Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Narkolepsie z očkování proti prasečí chřipce?

BLÍŽÍ SE POVINNÉ OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU. DŘÍVE NEŽ DO SEBE NECHÁTE VPRAVIT JAKOUKOLI "VAKCÍNU" PROTI ČEMUKOLI, PŘEČTĚTE SI PŘÍSPĚVEK Z ROKU 2015:

Narkolepsie z očkování proti prasečí chřipce?

Pro Narkolepsie-pacienty není žádné vyléčení: většina jich až 40 krát za den spadne do hlubokého spánku. Stovky případů mají být následky po očkování proti prasečí chřipce v sezóně 2009/2010.

  • narkolepsie-z-ockovani-proti-praseci-chripce
Milióny lidí se v EU nechaly po doporučení příslušných úřadů naočkovat. O to větší byl šok, když na očkovací látku Pandemrix padlo podezření: v srpnu 2010 informoval švédský úřad pro léčiva o případech narkolepsie po očkování u dětí a mladistvých.
 
Další analýzy v Finska, Irska, Francie a Anglie potvrdily podezření, že látka Pandemrix - v ojedinělých případech - může tuto spavou nemoc vyvolat, mezitím běží už procesy odškodňování. A to od úřadů, ne od výrobců.
 
"Nároky na odškodnění sice směřovaly k výrobci - farmaceutickému obru - GlaxoSmithKline (GSK)," říká advokát Peter Todd, který ve VB zastupuje 75 klientů, "ale koneckonců bude muset pro odškodnění nastoupit stát, protože látku doporučoval."
 
ZDROJ: FB - Eva Valentová

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře