Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusové rozluštili tajemství pyramidálních staveb

V Rusku se již delší dobu cosi děje. Konečně zcela nepokrytým způsobem o tom hovoří ve svém rozhovoru v rámci „Projektu Camelot“ i Valery Uvarov, který úzce spolupracuje s ruským armádním výzkumným centrem, které má mnoho samostatných divizí dle specifikace výzkumu. Tento zvláštní armádní útvar vynikajících vědců má svůj vlastní rozpočet a jeho nejvyšším velitelem je současný premiér Vladimír Putin.

  • rusove-rozlustili-tajemstvi-pyramidalnich-staveb

To, že tento vojenský útvar vědců čítající několik tisíc osob je ve své činnosti, používané technologii, ideologii, ale i výsledcích výzkumů zcela nadčasový, se dalo více méně tušit, ale informace, které se ke mně před několika dny dostaly, poměrně slušným způsobem vyrážejí dech i člověku velmi otrlému v alternativních oblastech výzkumu. Na podzim roku 2006 byl v Rusku na popud z nejvyšších míst zahájen velmi intenzivní a nesmírně nákladný výzkum pyramidálních staveb, do kterého bylo a je zainteresováno přes 140 vědeckých kapacit z mnoha různých oborů. Pro tuto výzkumnou akci stát vyčlenil skutečně gigantické finanční prostředky a svým způsobem také očekával výsledky.

A ty pochopitelně přišly. Dnes, po čtyřech letech lze konstatovat, že Rusko je stát, který z mnoha různých hledisek ví o pyramidálních stavbách jednoznačně nejvíce. Nehovoříme tu pouze o jejich účelu, historické konsekvenci atp., ale máme na mysli především pyramidovou strukturu jako fyzikální topologický jev nezávisle na pyramidových historických stavbách rozmístěných různě po světě.
Bez nadsázky lze konstatovat, že Rusové dnes plně dekódovali tento víceúčelový multidimenzionální útvar, ale co víc, oni ho dokážou i sami rekonstruovat. V současné době se hned na několika místech Ruska budují tyto útvary, které budou sloužit nejen jako unikátní generátor energie, ale také jako komunikační zařízení na ultra velké vzdálenosti v rozsahu světelných let a také jako unikátní ochranný nástroj údajně proti vlivům, které lze v blízké budoucnosti očekávat.

Více ZDE: http://www.avatar07.cz/news/projekt-gilgames-1-/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 osvietenieludstva@azet.sk 2015-07-25 23:28
Egypt mal celkovo 84 pyramid,a DzoSeRova je udajne najstarsia,symb olizuje Vodanara=Hrncia ra=Stvotitela(y .s.r.),povodne 5 stupnova,symbol 5 vekov vo Velkom kozmickom roku...Vsetky pyramidy su kopiou hviezd a suhvezdi okolo Mliecnej drahy=Kozmickej rieky,ktoru na Zemi kopiruje aj rieka Nil(Hapi)...Tri (3) pyramidy v Gize,su vernou kopiou Pasu Oriona=Muzska,f alicka kozmicka brana,podla ktorej sa tiez meria Precesia a |Velky kozmicky rok... Kopiou Pasu Oriona su aj 3 pyramidy Teotihuakanu(Me sacna je aj kopiou Ciernej diery v Ml.drahe),ci 3 obelisky Washingtonu,ale boli aj Dvojicky a US Stock Market(Burza) na Manhattane,ktor y je lokalnou kopiou Mezopotamie v Mliecnej drahe,ktoru oddeluju rieky/nohy Pishon a Gihon(Manhattan oddeluje east a Hudson rivers...Aj Sinajsky polostrov je inou,lokalnou verziou Galaktickej Mezopotamie,opi sanej v Genesise 2:10-14,obkoles ujucej Raj/Paradaise.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře