Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Strašidla kolem pana režiséra Menzela.

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Jiří B a ť a , 27. února 2017

Nevím jak kde, ale v příbytku pana režiséra Menzela zřejmě obchází strašidlo. Pan režisér je z toho celý podělaný, protože to strašidlo je prý komunismus a má strach, že dostane rakovinu, protože podle něj je prý „komunismus“ rakovina.

Prý dříme v těle a čeká na chvíli, kdy se organismus oslabí. Pak nastoupí a tělo dorazí, potvora jedna zákeřná! No a stařík Menzel se brání, protože chce ještě dlouho, dlouho prudit na tomto světě a protože už jednou komunistickou rakovinou byl zasažen aby z ní byl v listopadu 89 doktorem Vaškem Veškrnou vyléčen, se dnes musí znovu obávat, že by tato dřímající rakovina mohla znovu nastoupit a oslabit jeho už tak ne zcela zdravý stařecký organismus. Má strach, aby se k nám nedej Bože, komunismus, alias rakovina, vrátil.

  • strasidla-kolem-pana-rezisera-menzela

 

Pan Menzel je zcela jistě vzdělaný člověk a uznávaný filmový režisér. Kde že však pan Jiří Menzel absolvoval svá režisérská studia ? No to je gól! Představte si, že to bylo v tom rakovinovém komunismu, na FAMU! A on tu rakovinu nejen zdárně, ale dokonce úspěšně přežil. Pravda, byl mladší, o politiku a události kolem ní se zřejmě zas až tolik nezajímal, i když byl svým způsobem rebel a bonvián. Ale později už byl také úspěšným režisérem, jeho film byl dokonce oceněn Oskarem. A znovu je zde otázka, kdo že mu umožnil tento film natočit? No přece rakovina, zvaná komunismus! Pan režisér Menzel dobře ví, že žádný komunismus nikdy a nikde a to ani v SSSR nebyl a ani nikde na světě neexistuje, ale proč nepoužít silných, líbivých a populistických slov, když to přátelé v Pražské kavárně, havloidi a kámoši sluníčkáři vysoce ocení.

Nebude od věci také připomenout, že Menzelovy „Ostře sledované vlaky“ natočené v době „komunismu“, správně v době vlády komunistů (1966) se mu vlastně otevřely kariérní dveře. Filmem získal nejen vysoce ceněného Oskara, ale i celou řadu dalších mezinárodních ocenění. Tímto svým filmem se natolik proslavil, že se stal doma i ve světě uznávaným režisérem . Nicméně, byly to jeho Ostře sledované vlaky, které mu umožnily tento první významný úspěch, který jej na dlouhou dobu proslavil. Jenže, to už je dávno, to se už nepočítá.

Pan režisér je zcela jistě vzdělaný člověk (absolvent FAMU). V této souvislosti není od věci připomenout, že byl také jedním z mnoha, co také podepsal známou tzv. Antichartu. Jeho dnešní názory a výroky jsou, vzhledem k jeho předpokládanému intelektu, na velmi, ale opravdu velmi nízké intelektuální úrovni. Proto výroky, jako že „ Dnešní komunisté nejsou žádná neviňátka, ale nebezpečnou Putinovou pátou kolonou“ jej řadí mezi debilní, až omezené duševně zaostalé vypatlance, kteří se čas od času rádi na veřejnosti nechávají slyšet, resp. předvádí (exhibují) pozoruhodnými proklamacemi či výroky, které však mají hodnotu použitého toaletního papíru. Čím např. může pan režisér Menzel fakticky doložit výrok: „Dnešní Rusko se nesnaží své imperiální choutky zakrýt clonou ideálu komunismu? To jen naši komunisté se té bolševické víry nějak nechtějí zbavit. Pozor na ně!“ Pro úplnost by bylo ještě dobré pana režiséra doplnit o sloveso : „Koušou“!

Jestliže pan Menzel varuje před komunisty, alias Putinovou pátou kolonou, kteří se nechtějí zbavit bolševické víry pak je otázka, kde vlastně žije, resp. zda je ve svých letech ještě po psychické stránce zcela či úplně zdráv, protože ať dělám co dělám nikde nevidím, žádnou pátou kolonu, že by komunisté hráli nějakou významnou roli v české politice, natož aby prosazovali nějakou nebezpečnou bolševickou víru. Že by pan Menzel měl tzv. Jiříkovo vidění a viděl něco jiného než já a ostatní?

Doba se změnila a s ní se změnily i povahy a charakter mnoha lidí. Zvláště těch, co se rekrutují jako elity v Pražské kavárně a myslí si, že jsou pupek demokracie v česku. Platí to i o panu Menzelovi. Dříve bych před ním s úctou smekl, dnes si mohu jen s chutí odplivnout.

(Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Strasidlo-komunismu-se-nam-zase-plizi-do-vlady-Co-bolsevik-naslibuje-to-potom-zmasakruje-Nic-jim-neverte-pise-Jiri-Menzel-do-novin-476908)

Jiří B a ť a, 2. 3. 20127

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-03-03 08:51
Jen idiotům stále pobíhají v mozkových závitech komunisté a tak horlivě až fanaticky bubnují na poplach. A Menzel snad má komunisty i doma pod postelí a možná mu vyskakují i z ledničky když ji otevře. Jen aby ze strachu ledničku raději neotvíral, ale to už mu půjde i o život, jelikož by mohl nedej Bůh i chcípnout hlady.
Vždyť je to Chazar, tak co bychom od něho chtěli?

Facebook komentáře