Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Brutalita policie nejen při protestech Gorila

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • goril
Na Slovensku se již nějakou dobu protestuje proti politice, která je prorostlá korupcí a nekalými praktikami. Protestující mají v rukou důkaz, uniklý spis bezpečnostních složek s názvem Gorila. Po jeho zveřejnění se na Slovensku strhla vlna nepokojů, která trvá již déle než měsíc. Při posledních protestech, kdy se protestující dostali před budovu parlamentu SR proti demonstrujícím tvrdě zasáhla Policie. Po zásahu zůstaly zraněné a domlácené ženy a otevřené zlomeniny.

Jak to, že je v demokratické zemi opět umožněno policii brutálně zasahovat proti poklidně protestujícímu davu? Očití svědkové popisují, že

;feature=related" target="_blank">policie použila nejdříve slzné granáty a poté zahájila tvrdý útok
, na jehož konci byly desítky lidí zraněny. Zranění, jako otevřené zlomeniny by přece neměly zůstávat po zásahu policie na demonstracích proti zkorumpovanému režimu, nebo ano?

Komu tedy slovenští policisté pomáhají a koho chrání? Vzhledem k tomu, v jaké situaci sáhla k brutalitě se lze domnívat, že korupčníky, zloděje a šedé eminence podsvětí. Fuj, je to ostuda demokracie a policejní náčelník by z takového zásahu měl vyvést osobní důsledky.

Proč o tom vlastně píšu? Není to poprvé, kdy bylo v demokratické zemi použito proti demonstrantům nepřiměřené násilí, ba naopak je těchto případů čím dál tím více. Systém řízení státu jak jej známe umírá a umírající kobyla kope okolo sebe, což na vlastní kůži pocítili lidi ve Španělsku, Řecku, Polsku a dalších demokratických zemích.

Proč si myslím že zřízení, jak ho známe je na smrtelné posteli?

Především protože lidi se probouzejí a začínají vidět všechny ty nekalosti vč. těch do nedávna považovaných za díla bláznivých konspirátorů, jako jsou snahy o nastolení vojenské diktatury řízené USA, Jako jsou zásahy geoinženýrství a jejich dopady na lidské zdraví i zdraví životního prostředí, jako je zatajování nových technologií které by mohly vyřešit současnou krizi a změnit naše životy k lepšímu atd.

Jakkoli se mohou některým čtenářům zdát výše uvedené problémy absurdní, jsou bohužel krutou realitou a stačí se začít o věc skutečně zajímat a ke každému tématu nalezneme dostatek informací jak z nezávislých informačních zdrojů tak i na Wikipedii.

Zavírání očí před náznaky toho, co se ve světě děje, je nezodpovědný hazard, který se za čas může vymstít nám všem. Protesty, které se dnes mají komnat ve všech větších městech budou mj. upozorňovat i na problémy spojené s geoinženýrskými zásahy. Bylo mnoha rozbory potvrzeno, že v půdě se nachází extrémní koncentrace hliníkového prášku, který tvoří hlavní složku stop za letadly, které nemizí ale pomalu se rozptylují a jsou stále vidět i po několika hodinách.

Podívejte se občas na oblohu a budete sami svědky toho, jak jedna stopa za letadlem okamžitě mizí a druhá se táhne stovky km. Dnes jsem si toho všimnul i zde, na Jižní Moravě. Tyto akce jsou prováděny letadly NATO a že nejde o fámy potvrzuje i zveřejněný rozpočet Obamovy administrativy, kde financování těchto operací jasně figuruje. Zajímavý je rovněž

">proslov Nikoly Aleksiče
, který otevřeně informuje o praktikách i možných dopadech geoinženýrství.

Odbočil jsem ale od tématu, a tím má být brutalita při potlačování protestů proti tomu systémovému bordelu, který nám vládne a proti kterému jsme stále bezmocnější. Demokracie je pouhé podstatné jméno, nikoli opravdové společenské uspořádání, v médiích se objevuje cenzura a politicky korektní "pravda."

Protože i takové svinstvo, jako práškování obyvatelstva, je možné, nedivme se, že policie do nás kope hlava nehlava, žena nebo starý muž. Systému jsme ukradeni a naopak jsme jeho přítěží. Nepohodlní jsou opět všichni ti, co jsou vzdělaní a nenechají si nabulíkovat kde jakou koninu, kterých se na nás z main streamových médií valí víc než dost a které nás mají udržet v domnění, že se nic neděje a vše je tak, jak má být.

Když se tedy na náměstí sejde skupina inteligentních lidí otevřeně se dožadujících odpovědí na nepohodlné otázky, je zapotřebí hlas lidu umlčet i nedemokratickými metodami. Pravda, která se skrývá v odpovědích na tyto otázky je tak závažná, že by byli občané znechuceni děním okolo sebe a požadovali okamžitou systémovou změnu.

Pravdu však nelze skrývat do nekonečna a vyjde nakonec vždy najevo. Pravda je totiž jedinečná a dá se rozpoznat jakmile na ni narazíte. Je ale nutné hledat ji bez nasazených růžových brýlí, které mnozí dobrovolně nasazují aby jejich svět byl fajn.

Že se ve světě lidstvo bouří proti současnému zkorumpovanému pseudo-demokratickému zřízení je evidentní a nemusíte být žádný matador ve vyhledávání na internetu, abyste si našli požadované informace. Musíte je však chtít hledat.

Vím, pravda může znamenat to, že jsme celý život věřili lži. Kdo ale záměrně přehlíží pravdu je diletant a pokrytec. Není ostuda se mýlit, ostudné je nechtít si omyl přiznat. Není ostuda uznat chybu ale je ostudné povyšovat své chyby na pravdu.

Pokud se vláda snaží držet obyvatele v nevědomosti či přímo v omylu a iluzi, je to špatná vláda, která tají zlé úmysly a činy. Špatná vláda s nekalými úmysly a ryze osobními zájmy poslanců je smutnou realitou současnosti. Tato vláda jde navzdory ztracené důvěře dál proti vůli občanů, kteří ji naivně volili s nadějemi na změnu.

Změny se dostavily, ale na rozdíl od změn k lepšímu, které najdeme ve všech volebních programech dnes parlamentních stran jsou to výhradně změny k horšímu.

Nejen já jsem znechucen tím, co se u nás a ve světě děje. Proto doufám, že protesty dnes zahájené už neskončí a mají moji podporu. Jsou to protesty, které mají změnit věci k lepšímu, a že je co měnit, nemyslíte?

Facebook komentáře

Nejčtenější