Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Wikileaks: Starosta Dušanbe potvrzuje mimozemský život

Odhalení pokračuje.

Datováno: 15.1.2010, 11:18
Původ: Velvyslanectví v Dušanbe, hlavní město Tádžikistánu
Klasifikace: Důvěrné
Odtajnit až po 15.1.2020
Předmět: Starosta se setkal s velvyslancem. Potvrzuje mimozemský život.
Klasifikováno od: Ken Gross, velvyslanec, EXEC, DoS.
Důvod: 1.4 (b), (d)

  • wikileaks-starosta-dusanbe-potvrzuje-mimozemsky-zivot

(C) Souhrn:

Při zdvořilostní návštěvě, starosta Dušanbe Mahmadsaid Ubaidulloev řekl, že nadcházející volby budou svobodné a férové, že příspěvky na výstavbu přehrady Roghun byly dobrovolné, a že ztráty, které utrpěli Spojené státy v Afghánistánu vnímal Tádžikistán tak, jako kdyby byly jeho vlastní.

Ubaidulloev požádal o pomoc pro studenty ucházející se o místo na Harvardské univerzitě, ale jednoznačně odmítl poskytnout pomoc pro American Corner (Národní dům reprezentující kulturu US.) v Dušanbe.

Prohlásil, že existuje život na jiných planetách a uzavřel to poznámkou, že bychom se měli zaměřit na řešení našich problémů tady na Zemi. Konec shrnutí.

Afganistan

13. ledna 2010 byl pozván velvyslanec starostou Dušanbe a předsedou horní komory parlamentu Mahmadsaidem Ubaidulloevem do jeho parlamentní kanceláře.

Starosta zahájil setkání zdlouhavým pojednáním o Afghánistánu a poděkoval Spojeným státům za jejich příspěvky a oběti v dané lokalitě. Řekl, že americké aktivity byly velmi důležité: „…na prahu třetího tisíciletí a 21. století.“ Ubaidulloev byl toho názoru, že hlavním úkolem bylo vytvořit pocit národní identity mezi etnicky různorodými skupinami a řekl, že Spojené státy byly pro to dobrým příkladem.

Poznamenal, že: „válka je velmi nebezpečná“, a řekl: „Víme, že existuje život na jiných planetách, ale musíme si nejdříve udělat mír tady.“.

Text dále pokračuje rozborem dalších politických témat a končí velmi osobním hodnocením pana velvyslance Grosse na účet svého hostitele. K tématu E.T. se již nevrací.

Zdroj: www.Wikileaks.org

Převzato z: https://www.suenee.cz/wikileaks-starosta-dusanbe-potvrzuje-mimozemsky-zivot/

Wikileaks zveřejnilo spousty zajímavých důvěrných/tajných informací u kterých se následně potvrdilo, že jsou pravdivé. Proto také po Assangeovi jdou. Sice je již chycený, ale stále žije.Takže je to v rámci odhalení další zpráva. Až to řeknou celé planetě oficiálně, tak uvidíme, co se změní.

Musíme mít ale na paměti, že to sdělení mocní z USA poupraví k obrazu svému v rámci své manipulace, tak jak to potřebuji, ale to hlavní řeknou. Že nejsme sami.

Mimozemské rasy: https://www.kanal22.cz/clanky/ufologie-a-exopolitika/hlavni-mimozemske-rasy-pusobici-v-okoli-planety-zeme---1.cast.html

https://www.kanal22.cz/clanky/ufologie-a-exopolitika/hlavni-mimozemske-rasy-pusobici-v-okoli-planety-zeme---2.cast.html

 

 

 

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře