Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Je to nečestná hra, která se tu hraje s nic netušící lidskou společností. Kontrola skrze strach.

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Asi desetkrát jsem teď zkoušel přidat komentář k tomu článku o UFO a pokaždé mi to FB smaže. Takže takhle:

K článku Ivo Antuška: Amerikou hýbou zveřejněná videa o UFO

-------------------------------------
Na základě své osobní zkušenosti sleduji toto téma již přes dvacet let, včetně všech těch podvodů a manipulací, které náš mocenský systém za ta léta na toto téma .vyrobil. Nepřijde vám zvláštní, že zatímco se v uplynulých letech na toto téma v mainstreamových médiích, včetně těch českých, zarytě mlčelo nebo diskreditovalo a zesměšňovalo, dnes, v době střetu globálních pozemských elit, se vás o existenci mimozemské civilizace snaží přesvědčit třeba i na Novinkách.cz?!! Rozumíte?

  • je-to-necestna-hra-ktera-se-tu-hraje-s-nic-netusici-lidskou-spolecnosti-kontrola-skrze-strach

Mainstream, řízený globální mocí, se vás postupně, krok za krokem, snaží přesvědčit, že mimozemšťané existují a např. kontrolují naše vojenská, jaderná zařízení... Proč?!!! Proč právě teď najednou obracejí o 180°?!! Co se tím sleduje? Co bude následovat? Kdysi v roce 2012 jsem na CFP publikoval sérii textů na toto téma pod názvem: "Pátrání pokračuje". Citoval jsem tam tehdy zasvěcence na toto téma, kterým jsem důvěřoval a důvěřuji dodnes. A tak ještě jednou ocituji Steve Mc.Greera, a to jeho názor z roku 2002(!!!):

„Je to ohromná a nečestná hra, která se tu hraje na úkor nic netušící lidské společnosti. Kontrola skrze strach. Šílený stroj, armáda, průmysl, inteligence, laboratorní komplexy nasměrované na kurz ´studené války´ a pak ´problém neposlušných národů ´ až ke globálnímu terorismu, což jest jeviště, na kterém se nacházíme nyní a tak nezadržitelně jdeme k trumfové kartě - ´´Podvodné hrozbě z Vesmíru. ´´ (Steven M. Greer M.D., ředitel Disclosure Project, červen 2002)

„Od roku 1992, kdy jsem tento scénář jasně viděl na papíře a tenkrát mu ještě nevěřil, vidělo jej minimálně dvanáct dalších velmi zasvěcených strategických osob. Ano, tenkrát jsem se tomu všemu smál, jelikož mi to přišlo jako něco zcela nepravděpodobného a nesmyslného. Je třeba se podívat pravdě do očí. UFO aktivita je v drtivé většině případů záměrně inscenovaná záležitost, včetně tzv. ´´únosů´´ a mrzačení dobytka.

To všechno jsou aktivity iniciované tajnými pozemskými institucemi za účelem permanentního zasévání kulturního strachu. Příšera globálního terorismu není nic jiného. Poté, co hra na ´studenou´ válku byla již neudržitelná, muselo se ze strany těch, kteří určují běh světových událostí, přijít s něčím jiným.

A co přijde na řadu, až hra na mezinárodní příšeru terorismu bude také již neudržitelná? HROZBA ÚTOKU MIMOZEMSKÝCH INTELIGENCÍ NA ZEM!!!"

(Steven M. Greer M.D., ředitel Disclosure Project, červen 2002)

 

Facebook komentáře