Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Film Stevena Greera: Odhalení vesmírného hoaxu

Ukázka z filmu: Zkuste si sami sebe představit na místě mimozemské bytosti, která je provázaná s civilizací, jež je nesmírně schopná a je svědkem toho, jak během jednoho životního cyklu, během zhruba 100 let od zbraní, kanonů a kulometů v období 1. světové války se posouváme k termonukleárním zbraním.

  • film-stevena-greera-odhaleni-vesmirneho-hoaxu

 Pak se přesuneme k vesmírnému věku, zatajovaným projektům (http://www.suenee.cz/wp-content/themes/MobiTime/images/icon-wiki.gif") !important; color: rgb(210, 15, 0);">USAP). Najednou vyvíjíme systémy zbraní na základě studia mimozemských systémů a pak je začínáme umísťovat na družice, na své letouny, lodě a pozemní systémy. Mimozemšťané to všechno nečinně pozorují, zatímco my už celá desetiletí řešíme problémy s chudobou a životním prostředím, už celá desetiletí nejsme schopni přijít s novou ekonomikou, jež by byla spravedlivá a byla také vesmírnou ekonomikou.

Mohli jsme fungovat ve vesmíru v míru, desítky let pokračujeme v tom, co mělo dávno přestat válkou, jež měla ukončit všechny války: 1. světová válka. A my? Vedeme jednu válku za druhou. Teď chceme začít tu velkou, tasit ono eso v rukávu, o němž mluvil http://www.suenee.cz/wp-content/themes/MobiTime/images/icon-wiki.gif") !important; color: rgb(210, 15, 0);">Wernher von Braun, meziplanetární válku, tak, že nafingujeme, že mimozemšťané jsou pro nás hrozbou. Takže, tyto civilizace jsou opravdu docela zděšené, upřímně řečeno. Současně používáme zbraně, jako jsou atomové a jaderné, jež narušují strukturu vesmíru, což ovlivňuje jejich světy…

Dne 04.07.2021 měl premiéru nový film Dr. Stevena Greera – Cosmic Hoax: Exposé, v češtině znám jako Odhalení vesmírného hoaxuOpět díky vaší podpoře jsme dokázali nechat titulky profesionálně přeložit. A protože i autor filmu deklaroval, že si přeje, aby se film šířil bez jakýchkoliv omezení, my též dáváme titulky k dispozici zdarma včetně filmu.


Pravda o tajných projektech, které zatajují fakta o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi.

Informace, které jsou v něm prezentovány jsou natolik zásadní, že jejich šíření je v dnešní době klíčové. Ti z vás, kteří jsou již zkušení v tématu, budou namítat, že obsahově nepřináší nic převratného. Film by měl v dnešní době oslovit hlavně publikum, které se v problematice zatím neorientuje. Je třeba chápat, že ne všichni se exopolitikou zabýváme několik let. Stále je tu silná majorita, která si nechá namluvit, že Den nezávislosti je super nápad. Ještě stále je hodně lidí zabývajících se ET/UFO, kterým připadá cool, že jsou tu nějací zlí, co nás chtějí za každou cenu vysát z energie, unést a znásilnit k obrazu svému. Slovy Stevena Greera: Jsme to především my sami lidé, kteří ubližují sami sobě a kdo by měl provést změny ve svých modelech chování, než se odvážíme vstoupit do vesmíru a oslovíme bytosti z jiných dimenzí.

Komunikujme v míru, přátelství a harmonii. Společně z přáteli pro vás oživujeme stránky CE5 Česká republika kde najdete manuál, jak navázat přátelský kontakt. Vysíláme pro vás sérii videí na téma CE5:

zdroj: https://www.suenee.cz/film-stevena-greera-odhaleni-vesmirneho-hoaxu/

Poznámka CFP:

Aktivity pana Greera sleduji již roky, vždycky jsem ho obdivoval pro jeho statečnost a vytrvalost, neboť na tamto poli informování veřejnosti se „umírá“ velmi rychle a nenápadně a člověk tu narazí na velmi sofistikovaný a intenzivní odpor systému. Ostatně i Greer během tohoto svého boje prodělal velmi agresivní druh rakoviny, z nějž se vlastní vnitřní silou dokázal vyléčit (jeho nejbližší přítelkyně a pes, se kterými žil, tento útok nepřežili), podobně, jako někteří z jeho spolupracovníků a informátorů rovněž za záhadných okolností „odešli“. Přestože jsem se s tímto pánem nikdy nesetkal, vždy mne překvapovalo, jak máme v tolika směrech na celou věc téměř shodný pohled. Já vycházel ze své osobní zkušenosti, on z té své. Doba nám pokročila, a tak zatímco jsem kdysi snil o tom, že pravda o přítomnosti mimozemských civilizací v naší blízkosti i v našem pozemském světě a o možnostech, které takový veřejný kontakt lidstvu nabízí, dříve či později vyjde veřejně najevo, dnes se takového postupujícího zveřejňování naším mainstreamem děsím. Proč?

Protože jsem se za ty roky poučil, pochopil jsem, že tomuto sytému a jeho médiím nelze věřit! Vždy vše v pravou chvíli otočí, řeknou-li vám část pravdy, druhou část nahradí lží, takže výsledkem není nic jiného, než ještě větší strach a chaos! S tím vždy pracovali, jsou v tom za ta desetiletí vyškolenými mistry! A tak zatímco mainstreamová média celou tuto otázku v minulosti zesměšňoval a dehonestovala, dnes se přechází na zcela opačnou taktiku, mainstreamová média začínají přesvědčovat veřejnost o opaku, tedy, že mimozemská plavidla se v blízkosti Země skutečně nacházejí, že to potvrzují ti a ti vojenští pozorovatele a armádní instituce. Jaký je cíl?

V pravou chvíli, až se podaří přesvědčit dostatečnou část populace, vyvrhnou na ni kýble hrůzy a děsu, přesně ty kýble, které si například americká CIA již od konce 40-tých let minulého století velmi pečlivě vlastní aktivitou připravovala: Mrzačení dobytka, únosy a týrání lidí, zneužívání lidských duší, negativní a pozitivní mimozemšťané, mimozemská invaze apod.

A do toho nová vlna tzv. „mimozemských“ kontaktérů, kteří plní právě toto zadání. Právě v poslední době se s nimi doslova roztrhl pytel, tihle komunikují s Galaktickou federací, tady ti zase s tou či onou mimozemskou planetou. Je to prováděno velmi rafinovaným způsobem, pokud však jejich sdělení pečlivě prostudujete, zjistíte, že je to jen znovu a znovu pokračování ve stejném scénáři, který v polovině minulého století rozehrála americká CIA!

Panu Greerovi ještě jednou děkuji za jeho odvážnou práci a za to, že jako jeden z mála odhaluje metody skryté manipulace a hry, kterou s námi náš systém hraje!

Zdeněk Bálek

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře