Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ŘEKNĚME NE NUCENÉMU OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU!

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Vláda potichu plánuje zavést stav, kdy lidé, kteří se nechají naočkovat proti Covid-19, budou mít řadu výhod oproti neočkovaným. Hovoří se např. o volném přístupu na kulturní či sportovní akce, zatímco neočkovaní lidé tam vpuštěni nebudou, popř. jen s čerstvým negativním testem. To by znamenalo rozdělení lidí na dvě kategorie s různými právy, což odporuje Ústavě ČR.

  • rekneme-ne-nucenemu-ockovani-proti-koronaviru

Národní demokracie proti tomu ostře protestuje. Požadujeme, aby neočkovaní lidé měli stejná práva jako ti očkovaní. Považujeme za nepřípustné, aby vláda rozdělovala lidi na „nadřazené“ a „podřadné“ podle jejich názoru na vakcinaci a následně podle toho, zda ji absolvují. Očkování musí být svobodným rozhodnutím každého člověka a nesmí být vynucováno zákony ani sociálním tlakem.

Vakcíny navíc neprošly klinickým testováním v plné míře a mohou být tudíž potenciálně nebezpečné. Po jejich vpravení byla zaznamenána řada vedlejších účinků a již i úmrtí. Navíc se nabízí otázka, zda bude vakcína vůbec účinná, neboť viry tohoto typu jsou náchylné k mutacím, a tudíž se mohou proti vakcínám snadno stát imunní. V takovém případě bude nutné vakcínu stále opakovat, což bude značnou zátěží pro imunitní systém člověka. To jsou další důvody, proč by vakcinace měla být svobodnou volbou.

Považujeme za alarmující, že i opozice (např. ODS) se v tomto směru přidává k vládě a tento protiústavní postup schvaluje. To je dalším důkazem toho, že současné opoziční strany nejsou alternativou a že je potřeba dostat do politiky nové strany a nové lidi. Proto bude Národní demokracie kandidovat v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny. Naším cílem bude (mimo jiné) zastavit nucenou vakcinaci a zajistit pro neočkované stejná práva jako pro očkované.

dne 8. 1. 2021
předsednictvo Národní demokracie

zdroj: https://narodnidemokracie.cz/rekneme-ne-nucenemu-ockovani-proti-koronaviru/

Facebook komentáře