Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Blíží se doba, kdy živí budou závidět mrtvým

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 
  • blizi-se-doba-kdy-zivi-budou-zavidet-mrtvym

Pravda uvedená v článku "Zažijeme poslední volby do EU parlamentu?" je děsivá. Takzvaná "demokracie" je opravdu jen tvrdě organizovaný a řízený chaos, jehož cílem je umožnit neomezenou vládu nepočetné leč velmi bohaté skupiny jedinců, kteří sami sebe nazývají elitou. 

Téměř polovinu minulého století brzdila rozvoj této nové čtvrté říše skutečnost, že naše planeta byla rozdělena na dva politicko-ekonomické systémy. Zábrany padly a spolu s nimi veškerá pravidla slušného chování a respektování základních lidských práv a svobod. "Demokraticky" řízený chaos v legislativě, ve vymahatelnosti práva, ve svobodě projevu jsou jen částí celého projektu. Do tohoto tavicího tyglíku je nutno přidat ještě import cizích etnických skupin s cílem vytvořit multikulturní společnost, ve které nejnižší tvrdě pracující vrstvy obyvatel budou postupně ztrácen svůj vlastní historický a společenský kontext. Jeho ztráta je nevyhnutelnou podmínkou pro naplnění ideálů nové říše elit.

Zároveň tento import cizích a často nekompatibilních kultur přináší další významnou výhodu vládnoucí elitě v podobě rozdmýchávání velkého sociálního napětí v nižších sociálních skupinách populace. Toto napětí se projevuje plošně, tedy nikoliv vertikálně. Pokud v jedné lokalitě bude mít problém francouz s araby, němec s turky (apod) nebude mít ani jeden z nich čas přemýšlet o prapříčině těchto problémů. Všiměte si, prosím, jak se u nás přestalo mluvit o "romské problematice", ale máme problémy se "sociálně nepřizpůsobivými občany" ........

A když do tohoto eintopfu ještě "přilejem" církev (svatou, bojující a věčně nenažranou) s ideálem křesťanských hodnot - rozuměj "hodnot" jak přeměnit občana v ovčana, potom jakákoliv zmínka o radikální změně Evropské Unie je jen iluzí. Iluzí o to více nebezpečnou, že příchod nového světového řádu podporuje.

Když jsem se v roce 1990 v době plné euforie zvítězství nad minulým režimem setkal s jedním starým pánem, který byl vězněn jak za protektorátu tak i v první polovině 50.let tak mi tetno pán řekl: " Blíží se doba, kdy živí budou závidět mrtvým". 
Tenkrát jsem jeho slovům nerozuměl.

Facebook komentáře