Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je to nečestná hra, která se tu hraje s nic netušící lidskou společností. Kontrola skrze strach.

Asi desetkrát jsem teď zkoušel přidat komentář k tomu článku o UFO a pokaždé mi to FB smaže. Takže takhle:

K článku Ivo Antuška: Amerikou hýbou zveřejněná videa o UFO

-------------------------------------
Na základě své osobní zkušenosti sleduji toto téma již přes dvacet let, včetně všech těch podvodů a manipulací, které náš mocenský systém za ta léta na toto téma .vyrobil. Nepřijde vám zvláštní, že zatímco se v uplynulých letech na toto téma v mainstreamových médiích, včetně těch českých, zarytě mlčelo nebo diskreditovalo a zesměšňovalo, dnes, v době střetu globálních pozemských elit, se vás o existenci mimozemské civilizace snaží přesvědčit třeba i na Novinkách.cz?!! Rozumíte?

  • je-to-necestna-hra-ktera-se-tu-hraje-s-nic-netusici-lidskou-spolecnosti-kontrola-skrze-strach

Mainstream, řízený globální mocí, se vás postupně, krok za krokem, snaží přesvědčit, že mimozemšťané existují a např. kontrolují naše vojenská, jaderná zařízení... Proč?!!! Proč právě teď najednou obracejí o 180°?!! Co se tím sleduje? Co bude následovat? Kdysi v roce 2012 jsem na CFP publikoval sérii textů na toto téma pod názvem: "Pátrání pokračuje". Citoval jsem tam tehdy zasvěcence na toto téma, kterým jsem důvěřoval a důvěřuji dodnes. A tak ještě jednou ocituji Steve Mc.Greera, a to jeho názor z roku 2002(!!!):

„Je to ohromná a nečestná hra, která se tu hraje na úkor nic netušící lidské společnosti. Kontrola skrze strach. Šílený stroj, armáda, průmysl, inteligence, laboratorní komplexy nasměrované na kurz ´studené války´ a pak ´problém neposlušných národů ´ až ke globálnímu terorismu, což jest jeviště, na kterém se nacházíme nyní a tak nezadržitelně jdeme k trumfové kartě - ´´Podvodné hrozbě z Vesmíru. ´´ (Steven M. Greer M.D., ředitel Disclosure Project, červen 2002)

„Od roku 1992, kdy jsem tento scénář jasně viděl na papíře a tenkrát mu ještě nevěřil, vidělo jej minimálně dvanáct dalších velmi zasvěcených strategických osob. Ano, tenkrát jsem se tomu všemu smál, jelikož mi to přišlo jako něco zcela nepravděpodobného a nesmyslného. Je třeba se podívat pravdě do očí. UFO aktivita je v drtivé většině případů záměrně inscenovaná záležitost, včetně tzv. ´´únosů´´ a mrzačení dobytka.

To všechno jsou aktivity iniciované tajnými pozemskými institucemi za účelem permanentního zasévání kulturního strachu. Příšera globálního terorismu není nic jiného. Poté, co hra na ´studenou´ válku byla již neudržitelná, muselo se ze strany těch, kteří určují běh světových událostí, přijít s něčím jiným.

A co přijde na řadu, až hra na mezinárodní příšeru terorismu bude také již neudržitelná? HROZBA ÚTOKU MIMOZEMSKÝCH INTELIGENCÍ NA ZEM!!!"

(Steven M. Greer M.D., ředitel Disclosure Project, červen 2002)

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře