Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Běžný člověk není schopen uvěřit, že by jeho vládci mohli organizovat jeho likvidaci...

"Jednotlivec je handicapován, když se setká tváří v tvář se spiknutím tak monstrózním, že nemůže uvěřit, že existuje,"

J. Edgar Hoover, bývalý ředitel CIA

Běžný člověk není schopen uvěřit, že by jeho vládci mohli být tak zlí, že by organizovali jeho likvidaci, a proto mu jeho duševní pud sebezáchovy nedovoluje takovéto informace vůbec přijímat. Konspiraci nevěřili Židé, nevěřili jí ani důvěřivci v rouškách, nevěřili jí ani ti tečkovaní genovou terapií.

A zatímco Židé skončili ve "sprchách" vyhlazovacích táborů, moderní nacisté ani nemuseli nikoho nikam transportovat. Prodali lidem dušení jako ochranu, koncentráky udělali z jejich obydlí a místo sprchy jim prodali iluzi nesmrtelnosti v podobě neznámé látky, pravidelně vpichované do ramena.

  • bezny-clovek-neni-schopen-uverit-ze-by-jeho-vladci-mohli-organizovat-jeho-likvidaci
  • bezny-clovek-neni-schopen-uverit-ze-by-jeho-vladci-mohli-organizovat-jeho-likvidaci

Ale protože v televizi veřejné služby říkali, že je to bezpečné a účinné, podvolili se. Protože televize veřejné služby jim přece lhát nemůže! Je tu přece pro ně a oni si jí platí, aby chránila jejich zájmy za pomoci investigativní žurnalistiky, jak jí to ukládá zákon! Nebo?

Až budou probíhat tribunály s Covid zločinci, redaktoři ČT jim neuniknou. Protože, zcela proti veřejnému zájmu, předstírali selektivní slepotu vůči zjevným faktům, jako např., že se jedná o experimentální látku, tudíž, dle Norimberského kodexu, k tečkování nikdo nesmí být, ani nepřímo, nucen. Rozhodli se ignorovat děsivé oficiální statistiky CDC o vedlejších účincích v@kcín (VAERS). Či zcela zapomněli informovat o hrůzných datech klinických studií Pfizer, které musel nařídit uvolnit až soud, protože zahraniční média také selhala.

Ale nemusíme ani do zahraničí – redaktoři televize veřejné služby vůbec netlačili na orgány veřejné moci, aby pravdivě informovaly o významné korelaci mezi pacienty na JIP a jejich "zatečkovaností", jen informovali o tom, že na JIP leží "hlavně netečkovaní". A když už se tahle lež nedala tutlat, informovat o této statistice přestali úplně. Mohli bychom uvést mnohé další příklady selektivní slepoty, hraničící s morální zvrhlostí, redaktorů lidmi placené televize veřejné služby, ale seznam od března 2020 by byl příliš dlouhý.

Redaktoři ČT tak katastrofálně selhali ve vztahu k dodržování zákona 481/1991 Sb o České televizi, konkrétně ve vztahu k § 2 odst. 2 písm. a), b),

tj. Hlavními úkoly veřejné služby v oblasti televizního vysílání jsou zejména

a) poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů,

b) přispívání k právnímu vědomí obyvatel České republiky,

a namísto toho šířili zločinnou propagandu s následkem úmrtí mnoha lidí, přičemž zároveň propagovali otevřenou diskriminaci jedné skupiny obyvatel. Namísto toho, aby přispívali k právnímu vědomí všech a apelovali na politiky, aby dodržovali zákony. Redaktoři nemohli nevědět a u žádného soudu s porotou neuspějí s tím, že nevěděli, že lidé mají katastrofální vedlejší účinky – protože tyto informace byly oficiálním veřejným zdrojem – přesto o těchto neinformovali a dále razili zločinnou propagandu. Politici jsou zločinci, ale morální úroveň redaktorů televize veřejné služby se touto selektivní slepotou dostala na úroveň zrůd.

Začali jsme citátem, tak citátem i zakončíme.

Ti skuteční konspirační teoretici věří, že jim na nich jejich vládě záleží, že by jim média nikdy nelhala, nebo je záměrně nedezinformovala, a že farmaceutický průmysl, který vydělává miliardy na nemocech, je chce uzdravit.

(Kopírováno z COVID logika)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 pavjan 2023-01-13 13:06
To je vidět i na vyjadřování oponentů Vakcinační mafii, když píšou že: " udělali chybu", nedodrželi zavedené praktiky, nedodrželi uzákoněné postupy a podobné formulace. Nikdo nenapíše na tvrdo, že se jená o zločinný úmysl, záměr uskutečnit depopupaci,vytv ořený virus nazývají virus s nejasným původem, jeho distribuci nazývají únikem z laboratoře, biologickou zbraň nazývají vakcínou a podobně. Z toho vyplývá, že i mezi lidmi, kteří vědí o co běží je užita politická korektnost v tom smyslu, že si nikdo nedovolí napsat jak to skutečně je.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře