Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Lindsey Williams: Řeknu vám všech pět bodů, které na vás elita v roce 2012 chystá! + Elita mluví + Demoralizační program

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

  • LindseyWilliams-500x280

Pastor Lindsey Williams pracoval v sedmdesátých letech jako misionář na Aljašce. V téže době se chystala stavba aljašského ropovodu, který měl zaměstnat 25000 lidí. Williams se nabídl jako kaplan, pro tyto pracovníky.

Ropné společnosti, které měly ropovod stavět po jistém váhání souhlasily. Po několika měsících za ním pak tyto společnosti přišly a nabídli mu místo ve výkonném výboru a účast na jeho zasedáních. Jak se později ukázalo tento ,,výkonný výbor" nebyl ničím menším než zasedání těch nejmocnějších lidí této planety (elity). Po tři roky s nimi sedával u jednoho stolu, žil s nimi, mluvil s nimi, poznal je. A po dalších 35 let s některými z nich udržuje kontakt. Ti mu dávají informace, které zveřejňuje. Pravdivost a přesnost jeho předpovědí je opravdu šokující a vy si to snadno můžete ověřit sami. 

 

Lindsey Williams: "Prosím, vemte si tužku a papír a vše si zapište, co vám teď řeknu. Chci abyste si to zapsali do kalendáře. Abyste viděli, jak vše popořádku bude následovat ode dneška (8. 12. 2011) po konec roku 2012. Tyto informace nenajdete v žádných novinách či televizi, nebo internetu. Některé věci, které zde dnes řeknu, budou úplným opakem a o 180° rozdíl co vidíte v 99% tradičních médiích. Řeknu vám všech pět bodů, které na vás elita chystá..."

Klikněte na CC - české titulky
Lindsey Williams ve vší vážnosti říká: "Elitě může plány překazit jen jediná věc - a to, že se obrovské masy lidí probudí ze spánku!"
Elita mluví

Toto video považuji za důležité, jelikož dává jasný důkaz o existenci Illuminátů. Důkaz, který je velmi snadno ověřitelný kýmkoli, kdo o to bude mít zájem. Stačí vzít v potaz datum natočení videa a událostí které se udály. Nebo u událostí, které se doposud neudály, počkat jestli se tak stane.

První část z prvního DVD (celkem 3 DVD) ,,Elita Mluví" od Lindsey Williamse nahraných v průběhu ledna 2010 + některé nové dodatky z února téhož roku. Uvedených v 8 minutovém souhrnu na konci tohoto seriálu. Tento byl uveden v show Alexe Jonese.

Věřím, že demoralizační program skrz média a vzdělávací systém je aplikován v různých vrstvách, pro různé skupiny. 

Co se týče evoluce, jsem zastánce toho, že moje geny prošli evoluční změnu i přes zvířecí formy, ale praktikováním zlatého zákonu člověk přesahuje vzorec myšlení ze zvířecí říše, oko za oko, zub za zub, a je schopen, ustoupit a odpustit a nastolit srovnání příčin a následku. A nemluvím o appeasementu. Naopak o aktivním tvoření rovnováhy. A tím pádem uvědomění si přesahu, nad pudy zvířecí říše. A být člověkem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj: Youtube.com

Facebook komentáře