Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinští komunisté z domácího vězení prosí o pomoc.

Mezinárodní výzva k zabránění jejich zavraždění Zelenského režimem

Bratři Kononovičovi, ukrajinští komunisté a antifašisté, vydali veřejné prohlášení, v němž odsuzují výzvy k jejich zavraždění, které na Facebooku zveřejnil policista Jevgenij Kravčuk, který také veřejně propaguje dům, kde jsou od začátku ruské invaze na Ukrajinu drženi.

Uvěznění ukrajinští komunističtí vůdci zdůrazňují, že "pouze na popud úřadů může policista veřejně činit taková prohlášení a výzvy, aniž by se obával následků", což je vede k odsouzení, že "Zelenského režim připravuje naše zavraždění".

ukrajinsti-komuniste-z-domaciho-vezeni-prosi-o-pomoc

"Tímto se oficiálně stavíme mimo zákon a dáváme najevo, že za naši vraždu se nikomu nic nestane. Je to praxe třicátých let v nacistickém Německu, kde byli komunisté a antifašisté mimo zákon," zdůrazňují s odkazem na situaci ilegalizace celé ukrajinské levice a hlavních odborů.

Vzhledem k vážné situaci vyzývají Světovou federaci demokratické mládeže, komunisty, celou levici a antifašisty v Evropě a ve světě, aby zorganizovali protesty před ukrajinskými velvyslanectvími a konzuláty, zastupitelskými úřady Evropské unie, OBSE a dalšími orgány a mezinárodními organizacemi.

------------------------------------------------

Výzva bratří Kononovičů komunistům a antifašistům v Evropě

Soudruzi, pomozte nám, prosím!

My, bratři Kononovičové, ukrajinští komunisté a antifašisté, se obracíme na Světovou federaci demokratické mládeže, na komunisty, na celou levici a antifašisty Evropy a světa.

Oficiálně prohlašujeme, že Zelenského režim připravuje naše zavraždění.

Režim nás prostřednictvím policejního důstojníka Jevgenije Kravčuka veřejně a opakovaně varoval před naším chystaným zavražděním. Policejní důstojník zveřejnil výzvy k zavraždění na Facebooku a aktivně šíří naši domácí adresu, protože ví, že jsme v domácím vězení a nemůžeme nikam odejít, takže jsme v pasti.

Pouze na popud úřadů může policista činit taková prohlášení a výzvy na veřejnosti, aniž by se obával následků.

Tímto jsme oficiálně mimo zákon a dáváme najevo, že za naši vraždu se nikomu nic nestane. To je praxe třicátých let v nacistickém Německu, kde byli komunisté a antifašisté mimo zákon.

Zelenského režim chce uspořádat popravu.

Soudruzi a soudružky, žádáme vás, abyste zorganizovali protestní akce před ukrajinskými velvyslanectvími a konzuláty, zastoupeními Evropské unie, OBSE a dalšími mezinárodními orgány a organizacemi a piketovali proti ukrajinským úřadům, aby "zabránily vraždě antifašisty Kononoviče". Žádáme je, aby nás podpořili a zabránili vraždě ze strany Zelenského režimu.

Zdroj: https://mundoobrero.es/2023/07/04/dirigentes-comunistas-ucranianos-bajo-arresto-domiciliario-denuncian-amenazas-de-muerte/

 
ukrajinsti-komuniste-z-domaciho-vezeni-prosi-o-pomoc

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Martin Bacík 2023-07-06 11:16
Žel...od pokryteckých a oportunistickýc h sviní salonního typu - KSČM - asi žádnou kloudnou a jasnou podporu čekat nemůžeme, že ?! Tydlety rádoby ,,komunisty" ( parazitující na předcích ) bych tam poslal na výměnu.
Citovat
#1 Pepan 2023-07-05 19:18
Jen se divím, že ještě žijete, neb náckové vraždí bez soudu a rozmyslu, ovšem všeho do času. Pokud je známé jméno toho nácka, tak se trestu nevyhne i kdyby v tom nejel osobně, Rusové si jména velmi dobře pamatují. Takže je to jen otázka času.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře