Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dr. Lee Merritová – Zásadní problém s vakcínou proti COVID-19 (hrozba není jen v okamžitých negativních účincích)

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

Dr. Lee Merritová upozorňuje na zásadní problém s vakcínou proti COVID-19 a na neúspěšné pokusy na zvířatech s dřívějšími vakcínami proti koronaviru.

Zdůrazňuje, že problém s vakcínami nemusí nastat po jejich aplikaci, ale problém může nastat v budoucnu, jak lidé přijdou do kontaktu s virem a jejich tělo se nebude umět bránit. Více vysvětleno ve videu.

  • dr-lee-merritova-zasadni-problem-s-vakcinou-proti-covid-19-hrozba-neni-jen-v-okamzitych-negativnich-ucincich

Alex Newman: To je fascinující, dr. Merritová. Je vtipné, že aniž bych byl lékařský odborník a aniž bych četl veškerou literaturu, dospěl jsem k podobnému závěru jen z toho, co jsem načerpal z tisku. Chtěl bych se více zaměřit na tyto vakcíny. Je to žhavé téma. Biden včera… mluvili jsem o tom 14. nebo 15. ledna… a Biden právě včera tweetnul, že se ujistí, že každý Američan tuto vakcínu dostane. A já si říkám: A jaj… to zahrnuje i mě. Máte nějaké obavy o bezpečnosti této vakcíny? Doporučila byste svým pacientům, pokud máte praxi, aby se nechali očkovat, nebo byste zvážila jejich současný zdravotní stav? Co si myslíte?

Dr. Merritová: Mám spoustu obav, a především ohledně integrity a morální podlosti lékařské profese. Víte… nikdy nenutíme lidi, aby podstoupili lékařský zákrok, a nehledě na to, jak se na to podíváte, nechat si dát jakoukoliv vakcínu, ať je to vakcína proti chřipce nebo tato, je lékařský zákrok. Nikdo by neměl být nucen ho podstoupit. Mimochodem, za to jsme odsoudili lékaře po 2. světové válce v Německu… za to, že porušili ten princip. Ale pokud jde o bezpečnost… říkám lidem: Neřeknu vám, jestli se máte očkovat nebo ne.

Musíte se sami rozhodnout, ale měli byste mít možnost informovaného souhlasu. Je to už v tak příšerném bodě, že když na Facebooku zveřejníte příbalový leták vakcíny, můžou vám smazat účet… jen mějte na mysli, že nedostáváme informovaný souhlas. Můžeme si to myslet, ale není to tak. Rychle se podíváme na historii těchto vakcín. Tohle jsou experimentální biofarmaceutika… ani tomu nechci říkat vakcíny. Protože vakcíny klasicky fungují následovně. Kultivujete několik patogenů… řekněme spalničky, které kultivujete.

Pak vezmete jejich část a oslabíte je… dělá se to různými způsoby. Pak je lidem píchnete, a jejich vlastní imunita uvidí ten oslabený patogen a pak na něj zareaguje dostatečně tak, že se zapíše do jejich imunologické paměti. Jak pak příště přijdou do kontaktu s tím patogenem, jejich imunita si ho pamatuje a teoreticky lépe na něj zareaguje. To dělá vaše tělo, když onemocní. Teď vakcíny stranou… onemocníte virem, získáte většinou dokonalou celoživotní imunitu a je po všem. Ale jak je tato vakcína jiná? V této vakcíně vám nedávají patogen nebo část patogenu nebo malou část s adjuvansem, což je chemikálie, která více stimuluje vaši imunitu.

Programují mRNA, a mRNA je jako DNA, ale jde o messenger RNA, tvoří to proteiny v těle. Je to jako počítačový čip, který vložíte do 3D tiskárny, a pak mu řeknete, co chcete, aby vytvořil, a on to vytiskne. Tato technologie existuje… no a tato vakcína je biologickým ekvivalentem. Vytvořím nějakou mRNA a ta vašemu tělu říká, aby něco produkovala. No… v tomto případě udělali to, aby kousek této mRNA v každé buňce vašeho těla tvořil ten spike protein nebo alespoň jeho část. Ten spike protein… v podstatě si ve svém těle tvoříte patogen.

Tady to začíná být docela nejasné, jak moc toho proteinu se ve skutečnosti tvoří, a nedaří se mi najít na to odpověď, ale jsem si jistá, že to někdo ví. Dochází k tomu, že… a tohle je problém. A povím vám, co se stalo během studiích se zvířaty. Vím o čtyřech různých vakcínách a třech studiích se zvířaty… s fretkami, s kočkami… takže fretky a kočky, a pak ještě někdo.

Po epidemii SARS začali testovat kočky… po epidemii MERS… což jsou vše koronaviry, které jsou smrtelnější. Po MERSu testovali na fretkách. Došlo k tomu, že všechna zvířata zemřela. Nebylo to nepatrné… ale nezemřely na vakcínu. Zemřely na tzv. imunitní zesílení nebo protilátkově vyvolané zesílení. Teda protilátkově závislé zesílení… Došlo k následujícímu.

Vytvořili mRNA… dostanete tedy vakcínu a jste v pohodě. Nyní to zvíře vystavíte viru, proti kterému má být očkované. Když ty kočky vystavily viru SARS, došlo k tomu, že než aby se toho viru zbavily, nebo ho oslabily… ta stylizovaná imunologická reakce, kterou dostali do jejich těla, zakódovala virus, takže ten virus se dostal do těla koček jako trojský kůň, a imunita koček si ho vůbec nevšimla. Pak se tam rozmnožil bez povšimnutí a způsobil sepsi a srdeční zástavu a kočky zabil.

To se stalo ve studii s fretkami… stalo se to pokaždé, kdy tohle zkusili. Jen vám řeknu, že studie se zvířaty s tímto typem viru nikdy neproběhla úspěšně. Nikdy předtím jsme tohle na lidech nezkoušeli… alespoň ne my, možná Číňané ano. Nemáme v podstatě úspěšné výsledky z minulosti. Tato vakcína se rozvezla do distribučních center ještě předtím, než ji úřad FDA schválil. Začala se distribuovat několik dní předtím, než úřad FDA oznámil, že ji schválí. Cože?! Tohle jsem nikdy nezažila. Nejdéle, co lidi po očkování sledovali, byly dva měsíce. To není dostatek času, abychom věděli, že nám se nestane ten problém s protilátkově závislým zesílením.

A řeknu ještě jednu věc… tohle je dokonalá binární (chemická) zbraň. Nemůžu přesně vědět, na co je ta mRNA naprogramovaná, ani to nemůžete vědět vy a většina lékařů… lékaři se k těm datům nedostanou. To ví lidi na samotném vrcholu tohoto projektu. Oni to ví, ale my ne. Oni říkají, že je naprogramovaná na spike protein, ale jak to prokážeme? Nevíme. Pokud bych byla Čína a chtěla odstavit naši armádu, je to snadné. Naprogramovala bych to na něco, něco, co bych mohla spojit s tímto koronavirem… jako spike protein nebo jiný protein.

A jen vytvořím mRNA na tohle, ale vím, že v přírodě to neexistuje, takže nikdo na vakcínu nezemře, a pak o dva roky později vypustím cokoliv, co jsem vytvořila… a to způsobí úmrtí z imunitního zesílení. Takže jde o zpožděné úmrtí… o tom jsou binární jedy. Dám vám první část, a pak mohu odejít, a pak se nahodile dostanete do kontaktu s druhou částí a zemřete.

Alex Newman: A to není hypotetická hrozba…

Dr. Lee Merritová: Není to hypotetická hrozba.

Alex Newman: Došlo k úniku informací od členů kongresu čínské strany ze Šhanghaje a byly tam stovky, kteří pracovali ve firmách Pfizer, AstraZeneca, GlaxoSmithKline, které tyto vakcíny vyrábí. To je naprosto otřesné.

Dr. Merritová: Budeme jim věřit…

Alex Newman: Ano…

Dr. Merritová: Že jednají v našem nejlepším zájmu.

Překlad: David Formánek

 zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/

Facebook komentáře

Nejčtenější