Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva účastníkům setkání skupiny států G20 v Hamburku

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Vážené dámy, vážení pánové,

V současné době investujete miliardy dolarů, eur, rublů, jenů, juanů atd. do výzkumu fungování lidského mozku. Všichni soutěžíte v oblasti vývoje zbraní umožňujících dálkové ovládání činnosti lidského nervového systému, organismu a mysli. Vyvinuli jste systémy, schopné zabíjet lidi ve velkých oblastech planety, vyvolávat u nich bolesti a nemoci, poškodit DNA vyvíjejících se organismů, změnit stav mysli lidí, jejich emoce a dokonce i jejich myšlenky.

  • vyzva-ucastnikum-setkani-skupiny-statu-g20-v-hamburku

Zároveň skrývate existenci těchto zbraní před Vašimi občany tím, že je zahrnujete do zákonů o utajovaných informacích a zároveň cvičíte operátory těchto zbraní na nic netušících občanech Vašich zemí. Tímto způsobem, zatímco prohlašujete, že rozvíjíte demokracii nebo humanismus a hájíte lidská práva, jste vytvořili svět, kde lidská svoboda, lidské zdraví a lidské životy nejsou chráněny proti útokům, podnikaným Vašimi vlastními agenturami. Dokonce ani politickým a demokratickým událostem ve Vašich zemích nemůže být důvěřováno kvůli Vašemu utajovanému vlastnictví těchto zbraní. Budete-li pokračovat v utajování existence těchto zbraní, bude se svět vyvíjet směrem k totalitárnímu systému nového typu, ve kterém občané nebudou mít možnost se bránit proti mentální nebo fyzické krutosti jejich vlád.

Proto Vás vyzýváme, abyste odtajnili tyto zbraně, vytvořili zákony, které by chránily občany Vašich zemí proti takovým útokům a vytvořily agentury, které by, ve spolupráci s lidskoprávními organizacemi, detekovali energetické útoky na Vaše občany a hledali jejich zdroje.

Utajování existence těchto zbraní zdůvodňujete válkami, ke kterým by mezi Vámi mohlo dojít, ale tím jenom znovu dokazuje, že Vaše touha po moci převažuje nad Vaším proklamovným úsilím o rozvíjení demokracie nebo úsilím o stabilitu a bezpečnost ve světě. Vašeneschopnost budovat rozumné, zdvořilé a nenásilné vzájemné vztahy znovu jenom dokazuje, že přinejmenším někteří z Vás (a zejména USA) touží po tom získat postavení totalitární velmoci ve světě.

Navzdory Vaší neochotě zastavit toto šílenství, věříme tomu, že vzrůstající informovanost Vašich občanů o Vašem vlastnictví těchto zbraní a jejich používání je přiměje k tomu, aby Vás donutili vytvořit zákony, které navrhujeme.

 

(více informací k tomuto tématu mohou čtenáři najít na adrese http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Otevreny-dopis-Evropske-komisi-Nepodporujte-pouzivani-elektromagnetickych-zbrani-proti-lidem-481640   

 a   http://zakaz.webgarden.cz  (když kliknete na Psychoelektronické ohrožení demokracie ve formátu Word))

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-07-06 14:58
Lidstvo zákonitě spěje k zániku. Zbraně určené tímto způsobem se vymknou kontrole a zničí celé lidstvo. Vědci by si to v první řadě měli uvědomit, jenže to už nejsou vědci, ale idioti.

Facebook komentáře