Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

3x "očkovaná" komička Heather McDonaldová kolabuje při vtipech o antivaxerech.

Chelsea Handler: Očkovaná a nadržená, neboli reklamní komické šou na očkování Pfizerem a o dementních antivaxerech má šokující dohru. Zlomená lebka a vnitřní krvácení. Pusťtě si k závěru silně zvuk: lidé se třískají smíchy. Brali to jako součást vystoupení!

  • komicka-heather-mcdonaldova-kolabuje-pri-vtipech-o-antivaxerech

Vyprodané show, a když dodala svůj druhý vtip … „Jsem očkovaná, dvojnásobně očkovaná, boostrovaná… a chřipka injekce a injekce a nedostala jsem covid – Ježíš mě miluje nejvíce.“ Pomateně vříská, než spadne!

Mám kozy jako vozy, vřískala zdivočelá Handler. To je díky vakcíně! Hovada a kreténi antivaxeři, jste tupci, "Ráda bych poděkovala společnosti Pfizer... za moje t*ts," řekla mrtvá smíchy a odkázala na svůj dekolt. 

Hvězda sdílela video pro TikTok , zesměšňovala jednotlivce šířící "nebezpečné dezinformace" o vakcíně Covid-19  . Dívejte se na mě, první dávka, druhá dávka, booster, jsem zdravá, vy tupci a dementi, vřískala i na podiu, když se rozjela.

Imunita neexistuje!

Anti-vaxxeři šíří konspirační teorie bez vědeckého základu.

Tvrdili, že „posílení“ imunitního systému prostřednictvím stravy, doplňků a slunečního záření může učinit lidi imunními vůči určitým nemocem, což je zcela mylné. 

 Jste hovada a dezinformátoři!

Jedině Pfizer, americkou vakcínu Pfizer! Jsem zdravá, zdravá, zdravá, vřískala skoro čtyřicetiletá Handler a nadávala sprostě každému, kdo tuto vakcínu odmítal.Dokonce i děti musely mít na její představení vakcíny:

  • Patroni ve věku 5+ jsou považováni za „plně očkované“ alespoň  dva týdny  po  druhé  dávce vakcíny Pfizer nebo Moderna nebo  jedné  dávce vakcíny Johnson & Johnson.

A Bůh tu svini potrestal. Prasklá lebka, krvácení do mozku a neví, neví, co se jí stalo! Prý covid nemá a lékaři si nad ní lámou hlavu, copak se s jejím tělem a krví stalo. Vždyť přece má jeden fajzr, druhý fajzr, booster...

A další bez komentáře: prosincové a lednové zprávy

 Po očkování proti covidu látkou od společnosti Pfizer na Novém Zélandu zemřel šestadvacetiletý muž. Informuje o tom agentura Reuters.Prokázané. Srdeční sval, kolaps. Jde o další případ.  Nedávno zemřela po aplikaci vakcíny na Novém Zélandu i  žena.

Tragická událost zasáhla alžírský sport. Fotbalista Sofiane Loukar v sobotu zkolaboval přímo na hřišti a následně zemřel při převozu do nemocnice.

Mladý chorvatský fotbalista Marin Čačič zkolaboval během tréninku. Teprve 23letý obránce na následky infarktu zemřel v nemocnici.

Kapitán  týmu Sofiane Loukar zemřel po kolapsu na hřišti. Hráči bylo 30 let.

Pětadvacetiletý guatemalský fotbalista Marcos Menaldo. Během tréninku si stěžoval na problémy s dýcháním a krátce na to dostal infarkt. Po převozu do nemocnice zemřel.

Amatérský fotbalista Ludwin Florez Nole (†27) z Peru dohrál zápas se svým týmem Los Rangers. Infarkt.

Selhání srdce se stalo osudným jedenatřicetiletému tátovi půlroční Nikolky. Michal Ježek hrál v Pcherách za Knovíz jenom devět minut. Pak si dal vlastní gól, padl na trávník a už se nezvedl. Infarkt.

Krejčíře ze Sparty zachránili na poslední chvíli. Mlha a mlčení. (Vakcínujte se Pfizerem, byla akce Sparty.)

Ne, to stačí, je to děsivé a Chelsea Handler v reklamě na vakcíny vydělala miliony dolarů. Bůh ji potrestal. Bude opět propagovat vakcínu Pfizer?

zdroj: https://www.skrytapravda.cz/ze-zahranici/459-reklama-heather-mcdonald-tupci-anti-vaxxer-jsem-zdrava-proc-prvni-druha-booster-pfizer-a-lezi-v-nemocnici

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře