Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kam se ztratilo naše Slunce...?

Hrábnu teď do tématu, které mi příliš hodnověrnosti a publicity nepřidá, ale prostě sám za sebe do toho už po těch letech konečně jednou hrábnout musím. A základní otázka zní  Moji milí obyvatelé naší nádherné planety Země, kam se nám ztratilo naše Slunce, náš zdroj energie, naše životodárná síla? 
Ale abych to nějak ze svého pohledu přiblížil. Slunce pro mne bylo od dětství něco jako nebeský Bůh (s žádným náboženstvím jsem to nikdy spojené neměl), jeho ranní příchod ohlašoval příchod naděje a nové energie do následujících událostí, jeho odchod byl pak pro mne rekapitulací toho dne a zároveň i výzvou ke smíření.

  • kam-se-ztratilo-nase-slunce
Měl jsem to štěstí, že mnohokráte v minulosti jsem po nočních směnách měl možnost vyjet do kopců tady u nás a sledovat východy Slunce. Zlatavo, oranžová záře, teplo, které postupně a plynule prostupovalo krajem i mým tělem...
 
Ovšem, někdy před deseti lety, se pro mne něco podstatného změnilo, východ a běh Slunce po obloze již nebyl  tou zlatavou, oranžovou nádhernou, ale změnil se na bílé, oslepující světlo a teplo z něj se nerozprostíralo, ale bylo bodové a agresivní...
 
Nejdříve jsem si myslel, že je to nějaká moje sugesce a snažil se to vytěsnit do ústraní své mysli. Jenže, když se realita nechtěla přizpůsobit mému vnímání, začal jsem hledat...
 
A světě div se, první informace na mne mrkla z našich profláknutých Novinek.cz. A tam tehdy psali, že Čína se chystá zažehnout na naší oběžné dráze druhé, menší Slunce. Zpráva tehdy hned zmizela a dnes, myslím, již bude problém ji dohledat. 
 
Nicméně nedalo mi to a hledal jsem dál. A najednou jsem narazil na informaci, že americká NASA má již od konce sedmdesátých let patentován projekt umělého slunce na naší oběžné dráze... Mezitím začalo na You Tube přibývat videí, v nichž lidé zaznamenávali tzv. dvě slunce, jedno, to naše původní - v dálce, to druhé před ním (na titulní stránce to měl třeba britský The Sun). Tomu nepřirozenému, které se  projevuje tím výrazným , bílým světlem, se od tehdy začalo říkat kubické slunce nebo také fake sun, neboť má tvar odlišný od našeho původního slunce.
 
No, nedalo mi to a nakonec jsem vyrazil za svou starou kamarádkou, vědmou, do hor, aby mi k tomu taky řekla své. A ona řekla toto: "Víš, oni stále hledají nejrůznější způsoby, jak se vás zbavit. Mají informace a technologie, jak se to již tady na Zemi stalo - to byl uměle vyvolaný gravitační zkrat během poslední, velké potopy světa. A tak se snaží to zopakovat. Když vyvoláš takový gravitační zkrat, dojde k gigantické vlně oceánských, vodních mas, která většinu vašeho světa, včetně jeho obyvatel, spláchne. Ušetřen bude východ Ruska a Austrálie, kterou si vaše elity připravují jako své budoucí sídlo.
 
Tak to zkusili, zkusili to v CERNU silným energetickým impulsem do středu Země, jenže jim v tom bylo Shůry zabráněno. Nicméně, vaše planeta se ze své původní osy vychýlila a tím došlo i k vychýlení úhlu vašeho slunce, které, vzhledem k úhlu k Zemi,  ztratilo svou schopnost zahřívat Zemi. Proto tam museli narychlo nainstalovat toto. Není to zase až tak velký objekt, je to asi pětkrát větší než Hublův teleskop a iniciováno je to ze Země laserovým paprskem. Kdybys měl tu schopnost, viděl bys, jak tam v pravidelných intervalech probíhá neustálý impuls, který opisuje ten kruh zvnějšku do středu.
 
No nic... K tomu nemohu sám za sebe nic říct, než to, že té své kamarádce, po těch 25-ti letech zkušeností, důvěřuji více, než komukoliv jinému. A vy, než se do mne zakousnete, podívejte se nejprve do toho intenzivního bílého světla a bodového žáru, který je na nás z oblohy zaměřen. A pak si třeba, pro porovnání, prohlédněte fotografie z 60-tých, 70-tých, 80-tých let, jaké barvy ty slunečné dny tehdy měly.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 miroslav petr 2023-08-28 13:18
je logické,že věk vodnáře začal s vynálezem internetu, mobilu a dalších převratných novinek-velmi typické pro vodnáře. ajděte mi konzervativního vodnáře.
Citovat
#5 P.A.Semi 2023-08-26 20:51
Cituji Jara:
Např. "Věk Vodnáře" je jejich práce, až na takový detail, že astronomicky budeme ve věku Vodnáře až za 600 let.

To především záleží na tom, kde jsou _skutečné_ hranice těch znamení... Ne ty, na kterých se pár páprdů z IAU dohodlo, nebo které vymezili ve středověku Ptolemaios a spol pravidelných 30°...
Ony ty hranice na obloze nakreslené nejsou...

Myslím, že věk Vodnáře začal někdy kolem roku 1989 se startem Internetu...

πα½
Citovat
#4 P.A.Semi 2023-08-26 20:47
Jestli Slunce svítí "jinak", je to především jiným VZDUCHEM, nejspíš ve vašem regionu...

A také jste vyrůstal za "Socialismu" a nebe bylo o dost víc znečištěné - kyselé deště a prach z nefiltrovaných komínů, než je dnes... Co vám tehdy připadalo "normální", byla ve skutečnosti anomálie, a dnes se to spíš vrací k normálu...

A ovšem hračky jako pokusy o "umělé slunce" byste s tím skutečným nezaměnil, a kdyby svítilo o trochu jinak - ono se ví, o kolik jinak svítí a jsou to jednotky promile odlišnosti během slunečních cyklů...

A ta vaše "vědma" plácá totální nesmysly, od A do Z... A kdyby byla nějaká velká vodní vlna, že to smete planetu kolem dokola, tak to především smete ty velké roviny na úrovni moře - tedy především Rusko... To se můžete podívat, co je na těch starých školních atlasech kreslené zelenou barvou, kde jsou nížiny skoro na úrovni moře...

πα½
Citovat
#3 MilanG 2023-08-25 21:15
Třeba napoví toto https://www.youtube.com/watch?v=xixITwRb8eI
Citovat
#2 Jara 2023-08-23 09:35
Proboha Zdeňku,........ že tyto blábolivé ježibaby obrážejí ženy, je to pro ostudu. Ale u muže mne to vždycky zarazí. Jako byste v tom typickém racionálním myšlení v nějakých chvílích totálně selhali. Anebo to má nějakou přirozenou podstatu, možná se tak doplňujeme. Což o to, ženy více používají pravou hemisféru, "dovidí dál", jak řekl Werich a jsou s tím vědomím na trošku jiných frekvencích. To, co mi ale vadí, že v současné době to umí jen málokterá zužitkovat správným směrem a většinou to skončí v nějakém suterénním esoterismu, jehož podstatu stejně vypouštějí sociální inženýři třeba z Tavistock Institutu. Např. "Věk Vodnáře" je jejich práce, až na takový detail, že astronomicky budeme ve věku Vodnáře až za 600 let. Kdo má na svědomí vznik astrologie a numerologie? Naši přátelé určitě ne, posedlost čísly přišla se vznikem peněz a tím pádem sociálních tříd. Jsou to jen umělé egregory, navíc mnohdy úplně blbě. Stáhněte si Stellarium, nebo něco a schválně se podívejte, v jakém znamení ve skutečnosti Slunce je, nebo bylo při vašem narození. Mimozemské armády nechci ani komentovat, bo neovládla bych slovník.

Ale k věci: za posledních 30 zeslábla naše magnetosféra o čtvrtinu a magnetické póly jsou děsivě rozběhnuté. To je pak to Slunce nepříjemné, přestože vlastně slábne.
Doporučuji ke shlédnutí z tohoto kanálu:
https://www.youtube.com/watch?v=e84fskQAC9o
jistě, pokud to opoziční vědci vypouštějí po soukromých účtech, nemusí to budit důvěru a taky jo, je třeba být opatrný. Výhodou tohoto člověka je, že zaměřuje pozici magnetických pólů 2x do měsíce, oficiální zdroje s tímto velmi nespěchají.
Jinak se tento vědec sice distancuje od ideologie globálního oteplování způsobené člověkem, avšak jinak se přidržuje starých dogmat. Nástup doby ledové vysvětluje Milankovičovými cykly. Jenže je to zřejmě blbost.
Sluneční vítr je dostatečně mohutný, aby poloha Země neměla na celoplanetární klima zásadní vliv, ovlivňuje to pouze sezónní distribuci po Zemi.
Pokud by člověk připustil, že naše Einsteinovská kosmologie je totálně blbě, a že dává daleko větší smysl tzv. "Plasma cosmology", dříve známá pod názvem "Elektrický vesmír", pak by si mohl začít všímat, že na našem Slunci neprobíhá žádná stabilní jaderná reakce, ale že v pravidelných cyklech slábne a "hibernuje" a po návratu do mezihvězdného proudu se zase zažehne a ukončí dobu ledovou. Tam potom vznikají ty mohutné záplavy prudkým táním ledovců. Anebo ten přesný princip je nějak jinak, tohle přenechám povolanějším, ale fakt je, že sluneční vítr už dekády slábne, každý další 11-letý sluneční cyklus je slabší - méně slunečních skvrn a taky se poněkud protahuje.
Zde k tomu tento stařík vědec a spisovatel Witzsche, bohužel již není mezi námi, od září ten kanál můžou zrušit.
https://www.youtube.com/watch?v=krJ0dx9eIk8&t=887s

Ještě dodám, že se seriózní vědci distancovali od výrazu "elektrický vesmír", aby se odlišili od nesmyslů Velikovského a jeho následovatelů. Proto se ujal název "plasma cosmology". Takový Anthony Perrat není žádný blábolivý alternativec, je to vědec ze státní laboratoře v Los Alamos a hostující vědec v Plackova institutu.
Zde jeho velmi zajímavá přednáška:
https://www.youtube.com/watch?v=6meaU1QcSdA&t=1627s

Sečteno, podtrženo: jestliže toto všechno elity ví, nesouvisí jejich kroky proti nám i s tímto? Ne, nechci nijak zlehčovat jejich psychopatii, hladomor chystají zcela uměle. Ale třeba si taky uvědomují, že jakmile uhodí doba ledová, zkolabuje zemědělství, ustoupí lesy kvůli suchu, vrátí se sprašová step a tundra. Nemáme co lovit, zvěř jsme zredukovali.. !!! ??? Lidé jako Musk a Bezos mají dávno zbudované podzemní kryty se zásobami. Kvůli jaderné válce, nebo věcem vesmírným?
Citovat
#1 Mária 2023-08-22 20:26
Ano, okolo 2010, možná 2011 Slnko sa zmenilo. Už to nie je čo bývalo. Bola to skoková zmena k horšiemu.

Bolo by fajn keby výkriky, napr. aj tu - https://www.astro-forum.cz/
boli hlasné i po tých cca. 10 rokoch.

---
BTW Už verbujú drábov na Septembrový COVID v3.0 https://imgur.com/a/wIqai5K
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře