Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. Charles Hoffe – Očkování dětí proti covidu nedává absolutně žádný smysl

Ve zkratce...
Kanadský lékař dr. Charles Hoffe hovoří o očkování proti covidu.

  • dr-charles-hoffe-ockovani-deti-proti-covidu-nedava-absolutne-zadny-smysl

Přepis

Mají podmíněné schválení a nebyly schváleny ministerstvem zdravotnictví v Kanadě nebo úřadem FDA. Ani jedna z očkovacích látek neprokazuje, že by zamezila přenosu onemocnění COVID. Nezabrání tomu, abyste onemocněli na COVID, to, co by mělo očkování zajistit, je snížení projevů symptomů onemocnění. V mé lékařské praxi mám teď 6 pacientů s probíhajícími neurologickými symptomy, od doby, kdy dostali první dávku vakcíny. Trpí konstantní bolestí, bolestmi hlavy, svalovou slabostí a závratěmi.

A tři z nich jsou díky vakcíně doslova invalidní. To byli původně zcela zdraví lidé, jejichž životy jsou nyní zruinovány tímto experimentem. Nemáme absolutně žádné tušení, jaký proces onemocnění byl tímto zahájen. To znamená, že my jako lékaři nemáme žádné tušení, jak to léčit. Neexistuje žádná cesta, jak zvrátit to, jaký to má na člověka účinek. Neexistuje žádný protijed, jakmile se ten proces nastartuje, jsme bezmocní to jakkoliv zastavit. Od prosince 2020 zemřelo pouze v USA přes 26 000 lidí poté, co byli očkováni.

Studie z Harvardu ukazuje, že pouze 1 % vedlejších účinků očkování je do systémů vůbec hlášeno. Takže skutečná celosvětová čísla mohou být pravděpodobně daleko vyšší. Pokud jste vy nebo někdo z okolí vašich přátel byli usmrceni, nebo poškozeni tímto očkováním, nemůžete za to žalovat výrobce očkování. Protože kanadská vláda garantovala všem těmto farmaceutickým výrobcům naprostou beztrestnost a zprostila je odpovědnosti za jakékoli škody či úmrtí způsobené tímto očkováním.

Riziko úmrtí vašeho dítěte nebo závažných komplikací z onemocnění Covidem je v podstatě nulové. A děti nejsou hlavním přenašečem tohoto onemocnění. Takže proč byste riskovali zničení jejich života touto experimentální vakcínou, abyste je ochránili před onemocněním, které pro ně nepředstavuje žádné riziko. Takže pokud vám kdokoli bude povídat, že vaše dítě potřebuje být očkováno proti Covidu, aby vás ochránilo, nebo učitele, nebo babičku s dědečkem, nebo kohokoli jiného, nedává to absolutně žádný smysl.

 

zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/dr-charles-hoffe-ockovani-deti-proti-covidu-nedava-absolutne-zadny-smysl/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře