Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

KORONA NASADIL CIVILIZACI KORUNU (trnovou?)

Petr Novák

- pokud mé texty běžně nečtete, tak vám nejspíš nic nebude dávat smysl a budete vše brát jako "konspirační žvásty o spiknutí", takže máte celkem tři možnosti - 1) přečtěte si zpětně některé texty z mé zdi a porovnejte je dle toho kdy byly napsány s tím, co se následně objektivně stalo (klidně se vraťte i několik let dozadu), 2) dál si myslete lež o neexistenci globální politiky a její záměny s "konspiracemi", což se dá připodobnit tomu, jako kdybyste si mysleli, že když vás např. vyhodí nadnárodní korporace z práce a zavře celou pobočku a otevře jí místo toho třeba v Rumunsku, takže to není v důsledku efektivního řízení firmy (globálního řízení), ale že je to pouze "spiknutí" proti zaměstnancům, 3) přeskočte tento text a žijte si dál v "bezpečí" své sociální a informační bubliny. A nebo začněte studovat Koncepci společné bezpečnosti (KSB) a pak žádného Nováka ani nepotřebujete.

  • korona-nasadil-civilizaci-korunu-trnovou

Nemoc Covid19 je uměle vytvořeným nástrojem sloužícím k přeformátování světa do zcela jiné politické, ekonomické a ekologické podoby. To, že nám tvrdí státními institucemi a jejich granty placení "vědci" z USA a "Velké" Británie, že se jedná o nemoc z netopejra, je sice zajímavé, ale každému doporučuji rozhovor s Mudr. Soňou Pekovou (mikrobioložka se specializací na virologii a genetiku přednášející na Harvardu), která dokázala přečíst genom tohoto viru (získala ho od nemocných) a upravit (zjednodušit, "vytunit") testy na jeho rozpoznání v hostiteli tak, že je nyní od ní chtějí i ti "odborníci z USA", kteří "ví" naprosto přesně, že je to nemoc z toho netopejra.

Tato dáma má totiž jasno - vir nemůže zmutovat do této podoby v přírodních podmínkách, protože by tím šel sám proti sobě a to viry nikdy nedělají. A navíc by jako vědec tuto mutaci dokázala také vytvořit, protože se mimo jiné zabývala i genovým inženýrstvím. Dotyčná pracuje v soukromém sektoru, proto nemá potřebu říkat co se od ní očekává a nebo o čem má mlčet. A proč jí dávají nyní prostor média? Použila totiž slova o tom, že jí chtějí "zakleknout" (údajně Babišova hláška) a tak si mysleli, že by se dala použít k útoku na vládu, což se úplně nepodařilo, protože tato dáma se nakonec s úředníky domluvila a již testovat lidi na Covid 19 oficiálně smí. 

O tom, že celý tento uměle vytvořený proces má změnit svět jsem již psal, takže nemá smysl se k tomu vracet, ale spíše se podívat na to, kam to celé postupuje dál.

Nemá smysl zde ani zabíhat do extrémních detailů, protože inFormací (mnohdy protichůdných) jsou stovky, různě se mění a doplňují a nedají se tudíž plně vyhodnocovat, proto se na vše dívejme z velké výšky, abychom viděli celou mozaiku (byť místy pořádně rozmazanou) a nikoliv jen její malou výseč, či kaleidoskopickou změť nesouvisejících událostí. 

Evropa se rozdělila na dvě části. Iniciativu Trojmoří (IT), tedy státy V4+Rakousko (neboli zmrtvýchvstání kdysi funkčního systému Rakousko-Uherska) a Západ, který měl být dle plánu islamizován a časem spadat pod Írán. Určitě vám neušlo, jakým způsobem řeší pandemii Východní část Evropy, tedy IT a jak Západ. IT ji řeší naprosto shodně, jako jeden muž, přesně dle vzoru Číny, tedy pomocí kolektivistických restrikcí, kdy jsou z lidí vytvořena vládní diktaturou rukojmí vlády a Západ to řeší naopak tak, jak se řeší ve společnosti "člověk člověku vlkem" vše, tedy každý sám za sebe - nakazíme se všichni a získáme tím imunitu a ty staré a ohrožené uklidíme do karantény a oni to snad nějak přežijí a nás to snad také příliš nepoškodí a nezabije.

Trhy a ekonomika vůbec, strmě padá, kdy i ti největší "odborníci" zírají a nechápou, proč je pomocí Saudské Arábie totálně uměle snižována cena ropy, což poškozuje všechny a to jak Rusy (byť o nich psali v NYT, že jsou na krizi velmi slušně připravení), tak USA a vlastně i ty Saudy. Logika jim totiž nestačí na to, aby chápali co se děje, protože počínání Saudů nedává tak úplně smysl, tedy kromě naprosté destrukce celosvětové ekonomiky. Dokud se totiž na všechny procesy díváte přes prizma mezinárodní a nadnárodní politiky a absolutně nepřipouštíte, že existuje i politika globální, která je všemu nadřazena, tak vám to nemůže dávat smysl.

Dělali jste někdy nějakou činnost, kterou jste vyhodnotili (a to když jste ji měli ve velmi vysoké fázi rozpracovanosti) jako naprosto chybnou a museli jste ji začít od začátku? Někdy ovšem nejde začít na zelené louce znovu, ale musíte třeba použít stejný materiál z kterého již máte vše postaveno. A tak začnete s demontáží toho původního, že? A to se právě děje. Pomocí pandemie se uzavírají jednotlivé státy zpět do sebe, opět se řeší hranice a díky tomu padají vazby mnoha subjektů, klanově-korporativních skupin, mafiánských band atd. Každý, kdo není biorobot a není zcela znetvořen mnohaletou liberální propagandou vidí, že USA jsou jen sobci a paraziti, kteří žijí jako pijavice z toho, že jsou přisátí na ostatní a sají z nich zdroje pro sebe.

Vidí, že EU je byrokratický aparát, který již není řízen US státními elitami a tudíž nedokáže efektivně reagovat prakticky na nic. Všichni vidí, že Čína "heroicky" nabízí pomoc kdekomu v boji s pandemií - nejdříve okolo 14.3. Belgii (ta nyní zdravotnický materiál z Číny posílá Itálii, což je samo o sobě fascinující), pak přímo té Itálii, Iráku ("kadí" tak na dvorek USA) a Íránu, který není schopen díky obřím sankcím USA koupit v zahraničí ani náplast, natož respirátory či zdravotnické přístroje. 17.3. pak Španělsku a nyní i nám.

Vidíme tedy, že se o svět začíná starat nový Hegemon a že celá tato fraška s "náhle se z ničeho nic objevivším" virem, je jen perfektní nástroj, jak umrtvit Západ, snížit kompletní spotřebu lidstva a nastolit nové pořádky, které se nám ovšem nemusí příliš líbit.

Írán měl porazit IS/Daeš, ale to udělali Rusové a Asad, takže nejen že nemohlo dojít k islamizaci Západní Evropy, protože "uprchlíci" jaksi došli, ale ani nemohlo dojít k postupnému převzetí velení nad Západní Evropou touto zemí. Budoucí vítěz nad IS Sulejmání byl tedy nepotřebný a tak byl odepsán. Nyní to skoro vypadá, že je odepisován i samotný Írán a také Západní Evropa, protože plán nemůže být momentálně uskutečněn.

"Epidemie byla "testem" systému a kapacit řízení" - tuto větu řekl nedávno čínský prezident Si.


Možná jste zaznamenali rozhovor s panem Mynářem o jeho "tajné cestě" do Číny, kam jel narovnat vztahy, které tak pošramotil jistý Hřib a Kubera. Zajímavý rozhovor, že? Jako kdyby Zeman, kádr Globálních elit (GE), přesně věděl, kdy má vztahy s Čínou ochladit (odmítl jet na summit do Číny), což mimo jiné zapříčinilo zrušení mnoha letů do této země (a šíření viru u nás) a najednou naprosto přesně věděl, kdy zase má vše srovnat, protože bude Čínu velmi brzo potřebovat a proto ta podivná, tajná cesta pana kancléře.

Mynář v rozhovoru jasně říká, že zdravotnický materiál chce po Číně každý, ale oni jej přednostně nyní posílají nám a vyčlenili pro nás dokonce jednu celou továrnu. Kde, že měl dle plánu začínat jeden z pramenů Nové hedvábné stezky, tedy čínského globálního projektu? Nebylo to "náhodou" v ČR? Díváme se na hru ve hře, kdy figurkami je každý z nás a kdy jde o životy všech.


Bylo to chytře vymyšlené, že? Islámský stát měl zničit Blízký východ a hordy migrantů se v milionových počtech měli vydat do Západní Evropy, která se sama vzdá (díky "půdě, kterou tam připravil liberalismus a obludný neomarxismus) a začne islamizovat své země. Následně měl přijít chrabrý Írán a ty zrůdy z IS porazit. A pak se měla zjevit nemoc Covid 19, zasáhnout celý svět, praštit se Západem na lopatky, kdy mají všichni radikálně zchudnout (pak bude sranda tyto země ovládnout) a vzápětí přijde Čína, "vítěz" nad nákazou a vezme pod své řízení Východní Evropu.

Jenže Putin první část dějství svým angažmá zkazil a jakou roli se rozhodl hrát nyní se teprve uvidí (premiér Mišustin pro Novosti prohlásil, že mají již šest druhů vakcín proti koronaviru SARS-CoV-2 a je otázkou času, kdy jeden efektivně zabere, že by šli touto cestou?) Proč je EU až směšně bezzubá? Protože touto dobou již neměla v této podobě vůbec existovat. Když nedostanete noty od režiséra, tak toho moc nezahrajete a oni již žádné nemají a tak "pracují" v míře svého chápání a mravnosti, což je bohužel tragické.

Dle WHO zemřelo na klasickou chřipku, od prosince 2019, tedy od začátku epidemie nového koronaviru v Číně, na celém světě 135 000 lidí a na Covid 19 cca 10 000. Rozdíl, že? Jedněm mrtvým se dělá obrovská reklama a druhým nikoliv. Jako kdyby nezáleželo na tom, že zemřel člověk, ale pouze na jakou nemoc. Loni zemřelo 1,5 milionu lidí na tuberkulózu a přes 1 milión na AIDS. Jenže to bychom měli pandemii každý rok, protože na chřipku například loni zemřelo 650 000 lidí na světě!!! A tak musely GE přijít s něčím ZCELA novým, chytře zmutovaným, aby to zabíjelo (ale na zas tak moc jako třeba MERS), rychle se to množilo, ale nebylo to horší než ta chřipka.

Občas se objeví někdo, kdo nemá strach říci svůj názor a má možnost vstoupit do médií a tam říci co je zjevné. Např. paní primářka Adámková z Prahy: „Mrzí mě prezentace těch zpráv, ty palcové titulky, které jsou alarmující,“ a dodává, že právě stres, který čtení takovýchto zpráv vyvolává, negativně ovlivňuje fungování imunitního systému člověka. Přestože je zvykem u infekčních onemocnění udávat nemocnost na 100 000 obyvatel či procento nemocnosti populace, u koronaviru se bez vztahu k celku mediálně řeší případ od případu....Nedokážu si vysvětlit, proč je to touto formou prezentováno."

Mimochodem. Všimli jste se jak se lidé mezi sebou dokáží pohádat o to, když někdo řekne, že je to "obyčejná chřipečka" a že všichni kvůli tomu hystericky plaší? Zaměňují se totiž mezi sebou dvě slova - úmrtnost a smrtnost. Úmrtnost se totiž vypočítává z celkového počtu zemřelých, takže když loni zemřelo 100 000 občanů ČR a na chřipku zemřeli 2 000 lidí, tak je úmrtnost 2%. Ale smrtnost se vypočítává z celkového počtu nakažených tou samou chorobou! A loni bylo nakažených v ČR chřipkou necelý milión našich občanů a v ten moment se pohybujeme v hodnotách promile. Porovnáme-li to tedy s Covid 19, tak je chřipka voják, který pálí kolem sebe z kulometu a zabíjí o-106, ale Covid 19 je snajpr, který střílí přesněji a stačí mu málo střeliva. Mnohem přesněji. Takže čím víc bude lidí nakažených Covid 19, tím násobně více bude logicky mrtvých, než u té chřipky.

"Velká" Británie chce své obyvatelstvo tzv. promořit a tím u nich vytvořit imunitu. Jenže v momentě, kdy se nakazí velké množství lidí, tak zkolabuje jejich zdravotní systém, kdy bude mnoho lékařů a personálu v karanténě a nikdo se o nové pacienty nebude moci starat. Lidé zemřou jen proto, že nebude nikdo, kdo by jim včas poskytl patřičnou pomoc, což se právě děje v Itálii. Věděli jste, že loni v Itálii zemřelo 20 000 lidí na chřipku a že to tam u nich takto, s různými výkyvy, vypadá každý rok?

Věděli jste, že na chřipku již letos zemřelo u nás 50 osob a na komplikace jí způsobených dalších cca 250? Ano, chřipka už letos v ČR připravila přímo i nepřímo (u Covid 19 se také sčítají i úmrtí při sekundárních nemocech, protože bez nákazy by člověk dál žil) 300 osob. Dovedete si představit tu hysterii, kdyby byl tento počet přiřknut nyní tomuto novému koronaviru? Takhle se vůbec nic neděje, "jen" je 300 mrtvých. Myslíte si, že někdo v Itálii zpětně zjišťuje jestli dotyčný starý pán či paní, hospitalizovaný/á na dýchací problémy, zemřel/a na Covid 19 či na chřipku? Když nyní již víme, že Italové umí těstoviny, ale zdravotnictví mají tristní? 

Svět se mění. Hraje se "komedie" a lidé umírají všude po světě. Je to chytřejší než, aby se letošní cvičení NATO, které bylo roky plánováno ještě US státními elitami, zvrhlo ve válku s RF a s mnoha miliony mrtvými. Takto tuto snahu pandemie chytře odvrátila.

Co to znamená pro nás? Noste roušky, pečlivě řešte hygienu, učte se čínsky a nebojte se. Dříve nebo později přijde hrdina a všechny nás "zachrání", akorát bude mít nejspíš šikmé oči. US státní elity melou z posledního a tak máme možnost vidět řízení GE v plné "kráse", když už se nemusí tolik vysilovat bojem s neokony.

Pro ty znalejší: Všimli jste si v kolik hodin dnes přiletělo letadlo s čínskou "pomocí"? V 11:22 a přivezl 1,1 milionu respirátorů. Kdy jste se naposledy na minutu dozvěděli, v kolik přiletělo nějaké letadlo? Dozvíte se to vždy jen tehdy, pokud je to důležité, pokud je to podpis/vzkaz.

Studujme prosím všichni Koncepci společné bezpečnosti. Dnes ještě více, než kdy předtím! Děkuji a buďte zdrávi na duchu, protože tělu pak nezbude než se přizpůsobit, sice nám říkali že je to obráceně, ale není.

zdroj: FB Petra Nováka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře