Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

US Kongres připouští, že UFO nemusí být vytvořeno člověkem

Po letech pozorování podivných světel na obloze, zpráv z první ruky od pilotů námořnictva o UFO a vládních vyšetřování se zdá, že US Kongres ve své tiskové zprávě uvedl: „Domníváme se, že ne všechna UFO/UAP jsou vytvořena člověkem“.

Pohroužen hluboko do textu zprávy, která je dodatkem k Zákonu o autorizaci zpravodajských služeb pro fiskální rok 2023, tedy rozpočtu, který řídí americké tajné služby, učinil Kongres dvě překvapivá prohlášení. První je, že tzv. mezidoménové transmediální hrozby pro národní bezpečnost Spojených států exponenciálně narůstají.

  • us-kongres-pripousti-ze-ufo-nemusi-byt-vytvoreno-clovekem
  • us-kongres-pripousti-ze-ufo-nemusi-byt-vytvoreno-clovekem

Druhým prohlášením je, že si klade za cíl rozlišovat mezi UFO, která jsou lidského původu (ARV), a těmi, která jsou od skutečných mimozemšťanů (ETV).

Konkrétně je řečeno: „Dočasné nepřiřazené objekty nebo ty, které jsou po analýze pozitivně identifikovány jako uměle vytvořené, budou předány příslušným úřadům. Neměly by být však klasifikovány jako neidentifikované letecké a podmořské jevy,“ uvádí dokument.

Je to jistě opět zásadní (byť nepatrný) posun v mainstream politice. Děje se tak zjevně v důsledku přibývajících informací o UFO/UAP/ET, které začínají být brány velmi vážně. Mnoho politiků se pozastavilo před tvrzením, že neidentifikované objekty (UFO) byly mimozemského (ET) nebo extradimenzionálního (ED) původu. Doposud bylo veřejnosti předkládáno nepřímo mínění, že pokud UFO existují, pak jsou to pravděpodobně pokročilá – i když člověkem vyrobená – vozidla.

Kongres chce důsledně rozlišovat mezi ARV a ETV

Připomeňme si, že bývalý americký prezident Barack Obama odmítl potvrdit existenci mimozemšťanů (ETB). Nicméně řekl, že lidé v poslední době viděli na obloze spoustu podivných věcí. Nyní se však zdá, že Kongres chce konkrétně rozlišovat mezi předměty, které jsou „vyrobené člověkem“, a těmi, které nejsou.

Tzv. transmediální hrozba je taková, která se podle definice Pentagonu může přecházet mezi prostředími (voda, vzduch, vesmír) způsobem, kterému zatím nerozumíme. V 08.2202 Pentagon oznámil, že otevírá Úřad pro řešení anomálií ve všech doménách (AARO[wiki]), aby prošetřil tyto potenciální hrozby. Návrh zákona by překlasifikoval Unidentified Aerial Phenomena (UAP) na Unidentified Aerospace-Undersea Phenomena (UAUP), tedy: Neznámé vzdušné a podvodní fenomény. Je to zřejmě reakce na video Pentagonu z minulého roku (2021), které ukazuje UFO UAUP hladce letící pod hladinou moře.

Senátor Marco Rubio, místopředseda užšího výboru Senátu dohlížejícího na zpravodajství, který zprávu vydal, veřejně prohlásil, že chce, aby UFO bylo vnímáno jako mimozemšťané a ne jako něčí cizí zbraně. Velkou otázkou samozřejmě je, proč to Kongres otevírá až nyní? Koneckonců, zákonodárci jsou zasvěceni do utajovaných informací, které široká veřejnost nemá k dispozici. „Nedomnívám se, že by zákonodárci kladli takový důraz na vyjasnění pojmů, pokud by k tomu nebyl vážný důvod.“, řekl Marik von Rennenkampff, úředník DoD z Obamovy éry. „To znamená, že členové Senátního zpravodajského výboru věří, že některá UFO mají mimozemský původ,“ pokračoval von Rennenkampff. „Koneckonců, proč by Kongres zřizoval nový úřad a pověřoval jej vyšetřováním UFO, která nejsou stvořena člověkem, kdyby takové objekty neexistovaly?“

Zákonodárci dlouhodobě vyvíjí nátlak na Pentagon, aby zpřístupnil veřejnosti informace o tom, co jsou ta podivná světla na obloze zač. V roce 2021 Ministerstvo obrany (MoD) vydalo zprávu s podrobnostmi o více než 100 pozorováních, které vyšetřovalo. Některé z nich nelze vysvětlit současnými vědeckými poznatky a proto MoD požádalo o více času a peněz na další výzkum. Kongres žádosti vyhověl. Nyní žádá Pentagon, aby se zaměřil pouze na ty objekty, které jsou skutečnými ETV, nikoliv ARV.

Změna paradigmatu

Je třeba mít na paměti, že mediální prostor hlavního proudu stále tlačí představu o potenciální hrozbě pro Americkou národní bezpečnost. To je bohužel rétorika, která se i přes zdánlivě pozitivní posun v paradigmatu nezměnila. 5. mezinárodní konference exopolitiky, historie a spirituality chce nabídnout proto nabídnout opačný úhel pohledu prostřednictvím osobních příběhů lidí, kteří měli a nebo průběžně mají pozitivní zkušenost ze setkání s lidmi (ETB) z vesmíru. Konference je určena široké veřejnosti, která se tak může zapojit do živé diskuse.

Zdroj: https://www.suenee.cz/us-kongres-pripousti-ze-ufo-nemusi-byt-vytvoreno-clovekem/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-09-12 10:51
Asi před pěti, sedmi léty jsem četl, jak američané v africké poušti zkoušeli laserem vysílat zvukovou zprávu do oblohy a mělo to být jako odraz a řeč z oblohy k lidem. Tehdy se to moc nepovedlo, hlasu nebylo rozumět. Takže, až něco takového uslyším, vím že to není Boží hlas, ale spíše hlas Satana, toho satana, který rozšiřuje po světě nemoci, násilí a války.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře