Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proti pokusům o infiltraci tajných služeb do politického života mládeže

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

V posledních měsících se tajné služby České republiky pokouší infiltrovat do komunistického hnutí a kontaktují členy Komunistického svazu mládeže s cílem získat je pro dlouhodobou spolupráci.

  • proti-pokusum-o-infiltraci-tajnych-sluzeb-do-politickeho-zivota-mladeze

Není to první případ takových pokusů.

Chceme jasně prohlásit, že Komunistický svaz mládeže z.s. je legálně zaregistrovaný zapsaný spolek, který funguje podle právního řádu České republiky. Sdružuje mladé lidi a pracuje ve prospěch zájmů studentů, učňů, mladých pracujících a nezaměstnaných. KSM rozvíjí aktivity proti zvyšujícímu se nebezpečí imperialistické války. KSM je součástí mezinárodního antiimperialistického a komunistického hnutí.

V poslední době také upozorňuje na zesílené pokusy o vymazávání a přepisování pokrokových dějin lidu naší země – jako je pokus odstranit pomník osvoboditele maršála Koněva vedením MČ Prahy 6. Považujeme činnost KSM za nanejvýš potřebnou pro skutečné zájmy mládeže v České republice a posílení jejích politických svobod.

Vyzýváme proto tajné služby a odpovědné pracovníky státu, aby přestali s touto antikomunisticky orientovanou činností. Tímto špehováním a pokusy o infiltraci komunistických organizací a aktivistů narušují a deformují politický život a politické svobody v zemi.
 
Předsednictvo Ústřední rady Komunistického svazu mládeže, z. s.,
13. října 2019

Facebook komentáře