Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Všechno se opakuje...

Přibližně před deseti lety (v únoru 2012) jsem tady na CFP publikoval sérii rozsáhlejších článků pod názvem "Pátrání pokračuje", které se zabývaly tématem mimozemských civilizací a neuvěřitelně sofistikované manipulace a zastrašování obyvatelstva, která zde na Zemi byla rozpoutáno ze strany našich zpravodajských služeb (především americké CIA).

Nikdy mi nešlo, ani tehdy, ani dnes, o nějakou osobní potřebu se zviditelnit! Nemám to v povaze. Nicméně, tehdy tu mou touhu nemlčet a říct k tomu své vyprovokovala moje tehdejší zkušenost s mimozemskou civilizací, protože propast mezi tím, co jsem osobně zažil a tím, co se o tom v našich tehdejších masmédiích psalo, byla absolutní.

  • vsechno-se-opakuje

Doba nám pokročila. Dnes žijeme v jiném psychologickém a informačním poli, velice výrazně se začíná měnit i naše fyzická a pozorovatelná zkušenost, a to se bude v následujícím době intenzivně stupňovat,  přesto se nám totéž znovu vrací v jiné, ještě rafinovanější podobě!" A tak opět slyším, od zvěstovatelů Nového věku, tzv. kontaktérů (on ten Nový věk přichází, o tom já nepochybuji!), že...

Vesmír kolem nás je plný nejrůznějších zvrácených mimozemských ras (v oblibě jsou opět Šedí, které si kdysi vybrala CIA právě pro jejich barvu kůže), některé mimozemské rasy se s oblibou živí lidským masem, naše sluneční soustava byla v minulosti ovládnuta temnými mimozemci, kteří se spojili s Hitlerovskými nacisty a umožnily jim vytvořit si na Měsíci své základny, temní kdysi ovládli i Mars.

A opět ono dělení na dobré a zlé, se kterým kdysi přišla americká CIA a velmi dobře věděla proč, a jak s tím pracovat!  A opět jsou tu i ti dobří mimozemšťané, kteří právě teď ty temné z naší sluneční soustavy vyhnali. Ale abych to nezjednodušoval, to vše je zároveň prokládáno informacemi, které vycházejí z naší současnosti a nepravdivé nejsou - například podíl mimozemských civilizací na odstavování našeho dosavadního, mocenského globálního systému, a to v oblastech, kam naše pozemské schopnosti nedosáhnou.

Tedy stará, dávno vyzkoušená metoda manipulace - přimíchej do hrnce smítku pravdy a hrst lži a pak to dlouho vař a míchej a nikdo pak už nepozná, co je lež a co pravda! Tedy za mně: Ve Vesmíru kolem nás žádné vysoce vyspělé, negativní mimozemské civilizace neexistují, protože to je život již na tak vysoké úrovni, že by každá chyba mohla znamenat zhroucení celého vesmírného řadu.

A tam nikdo, kdo sice vyzrál technicky, ale nevyzrál duševně, nebude vpuštěn! To platilo v minulosti, platí to teď  a platit to bude! Proto jsme zde, my pozemšťané, uzavřeni na naší Zemi, a to včetně všech našich elit. Nikdo z nich Zemi neopustí, dokud nebude napraveno to, co zde bylo v minulosti spácháno. 

A zde odkaz na mé dva texty z CFP, byť jsem je zde publikoval již před deseti lety. Sami posuďte, v čem se jejich podstata liší od sdělení našich novodobých kontaktérů, třeba z tohoto roku 2021:
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře