Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Amerikou hýbou zveřejněná videa o UFO

Stále více vychází z oficiálních zdrojů na povrch informace, že tu nejsme sami.

„Máme záběry a záznamy o objektech na obloze, o kterých nevíme, co jsou zač. Neumíme vysvětlit, jakým způsobem se pohybují a mění trajektorii. Neměli jednoduše vysvětlitelný vzorec,“ řekl v souvislosti se zveřejněnými záznamy bývalý prezident Barack Obama.

  • amerikou-hybou-zverejnena-videa-o-ufo

Více zde:
https://cnn.iprima.cz/amerikou-hybou-zverejnena-videa-s-ufo-obama-priznal-ze-je-vlada-nedokaze-vysvetlit-25853

K odhalení by mělo dojít někdy do srpna 2021: https://www.suenee.cz/zakon-o-covid-19-zahajil-180-denni-odpocet-pro-odhaleni-ufo/

Bývalý Prezident USA Barack Obama měl kolem sebe také jednoho tajemníka o kterém alternativní média řikají, že není z tohoto světa neb vypadá velmi podivně. Mainstream a bulvár to považuje za konspiraci.

Americká média přišla s opravdu netradiční konspirační teorií. Podle některých totiž chrání Baracka Obamu sám mimozemšťan. Jako důkaz mají dokonce video z konference ve Washingtonu.

Mimozemšťan nebo obyčejný smrtelník? Při pohledu na osobního strážce prezidenta Baracka Obamy vás až zamrazí. Některá média si totiž myslí, že je to mimozemšťan. Znepokojuje je jeho podivně tvarovaná lebka a hlavně podezřelé chování bodyguarda. Ten neustále kroutil nervózně hlavou. Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/194780/silena-konspirace-baracka-obamu-chrani-mimozemstan.html

Video: https://youtu.be/7Uqi5y3qWU0

Pentagon potvrdil, že se jedná o UFO: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ufo-pentagon-namornictvo-usa-ministerstvo-obrany-neidentifikovatelne-letajici-objekty.A200428_121337_zahranicni_jhr

Dr. Steven M. Greer k tomu řekl:
https://www.suenee.cz/kdyz-odhaleni-et-ufo-je-zneuzivano-tajnymi-sluzbami/

I bývalý ruský prezident a premiér Dimitrij Medvěděv se netajil tím, že mimozemšťané už tu jsou. Opět Mainstream to bral jako žert, ale on to myslel vážně:

Přepis:

Pane ministře, vy víte všechno. Co víte například o tom, že na zem přilétají mimozemšťané?

"Říkám vám už naposledy, že prezident státu při předání jaderného kufříku se speciálními kódy dostane zvláštní složku. Na ní je napsáno: Nejvyšší tajemství. Ta složka je celá věnována vesmířanům, kteří navštívili naši planetu. Zprávy jsou podávány naší zvláštní službou, která se zabývá kontrolou příchozích do naší země. Čili, dvě tyto složky se předávají společně s jaderným kufříkem. Po skončení prezidentského období se jaderný kufřík a tyto složky předávají novému prezidentu. Podrobnější informace na toto téma dostanete v dokumentárním filmu Men in Black (Muži v černém)."

Kolik jich je mezi námi?

"To nebudu říkat, protože nechci vyvolat paniku."

Více zde: https://orgo-net.blogspot.com/2012/12/medvedev-priznal-navstevy-vesmiranu.html

Video rusky s anglickými titulky: https://youtu.be/NcvVzXzzJZk

I bývalý předseda EU Jean Claude Juncker s mimozemšťany mluvil: https://vimeo.com/318914452

Měl možnost nahlédnout do archy úmluvy, která není jenom mýtus, ale existuje.

Zdroj:
https://aeronet.cz/news/video-mluvil-jsem-s-vudci-ostatnich-planet-pozoruji-nas-z-dalky-a-jsou-znepokojeni-vyvojem-evropske-unie-pouhych-5-dni-po-brexitu-pronesl-jean-claude-juncker-v-evropskem-parlamentu-informace/

Informace o tom, že tu nejsme sami a že nás návštěvníci z jiného světa v minulosti již navštívili, najdeme ve starodávných spisech, památkách (Indie, Indonésie, Peru, Egypt, USA, Austrálie, Velikonoční ostrov aj.) i na středověkých obrazech: https://aluska.org/9-stredovekych-obrazu-zachycujicich-ufo/.

Krásně to popisují v TV seriálu Vetřelci dávnověku vysílaného na TV Prima ZOOM či kanálu History, kde se dozvíme, že člověk rozumný byl geneticky vytvořen mimozemšťany po křížení s místním druhem. Je to zobrazeno na sumerských artefaktech a zakódováno v Bibli a jiných starodávných dokumentech. A různé civilizace o tom také mluví.

Dle alternativních medií a badatelů je mimozemských ras více. O rasách se dočtete zde:
https://www.kanal22.cz/clanky/ufologie-a-exopolitika/hlavni-mimozemske-rasy-pusobici-v-okoli-planety-zeme---1.cast.html

Američané také v Afganistánu objevili jeden starodávný stroj z indických eposů – Vimanu a na tajňačku se tam sjeli významní tehdejší světoví vůdci včetně Angely Merkelové v roce 2011: https://orgo-net.blogspot.com/2011/05/sorcha-faal-co-je-technologie-vimana.html

I náš slavný zpěvák Karel Gott věděl, kdo řídí náš svět:
https://orgo-net.blogspot.com/2012/01/karel-gott-vi.html

V USA mají tajnou organizaci nazývající se Majestic 12 a součástí jsou tzv. Muži v Černém. Úkolem je utajit informace o Mimozemšťanech a UFO. Za administrace amerického presidenta Harry S. Trumana byla na jeho příkaz v roce 1947 založena super tajná organizace známá jako Majestic 12 nebo MJ12. Její hlavní agendou je pozorování UFO, likvidace důkazů její přítomnosti před veřejností a získávání mimozemského materiálu pro reverzní inženýrství ve vojenskoprůmyslovém komplexu.

První díl:

https://www.suenee.cz/mj-12-a-tajna-vlada-1-dil-mimozemstane-na-zemi/

Uvidíme, co nám v USA odhalí a jak to mocní upraví k obrazu svému. Je docela možné, že odhalení uspíší dokončení projektu Nový Světový Řád, což by bylo špatné. Ale jsou tu i hodní mimozemšťané, kteří mají s námi dobré úmysly. A třeba se někteří lidé probudí a dopadne to úplně jinak - dobře. A jeden známý obrázek řízení světa:

https://diskuter.files.wordpress.com/2017/05/pyramida_iluminati.jpg

Po přiblížení ukazuje na vrcholu oko, ale spíš to vypadá jako létající talíř.

Ať si každý čtenář udělá svůj vlastní úsudek.

Ivo Antušek

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře