Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nepřipomíná vám to něco?!!:

citace Steve Mc.Greera (rok 2002) z mého článku na CFP z června 2021:

„Je to ohromná a nečestná hra, která se tu hraje na úkor nic netušící lidské společnosti. Kontrola skrze strach. Šílený stroj, armáda, průmysl, inteligence, laboratorní komplexy nasměrované na kurz ´studené války´ a pak ´problém neposlušných národů ´ až ke globálnímu terorismu, což jest jeviště, na kterém se nacházíme nyní a tak nezadržitelně jdeme k trumfové kartě  -  Podvodné hrozbě z Vesmíru. ´´ (Steven M. Greer M.D., ředitel Disclosure Project, červen 2002)

  • nepripomina-vam-to-neco
„Od roku 1992, kdy jsem tento scénář jasně viděl na papíře a tenkrát mu ještě nevěřil, vidělo jej minimálně dvanáct dalších velmi zasvěcených strategických osob. Ano, tenkrát jsem se tomu všemu smál, jelikož mi to přišlo jako něco zcela nepravděpodobného a nesmyslného. Je třeba se podívat pravdě do očí. UFO aktivita je v drtivé většině případů záměrně inscenovaná záležitost, včetně tzv. ´´únosů´´ a mrzačení dobytka."

"To všechno jsou aktivity iniciované tajnými pozemskými institucemi za účelem permanentního zasévání kulturního strachu. Příšera globálního terorismu není nic jiného. Poté, co hra na ´studenou´ válku byla již neudržitelná, muselo se ze strany těch, kteří určují běh světových událostí, přijít s něčím jiným.

A co přijde na řadu, až hra na mezinárodní příšeru terorismu bude také již neudržitelná? HROZBA ÚTOKU MIMOZEMSKÝCH INTELIGENCÍ NA ZEM!!!"

(Steven M. Greer M.D., ředitel Disclosure Project, červen 2002)

Tolik Steve Mc. Greer. A teď si představte, že znovu zopakují své fiktivní inscenace mimozemského teroru, které prováděli především v šedesátých, sedmdesátých a osmdesátých letech... Tedy nálezy tisíců kusů "mimozemsky" zmrzačeného dobytka, ale i lidských těl, doprovázené "zaručenými" svědectvími místních obyvatel, že chvíli před nálezem těchto zohavených těl viděli na obloze UFO?!! Nebo přidají svědectví tzv. unesených do UFO, kteří budou opět přesvědčivě tvrdit, jak byli mimozemšťany uneseni do jejich objektů a tam těmito monstry nelidsky týráni...
 
A bude to velmi věrohodné a někteří z těchto lidí o tom budou skálopevně přesvědčeni, neboť takový zážitek lze zprostředkovat například užitím drog nebo ve stavu uměle navozené hypnózy. Americká armáda si to již v uplynulých desetiletích opakovaně vyzkoušela!

Myslíte, že přeháním. Tak si přečtěte tisk z té doby. Prošlo to všemi světovými médii, na téma mimozemského teroru byly, pod dohledem CIA, vydány stovky knih. To vše se již skutečně stalo, to není můj výmysl!

A myslíte si, že v dnešní době to vše nelze znovu zopakovat? Popřípadě přidat ještě nějakou tu skutečnou katastrofu, kterou sami vyrobí, aby měli záminku k vyhlášení světového stavu ohrožení a tudíž příležitost zbavit obyvatelstvo všech jeho přirozených práv? Alespoň v té části světa, kterou současný, americký Deep State kontroluje, tedy v té koloniální, kam bohužel, dle mého mínění, patříme i my?

Nebo si myslíte, že vytvořit takovou, případnou a dokonalou holografickou projekci v prostoru a na obloze není v možnostech současných projekčních technologii, především těch armádních? Tak si znovu prohlédněte videa nárazů dvou Boeningů do věží WTO ze září 2001. Ta videa, kde je těsně před nárazem vidět, že letadlu chybí v místě dotyku část křídla a prosvítá jím hrana budovy, je rovněž na internetu více než dost.
 
A pokud je i toto pro vás s tématem nesouvisející a našimi současnými technickými možnostmi nerealizovatelná konspirace, pak si najděte videa z nejrůznějších oslav, kde jsou veřejnosti, v rámci zábavy, předváděny právě takovéto prostorové projekce. Že by za nimi americká armáda zaostávala?

Nebo si možná myslíte, že na takovouto inscenaci by jim veřejnost přeci nenaletěla? Tak si třeba, jen namátkou, vzpomeňte na zbraně hromadného ničení v Iráku, boj se světovým terorismem nebo nedávnou covidovou hysterií. Zpracovali veřejnost, vyděsili ji, podřídila se jim nebo ne? Měli k tomu dostatek prostředků a mocenských pák nebo ne?

Nebo si snad myslíte, že naše současná, světová, tzv. veřejnoprávní a jiná masmédia jsou řízena touhou po odhalování pravdy a nikoliv zájmy těch, kteří je finančně a mocensky ovládají?

Pokud si to skutečně myslíte, tak je nadále následujte, nepochybně vám zajistí další úžasné, mediální "dobrodružství" a spravedlivá odměna za vaši důvěru a věrnost vás jistě nemine...

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře