Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Světově uznávaný expert dr. Bhakdi říká: „Vakcína proti COVID-19 je nebezpečná a zbytečná”

Ve zkratce...

Renomovaný a světově uznávaný vědec dr. Sucharit Bhakdi, který má za sebou přes 300 publikací o imunologii, bakteriologii, virologii a parazitologii, tvrdí, že nově zaváděná vakcína proti COVID-19 je nebezpečná a vyloženě riskantní. V tomto videu se od něj dozvíme, jak imunita funguje, a proč současná proti-koronavirová opatření nejsou vědecky opodstatněná.

  • svetove-uznavany-expert-dr-bhakdi-rika-vakcina-proti-covid-19-je-nebezpecna-a-zbytecna
 

Přepis videa:

Del Bigtree: Existuje jeden vědec, jeden doktor… vlastně jich jsou deseti tisíce, ale jeden, který byl ve zprávách. Nedávno vystoupil na Fox a ohromil mě. Podívejte na doktora Sucharit Bhakdiho v pořadu na Fox.

Moderátorka Fox News: Všechna tato nařízení… lockdowny, rozestupy… která z nich podle vás jsou pro lidi nejškodlivější a nejsou vědecky opodstatněná?

Dr. Bhakdi: Nadcházející vakcína.

Moderátorka Fox News: Anthony Fauci na tomto kanále dnes večer řekl, že 75 % Američanů se bude muset nechat očkovat, aby se dosáhlo toho, čemu říkají kolektivní imunita. Myslíte si to? Věříte tomu?

Dr. Bhakdi: To je naprostý nesmysl. Někdo, kdo tohle říká… nemá nejmenší znalosti o základech imunologie. Je velmi překvapivé, že to řekl někdo tak postavený jako Anthony Fauci. Odvážil bych se mu postavit kdekoliv na světě. A kdykoliv. Ale to během dvou minut nedokážu. Takže jste přesvědčen, že vakcína proti Covidu není nezbytná? Podle mě je vyloženě nebezpečná. Varuji vás… pokud půjdete touto cestou, půjdete vstříc svému zániku.

Del Bigtree: Páni… To jsou silná slova od vědce na Fox News. Já ale nejsem Fox News, nejsem mainstreamová média, jsme Highwire… tak hádejte co? Nyní se tu ke mně přidá dr. Sucharit Bhakdi a nebudu ho nutit, aby se vyjádřil do dvou minut. Pro ty z vás, kteří vážně chtějí vědět, co si o tomto myslí virolog a oceněný výzkumník. Pojďme se ho zeptat. Doktore Bhakdi, chci vám znovu poděkovat, že jste přijal pozvání. Děkuji za pozvání. Chci tuto konverzaci začít otázkou pro ty lidi, kteří se chtějí zeptat na zřejmou otázku. Jste odpůrce očkování?

Dr. Bhakdi: Nejsem. Jsem pro očkování. Učím o tom 30 let. To první, co svým studentům říkám, je, že vakcíny, které fungují – proti tetanu, proti záškrtu, proti obrně… jsou požehnáním. Musíte pochopit, jak fungují, a pak je musíte používat, ale pokud je toxin odsouzený k neúspěchu a odsouzený k braní životů a zdraví lidí, musíte udělat cokoliv, abyste ho zastavili. A to je případ s touto zatracenou vakcínou proti Covidu-19.

Del Bigtree: Pro naše diváky… máme široký záběr… Vím, že někteří z vás si říkají: Chci vakcíny pryč z povrchu zemského. Ale pro ty z vás, kteří věří ve vakcíny, chci, abyste tento pořad také sledovali. Informace jsou pro všechny. Chci, aby všichni pochopili, ať mají jakýkoliv pohled, že máme tady vědce, který se nerozhodnul jen tak z nějakého rozmaru, že řekne, že tato vakcína je nebezpečná. Věří v proces a v používání vakcín… Zeptám se vás konkrétněji. Co na této vakcíně proti Covidu nezapadá do kategorie vakcín, které byste normálně oslavoval? Co vás na této vakcíně děsí?

Dr. Bhakdi: Zaprvé… aby vakcína prošla podrobnou kontrolou autorit jako je úřad FDA nebo evropské autority… musí se prokázat, že je efektivní, a že chrání… Pokud dostanete tetanus, pokud 100 lidí dostane tetanus, 90 z nich zemře, pokud nejsou očkovaní. Ale pokud jsou očkovaní, nikdo nezemře. To je účinnost. To je efektivita. Něco jako u záškrtu. V případě vakcíny proti Covidu-19, pokud je vám pod 70 let a dostanete virus covid, vaše šance, že zemřete, jsou méně než 0,1 %. Tato skutečnost se nyní mezinárodně uznává a John Ioannidis, jeden z nejvýznačnějších epidemiologů na světě ze Stanfordu publikoval o tom studii, která se v říjnu 2020 objevila v oficiální zprávě WHO.

Kdokoliv, kdo tohle zpochybňuje, zpochybňuje světovou autoritu. Tohle je nemožné… skutečností je, že je v podstatě nemožné, abyste zemřeli, pokud je vám pod 70 let, a nemáte žádná vážná dříve existující onemocnění. Jak vůbec prokážete, že vakcína je účinná, pokud nedokážete prokázat ochranu před vážnému onemocnění a úmrtí? Tohle ve skutečnosti nebylo prokázáno, a tudíž tato vakcína nesmí být povolena, FDA ji nemůže schválit. Nedělá svoji práci. V britském lékařském časopisu nedávno vyšel skvělý článek týkající se tohoto problému. Název článku je: Bude vakcína proti Covidu-19 zachraňovat životy? Současné testy nejsou navrženy tak, aby nám to řekly. Pokud nejsou navrženy tak, aby nám to řekly, a ony nám to neřekly, o čem tady mluvíme?!

Del Bigtree: Skvělý poznatek. Není účinná… nelze prokázat její účinnost. A z matematického pohledu… a nejsem žádný matematický génius, ale aby se prokázalo, že vakcína má lepší výsledky než příroda, budete muset prokázat, že můžete snížit tu úmrtnost od 0,02 %… záleží na věkové skupině… mluvíme o 99,97 % přežití mezi mladými, 99,997 % mladých ten virus přežijí. Jak můžete prokázat, že vakcína dokáže ovlivnit těch 0,003 %? Museli byste očkovat milionů lidí, abyste vůbec zjistil, jestli je účinná, a pak by to bylo diskutabilní…

Dr. Bhakdi: Dele, myslím si, že kdokoliv, kdo nás nyní sleduje, si musí uvědomit, že povolení k používání této vakcíny je trestné. Dát povolení k používání této vakcíny je trestné. To zaprvé… a dovolím si to říct před jakýmkoliv publikem na světě a před jakýmkoliv soudem na světě. Říkám ti, že tohle v Evropě v Německu půjde k soudu.

Pokud chcete chránit staré lidi s už existujícími onemocněními, kteří jsou ve skutečném ohrožení, pokud nejsou správně… pokud nejsou správně… Dr. Zelenko ve svém skvělém rozhovoru řekl, že lze používat velmi bezpečné a snadno použitelné látky, které jsou velmi účinné… Pokud chcete použít vakcínu namísto hydroxychlorochinu nebo ivermektinu, pak dobrá, bude to mnohem dražší, ale pokud to bude stejně dobré… tak dobře, a pokud si někdo raději nechá píchnout vakcínu namísto užívání léku hydroxychlorochinu nebo ivermektinu, tak je to v pořádku, ale… než to uděláte, měli byste se ujistit, že tato vakcína je pacienty tolerována, a že je účinná.

A tohle ani vůbec nezkoumali… ani se nad tím nezamysleli. Jaký vliv budou mít tyto vakcíny, které nebyly testovány. A rozhodně nejsou bez nebezpečných vedlejších účinků. Děje se to, že svět se mění na zvířecí experiment. Je to náš svět. My a naše děti jsme zvířata, na kterých se provádí největší experiment, který kdy byl proveden v historii medicíny, a který se provádí na lidech. Tohle je tak nesmírně skandální, tak nehorázné, a tak otřesné, že jakýkoliv politik, který tohle prosazuje, že jakákoliv autorita, zdravotníci, kteří říkají, že tohle je správná cesta… to mně jako doktorovi přijde naprosto otřesné.

Del Bigtree: Dovolte mi se vás zeptat na tohle, dr. Bhakdi. Řekněme, že by se nám podařilo vás dostat do výkonné pozice, v Bílém domě v USA nebo v Parlamentu. A řekli bychom: Dr. Bhakdi, máte na starosti zajištění účinnosti a bezpečnosti… ale na chvíli dejme účinnost stranou. To by podle mě bylo nesmírně obtížné, stálo by to miliony, ale co byste potřeboval vidět, co byste hledal, jaké testy by musely být provedeny, abyste se podepsal pod tvrzení: Líbí se mi vakcína proti Covidu-19, je bezpečná. Měli byste si ji dát. Jaké procesy se podle vás musí stát, a jaké jsou vaše největší obavy, které byste chtěl ověřit?

Dr. Bhakdi: Abych řekl pravdu, nikdy bych si nevsadil na vakcínu proti Covidu-19, protože vím, že je odsouzena k neúspěchu. Proč to vím? Naše chápání, jak naše imunita funguje proti virům, je velmi nejasné. Kdo o tom ví? Dalo nám mnoho práce, napsat kapitolu v naší knize, která vysvětluje, jak imunita proti virům funguje. Protože tohle je něco, co samotný Fauci nechápe, nebo alespoň zdánlivě nechápe, protože to, co říká, nám ukazuje, že o tomto neví. To je špatné.

Doufám tedy, že někteří z vás si vezmete tuto knihu, přečtete tu kapitolu a během dvou hodin budete znát více než Fauci. Což mi přijde skvělá myšlenka, no ne? Budete znát víc než on. Podívejte se… pokusím se to vysvětlit jednoduše, pokud mám čas. Zaprvé. Tohle je virus. Tohle jsou protilátka. Potřebujete svoje protilátky, aby zachytily virus, aby virus nemohl proniknout do vaší buňky. Moje hlava je buňka, dobře? Pokud nemáte protilátky, virus vám vstoupí do hlavy, tam se začne množit, a pak nakazí hlavy okolo. A to je vše… pak umřete.

Tudíž chce kolektivní imunitu… chce, aby 75 % lidí v populaci měli protilátky, které včas zachytí virus, aby se nákaza nedostala do vaší hlavy. Tohle je ale nesmírně naivní. Protože… to, co Fauci očividně neví, je to, že interakce protilátek a viru probíhá jako rugby utkání jednoho týmu proti druhému, kdy jeden tým chytne druhý… ale oba jsou pak chyceni. Protilátky jsou chyceny… co se stane, drahý pane Fauci, jak přijde druhý virus a první protilátky byly chyceny v boji, protože ty protilátky se nedokážou osvobodit… jakmile jsou chyceny, jsou chyceny. Prostá odpověď je: protivník tu stěnu protilátek prostoupí. Chápete? Vyjádřil jsem se jasně?

Je to otázka zátěže. Pokud je virová zátěž vysoká, klidně můžete mít v krvi tyto protilátky, ale ony té nákaze nezabrání. A to je důvod, že neexistuje žádný skutečný důkaz, že jakýkoliv virus, který vstupuje do těla skrze dýchací cesty, že by mu šlo zabránit před vstupem do místa, které chce nakazit, což jsou buňky pokryté podél dýchacích cest. Protože jednoduše není dostatek protilátek, které by ten virus zastavily, a tudíž se ten virus dostane do vaší buňky.

To, co lidé pochopitelně neví, je to, že jakmile se virus dostane do buňky, a rozmnoží se, takže onemocníte, začnete kašlat, budete mít horečku, a pokud není poblíž dr. Zelenko, který by vám dal hydroxychlorochin, váš stav se bude zhoršovat… to je pravda, ale i lidé, kteří nedostali hydroxychlorochin, nedostali ivermektin, se uzdravili. Jak se to stalo? Stalo se to, protože… jakmile se virus ve vaší buňce množí… moje hlava je buňka… jakmile se tam množí, tvoří se tam odpadní produkty. Je to jako s domem… shromažďujete odpad, který pak vyhazujete. Takže buňka tyto odpadní produkty dává před svoje dveře. Moje brýle nyní představují ty odpadní produkty viru.

Nový virus vyšel ven, ale odpadní produkty zůstávají přede dveřmi. Každý z vás má lymfocyty a mezi těmi lymfocyty máte lymfocyty zabijáky. Jsou to bílé krvinky ve vaší krvi, ve vaší slezině, které jsou schopné rozpoznat tyto odpadní produkty odložené přede dveřmi. Když přijde hlídka a uvidí, že přede dveřmi jsou odpadní produkty, lymfocyty zabijáci řeknou: Děje se tu něco špatně. Pojďme. A poté přijdou k buňce a pak dojde k tzv. polibku smrti. Polibek smrti zabije buňku a s tím se strom zničí, oheň je uhašen, virus se už ve vaší buňce nemnoží, a pak se stane něco báječného.

Lymfocyty zabijáci se od hlavy odpoutají a jdou k další nakažené buňce. Takže lymfocyt zabiják je mnohem efektivnější než protilátka. Zabije mnoho buněk, které jsou stejným virem nakažené. Vždy rozpozná pouze ten virus, pro který je vycvičen. Máte celou armádu lymfocytů zabijáků, které rozpoznají odpad vytvořený koronaviry. Tento virus Covid-19 nebo SARS-CoV-2 je považován za nový virus, ale ve skutečnosti není. Není jinak víc nový než… pokud se vám narodí dítě, je to nový člověk, ano. Ale je to stále člověk. Ten člověk vypadá jako vy a já.

Nový virus SARS-CoV-2… odpadní produkty toho viru SARS-CoV-2… se velmi podobají odpadním produktům starého viru. Všichni z vás jste neustále byli vystavování a bojovali s různými koronaviry, které jsou tady neustále, a tak se můžete vsadit, že vy máte lymfocyty zabijáky, kteří teď rozpoznají tento odpad nového koronaviru. Tohle jsme napsali do naší knihy a řekli jsme, že jsme přesvědčeni, že to je důvod, proč je tak nesmírně těžké zemřít na tento virus. Vyjádřil jsem se jasně?

Del Bigtree: Mohu vám teď říct, že lidé píšou komentáře a jsou ohromeni, protože… já sám se teď něco učím. Tohle tak miluji na tomto pořadu… je těžké tyto věci chápat. Vy tohle zkoumáte svůj celý život…

Dr. Bhakdi: Ano.

Del Bigtree: Pomozte mi to pochopit… nedávno jsem mluvil se špičkovým virologem, který říkal, že vlastně nevíme, jak protilátky s tím souvisí. Vidíme lidi, kteří jsou mezi nakaženými, měli by se nakazit, zdá se, že se tomu viru snadno brání, ale nemají protilátky… možná ještě nemají protilátky, ale něco v jejich těle bojuje s touto nemocí, a vy říkáte, že to mohou být tyto lymfocyty zabijáci.

Dr. Bhakdi: Samozřejmě. Samozřejmě. Takto funguje imunitní systém proti virům, které vás nezabijí. Proto můžeme s viry společně existovat, a kvůli tomu máte svoje lymfocyty zabijáky. V první lekci imunologie se svých studentů, co tam sedí s otevřenými ústy, ptám: Co si myslíte, co vaše lymfocyty zabijáci zabíjí? Říkají: Zabíjí asi bakterie, viry… Povídám: To je přesně ta nesprávná odpověď. Pokud mi tu odpověď dáte během zkoušky, dám vám za 5. Lymfocyty zabijáci zabíjí vaše nakažené buňky a také zabíjí nádorové buňky, které dokážou rozpoznat.

Každopádně… protože mimochodem odpad nádorových buněk vypadá trochu jinak než odpad běžných buněk. Vraťme se k tomuto zatracenému viru. Není to nový virus. Do německé knihy jsme napsali… a to bylo už v květnu 2020, že to byl důvod, proč lidé nepodléhají vážnému onemocnění, a že neumírají. Poté, co se naše německá kniha v červnu vydala, o čtyři týdny později se v literatuře objevily studie, které potvrdily to, co jsme si mysleli, že je realitou.

Protože spousta skupin prokázala, že ať otestujete kohokoliv… ať je v Americe, ve Švédsku nebo Německu, můžete vzít lymfocyty z lidí, vzorky jejich krve, která byla odebraná v době před vypuknutím tohoto viru… A oni testovali tyto lymfocyty z těch vzorků krve, aby zjistili, jestli ty lymfocyty by rozpoznaly odpad tohoto nového viru. A co si asi myslíte, že zjistili? Ano! A největší studie proběhla v Německu. V této požehnané zemi.

Prokázali, že 80 % běžných mladých Němců, kteří nikdy předtím nebyli vystaveni Covidu-19, protože v tehdejší době neexistoval, jejich krev byla odebrána v letech 2015-2017… dokážete si to představit? Položím vám otázku… a znovu říkám, že nejsem lékař, jsem novinář, co se tohle snaží pochopit společně s vámi. Viděl jsem články o křížové T-buněčné imunitě. Je to stejné jako to, o čem tady mluvíme o lymfocytech? Ano, přesně tak. Jsou lidé, kteří říkají: Ano, mají křížovou reakci, ale nevíme, jestli jsou zodpovědné za imunitu. Já říkám… dobře, samozřejmě to nevíme s jistotou, ale je to zatraceně pravděpodobné, protože takto imunita funguje.

Proč by to měly rozpoznat a nic s tím nedělat? Proč by měly? K tomu jsou stvořené. Ale tohle je ono… někteří lidé říkají… Ale ty lymfocyty našli v krevních vzorcích jen 50-80 % lidí. Chci vám říct, že více jak 90 % vašich lymfocytů není v tuto chvíli ve vaší krvi. Pokud byste si pustili krev žilou, chybělo by vám jen 10 %, protože 90 % lymfocytů je ve vašich lymfatických žlázách, slezině, játrech… ale ne v krvi. Pokud 80 % z vás má tyto lymfocyty už v krvi, což je méně než 10 % všech lymfocytů, můžete se vsadit, že zbývajících 20 % lidí ty lymfocyty také mají ve své slezině, lymfatických žlázách.

Jsem připraven na to vsadit svůj život, protože existují nepřímé a velmi jasné známky toho, že tohle je ten případ. Velké nebezpečí s touto vakcínou proti Covidu-19 je to, že vpichujete gen viru do svého těla. Projde přímo do buněk. Tyto buňky začnou tvořit ne celý virus, ale virový protein. Tyto buňky dají odpad toho proteinu před svoje dveře. A lymfocyty zabijáci uvidí ten odpad… kdokoliv, kdo tohle nechápe… dojde k autoútoku. Protože lymfocyty zabijáci už jsou tam… omluvte mě… s tímto bych řekl: „Nashle…”

Protože si neuvědomujete, že (s touto vakcínou) zasadíte semeno autoimunitních reakcí. A chci vám říct, ať to neděláte. Bůh nechtěl, aby lidé… ani Fauci… si nechávali vpichovat cizí geny do svého těla, protože Bůh pro vás vytvořil tyto lymfocyty zabijáky, aby rozpoznaly tyto nakažené buňky. Vyjádřil jsem se naprosto jasně?

Del Bigtree: Ano. Je to dost děsivé a myslím, že jste to vyjádřil nejvíc jasně, jak jsem to slyšel.

Dr. Bhakdi: Je to otřesné.

Del Bigtree: Jste skvělý učitel.

Dr. Bhakdi: Je to otřesné.

Del Bigtree: Ano. Děkuji vám za to. Natočíme s vámi další rozhovor, abyste nás o tomto mohl poučit, jak vstoupíme do nového roku… tohle určitě jen tak nikam nezmizí. Znovu vám děkuji… jak jsem řekl Vladimiru Zelenkovi. Chci vychválit ty lidi, kteří neodvracejí svůj zrak, jen protože nějaká autoritářská postava nebo ministerstvo zdravotnictví říká, že se všichni musíme za tohle postavit. Vy se tomu stavíte a snažíte se zachránit lidem život a snažíte se nás poučit, abychom věděli, co se ve skutečně děje, takže vám dr. Sucharit Bhakdi moc děkuji, že jste si na to udělal čas.

Dr. Bhakdi: Nemáte zač. Bůh vám žehnej.

Del Bigtree: Bůh vám také žehnej.

Překlad: David Formánek


zdroj: https://rizikavakcin.org/svetove-uznavany-expert-dr-bhakdi-rika-vakcina-proti-covid-19-je-nebezpecna-a-zbytecna/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře