Jen v roce 2021 se na celkovém počtu 110 tisíc úmrtí z důvodu předávkování drogami fentanyl podle odhadů podílel ze dvou třetin. Proto se v posledních letech hovoří přímo o fentanylové epidemii, která počtem závislých, a zejména obětí, nemá v historii USA obdoby.

Kdo zná čínskou historii, určitě si v této souvislosti vzpomene na tzv. opiové války a následnou opiovou katastrofu, kterou v Číně způsobil dovoz indického opia do Číny tehdejší Británií.

Zdá se, že nyní to Čína Západu vrací i s úroky.  

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře