Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ježíš, Buddha a další proroci byli možná mimozemšťané...

Po celou naši historii se inteligence a inteligentní Vesmír kolem nás s námi snaží komunikovat a usměrňovat nás. Příchod žádné výjimečné osobnosti naší historie, ať už to byl Buddha nebo třeba Ježíš, nikdy nebyl náhodný, nýbrž předem pečlivě připravený vstup. A totéž platí i o našich fyzických kontaktech s mimozemskými civilizacemi, které s výše uvedeným úzce souvisí. Problém není v tom, že by se s námi nemohli běžně fyzicky stýkat, že bychom si nerozuměli, že by nás neznali…

Přesně naopak: Vědí toho o každém z nás, o naší historii i budoucnosti, ke které nyní směřujeme, neporovnatelně více než my sami, kteří zde žijeme. Problém není v tom, že by nevěděli a neměli předem připravené a detailně rozpracované projekty, jak nás z naší současné krize vyvést, a to až do takových detailů jako je jednotný pozemský celosvětový jazyk či z jiné strany – postupná očista naší zdevastované přírody.

  • jezis-budha-a-dalsi-proroci-byli-mozna-mimozemstane

Od samého počátku našich novodobých kontaktů je zásadní problém v systému, který jsme si vytvořili a který nás ovládá a toto znemožňuje. Všimněte si, jakmile někde začalo docházet k přímým kontaktům a začalo se o tom mluvit, systém okamžitě zareagoval. A tak se nám tu následně objevil „mimozemsky“ pitvaný a mrzačený dobytek (dodnes více než 10 000 zdokumentovanýc h případů) nebo děsivé a trýznivé tzv. “mimozemské únosy“ prováděné např. armádou USA a jejími vazaly. Zprávy o těchto „mimozemských“ únosech se pak díky elitami řízenými médii za krátko rozšířili do celého světa. A jelikož zkušenosti a svědectví těch, kteří zažili skutečný mimozemský kontakt, se s těmito děsivými výtvory našich vojenských a zpravodajských složek zásadně rozcházely, začalo se tvrdit, že existují mimozemšťané pozitivní a negativní atd. Na každý krok „shůry“ náš mocenský systém okamžitě reaguje protitahem a toto je celosvětově koordinováno.

A zde je zakopán pes. Kdyby se dnes (a problém by to nebyl) mimozemšťané veřejně odkryli, systém by okamžitě rozpoutal celosvětovou paniku a chaos. A toto by v konečném důsledku přineslo podstatně více škod než užitku. Já určitou naději vidím v tom, že se lidé již nenechají dále, klamat, zbaví se strachu, který byl do jejich vědomí záměrně implantován a přestanou se bát o svých zkušenostech veřejně promluvit. Velmi zásadní a pozitivní roli by pak mohla sehrát mocenský silná země, která by na sebe vzala odpovědnost za celé lidstvo, vystavila se rizikům, s tím spojeným (následný celosvětový nátlak) a umožnila takové otevřené veřejné doznání a veřejnosti zpřístupněný kontakt. A dnešní Rusko je z mnoha důvodů pravděpodobně jedinou zemí, která by lidstvu cosi takto výjimečného a zásadního mohla zprostředkovat. Vývoj z posledních let tomu nepřímo nasvědčuje a já v tomto směru věřím tomu, že se Rusové nenechají zastrašit, koupit nebo zastavit.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 zbytocnee@gmail.com 2014-03-11 01:59
esteze vsetci mame nazor svojho rozumu plny cudzich nazorov :D
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře