Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

CIVILIZOVANÁ CIVILIZACE

Petr Novák

Žijeme ve společnosti, která je kompletně ne-mocná. Pokud dnes někdo vysloví termín "civilizační choroby", tak je to bráno jako zcela běžné označení pro určitý soubor nemocí, kdy se již nikdo nepozastaví nad tím, že z logiky věci nemůže vytvářet tyto choroby jiná civilizace, než chorobná! Opravdu nemocná. Ve slovníku se sice dozvíte, že "civilizace" je společenství živočichů, kteří se dostali na vysokou úroveň "duchovního a materiálního pokroku" a vymanili se tak z období divošství a barbarství, jenže ta naše to není! Civilizaci si teprve budeme muset založit/vytvořit, ale to nepůjde tak, že budeme stavět na JEJICH znalostech a hlavně ideologiích.

Dokážete kompletně zapomenout na pravičácké i levičácké lži? Na jejich náboženské lži? Na jejich výklad historie, hlavně té z minulého století? Dokážete připustit, že základní školství je pouze sumou znalostí, které mají lidi připravit na to být dobrým...čím vlastně? Šťastným člověkem, kterému je umožněno dosáhnout svého nejvyššího genetického potenciálu jakého je schopen? Ani náhodou, že? Spíše naopak - dostatečně chytrým řadovým pracovníkem, členem davu (nebo z něj povýšenou "elitu"), který bude udržovat tuto chorobnou "civilizaci" dál při životě tím, že sám onemocní.

A co dělat, když se ve vás proti této "civilizaci" začne vše bouřit? Když se začnete hroutit, protože nevidíte východisko? Ideální je zajít k nějakému "odborníkovi", který celý život studoval jiné školy než vy a který má svou psychiku již vyřešenou a tak může pomoci i vám. Ideální je třeba Mudr. Cimický, fundovaný psychiatr, který vám dokáže "pomoci", protože on sám žádné psychické problémy určitě nemá a je zcela pod kontrolou svého rozumu a nikoliv zvířecích pudů. Je sice pravda, že je v Praze znám jako profesionální "rauter", kdy snad nenajdete společenskou akci, na které by se necpal chlebíčky (je jedno jestli je to sraz klubu filatelistů, šachistů, otevření nové restaurace, vernisáž, dokopná, divadelní premiéra apod.), ale to samozřejmě spíše může nasvědčovat tomu, že má rád společnost a lidi, asi hlavně ženy. To "úctyhodní" lidé, často se vyjadřující v televizi, už tak dozajista mívají.
 
Depresivní stavy se u přírodních národů nevyskytují, protože tito žijí v souladu se svým prostředím, zatímco nám tyto kořeny přervali. Byly nám totiž přervány minulými generacemi! Psychiatr je tedy lékař, který pomocí moderní medicíny zkouší přimět lidi přežít (přežívat) v prostředí, které není k žití. Je to údržbář systému, aby nikdo nevybočoval a všichni byli stejně ne-mocní. Můžete např. chlastat, ale jen tak aby to nepřekročilo mez obtěžování ostatních, pak už jste opilec a musíte se léčit, protože jste společensky k ničemu a nejste pilířem systému, nemocní sice jste jako ostatní, ale už moc. Můžete být ve stresu, závislí na cukru ("žrádlo" pro otroky), na sociálních sítích, obézní, ale jen na takové úrovni, aby to nepřekáželo společnosti. Nemocný ano, ale ne přes míru (společenskou). Jste třeba sportovci? Výborně, dáme vám "naše" vzory.
 
Nedostižné profesionály, kteří pro touhu po medaily klidně zneužívají výdobytky moderní chemie, aby stanuli na bedně nejvyšší (pssst, nikde to raději neříkejte, všichni předtím zavíráme oči, protože by to zničilo celé jedno velké odvětví byznysu). Nevíte co se životem? Pusťte si naše filmy, inspirují - najdete tam chrabré hrdiny, "lásku" (ve skutečnosti všechny projevy duševní závislosti na druhém) a instantní "moudrost", jak v této choré společnosti přežít další den a zůstat jen přijatelně ne-mocný a jsou tam ztvárněny i všechny projevy a formy morálního úpadku.
 
A co když přijde opravdová ne-moc? Stačí jít k lékaři (asi od slova lek - lekat, vylekat), kterého nezajímá, že žijete v prostředí neslučitelném se životem a zdravím a který vám předepíše chemické piluky a sérii vyšetření (aby vás bodově vytěžil u pojišťoven - jde přece zase o byznys) a oba budete (možná) spokojení.
Celá naše "civilizace" je založená na lžích a egoismu. Lež se považuje za pravdu, pravda za konspiraci a propaganda úpadku za humanitu a "lásku" k přírodě. Loutky se tváří sebevědomě a "moudře", protože věří tomu, že jejich loutkovodiči jsou natolik silní, že je nenechají padnout a nepřetrhají jim jejich vodící provázky. Proti takovým logicky  vypadá každý člověk s vlastním názorem, intuicí a svědomím, tak trochu jako primitiv a barbar, který nepatří do této "civilizované", tedy chorobné, vykastrované společnosti.
 
Co si tak popřát zdraví? Duševní i fyzické? Že jste duševně zdraví? Naši psychiku zformovalo naše prostředí. Někdo měl více štěstí na hodné rodiče, babičky a strýčky (a politický systém) a někdo takové štěstí neměl, ale vsadím se s každým, že nechat své nitro na pospas "náhodě" a myslet si, že přesně tak, jak mne okolnosti zformovaly, že je to ta nejlepší možná verze mé osoby, je poněkud děsivé. Věnujme se tedy sebe-poznání. Psycho-hygienou, meditací v kombinaci se zvyšováním míry svého chápání (pomocí studia Koncepce společné bezpečnosti) a praktické, v životě aplikované mravnosti, docilme toho, že nás tato "civilizace" přestane ovládat. Budeme sice v ní, ale přesto z jiného světa. Našeho, lepšího, vědomějšího. Čím víc lidí toto pochopí, tím dříve vytvoříme civilizaci novou, pro-lidskou.
 
Proč to píši teď? Když se jedna chorobná civilizace hroutí a místo ní chtějí nastolit ještě mnohem horší, tak v momentě toho pádu bude chvilku "vakuum" v řízení, kdy ta stará se ještě bude trochu držet, ale ta nová ještě ne. Pak je zde prostor pro lidi, kteří obě prokoukli a nechtějí se té nové zúčastnit.
 
A proč píši tak často o mravnosti? Myslíte si, že ubožák, co přeje ostatním zlo, může žít dobrý a šťastný život a může přinést skutečnou změnu do tohoto světa? Skutečně? Včera zemřel Miro Žbirka a protože mám v přátelích hlavně odpůrce vakcinace, tak jsem měl možnost sledovat, jak se k jeho smrti vyjadřovali právě tito lidé, hlavně v momentě, když někdo přišel s tím, že byl očkovaný. "Další hlupák"..."kdo chce kam"..."ať chcípnou všichni co naletěli" atd. Mravnost? Soucit? Ani náznak, pouze kvílení arogantních zKURVYsynů, kteří si myslí, že odmítáním vakcíny vyzráli nad biologickou zbraní. Jenže biologická zbraň je i C19.
 
Právě jsem se s obrovským smutkem dozvěděl, že dnes ráno zemřel můj kolega - 58 let, odpůrce vakcíny, karatista ve výborné formě. Zemřel na C19. Ráno si dal více pod hlavu, protože se mu hůře dýchalo a ještě o tom vtipkoval (před svou, o skoro 30 let mladší partnerkou! - byl opravdu ve formě), ale již se neprobral. Prý totální selhání plic. Ale věřit mi to samozřejmě nemusíte, protože jste je oba neznali.
 
Pokud si vyberete jednu lež, budete stále jen věřit lžím. Vakcinovaní jsou jen legálními přenašeči viru, kteří uvěřili propagandě o své "bezinfekčnosti" a kteří budou jednou opět nevakcinovaní, protože tyto koktejly nejsou na věčné časy. Machrovat tedy na ty, co se nechtějí nechat opíchat, mohou z jejich řad jen naprostí idioti. A nevakcinovaní se jen mohou modlit, aby nám sem nějakou novou, drtivou "mutaci" nešoupli moc brzy. Machrovat na vakcinované, že brzy "chcípnou", zatímco oni budou nesmrtelní, mohou zase jen idioti. Ke kterým z nich se řadíte?
Je to tak těžké vidět celek a nehrát jejich hry? Asi ano, jen se třeba podívejte na své zdi, jestli jste v poslední době sdíleli také něco jiného, než lži z obou táborů.
 
Pokud budete proti jejich hrám imunní a odmítnete je hrát, tak se mohou klidně postavit na hlavu a vypustit třeba dýmějový mor a stejně svého nedosáhnou. Totalitu mohou nastolit jen tehdy, když jim lidé věří. A v tomto případě jim věří obě strany. Jaký je rozdíl třeba mezi takovým komunistou a antikomunistou na informačně-algoritmické úrovni? Vůbec žádný. Oba jsou totiž posedlí komunismem. Dostatečně nastíněno?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře