Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Policejní zpráva o Kozákovi.

Zpráva není úplná a stále v ní chybí odpovědi na mnoho otázek, jak tvrdí i rodiče obětí.  Například proč zkušení profesionálové udělali tolik amatérských a školáckých chyb. Proč údajně zastřelil svého otce, se kterým měl výborný vztah? Proč údajně jel se zbraní z Hostouně u Kladna přes celou Prahu až do Klánovického lesa a tam zastřelil zcela neznámého muže? Pes přivedl policisty až k ubytovně Ukrajinců. Ale to by byla nekorektní informace, kterou Mafián zakázal zveřejnit. Něco se stále záměrně zamlčuje, takže nezbývá než pokračovat v "konspiracích". 

  • policejni-zprava-o-kozakovi
 
Jak sám Kozák přiznal, vadilo mu, že jeho někteří spolužáci jsou gender a že se na škole příliš propaguje tento zvrhlý směr. Byl to vlastně druhý .Palach. V jeho letech byl asi nereagoval jinak. 
 
Proč policie předčasně odešla ze školy? Proč policie vyhnala žáky před školu přímo na terč střelce? Proč na tyto a mnoho dalších otázek policie stále odmítá odpovědět?
 
Proč střílel na svého otce? Proč policie včas nezajistila lepší ochranu těchto studentů? Proč ministr stále odmítá zveřejnit otázky na tyto a mnohé jiné otázky? Opravdu nejde o salámové omezení legálně vlastnit zbraně?
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jara 2024-06-19 22:31
....tak jsem na nějaké ty uniklé informace natrefila.....o kamžitě jsem si vzpomněla na svůj nutkavý pocit toho dne i následujících, a to poté, co zveřejnili fotku: "to jsou dva různí lidé" Tehdy jsem si stále znova a znova pouštěla ten záznam, pokoušela si ho přiblížit, jak tam chodí po ochozu a nemohla jsem si pomoct. Pak jsem si ale řekla, viděla ho spousta lidí na chodbách, budeš za debila. Jenomže lidské smysly jsou až strašlivě ovlivnitelné. Pod vlivem emocí jsou lidé ochotni uvěřit čemukoliv. A mají velmi špatnou paměť. Na to se dělaly výzkumy, nakolik lidé dokážou popsat, co viděli.
No a podle těch informací to vypadá, že by na tom mohlo něco být. 20 minut před střelbou si Kozákův mobil pochoduje po Revoluční, to se prostě nedá stihnout. Policie to dodatečně opravila na Pařížskou. Nesedí časy jeho výskytu na fakultě podle spisu a svědectví, podivný je výskyt policistů na místě, nenafilmovaná sebevražda atd. Netvrdím, že to tak je, ale je to minimálně podezřelé.

Ke Klánovicím: díky částečnému prozrazení identity oběti v médiu, šikulové dohledali. Bydlel 8 minut od místa činu. Jeho manželka má vysoký flek na Ministerstvu zahraničních věcí. Pomáhali Ukrajincům, měli zaměstnávat Ukrajinku na výpomoc v domácnosti, s níž zavražděný navázal poměr. Původní policejní verze provalená v médiích pracovala s tím, že tam šel na schůzku a vraha možná znal. Nenapadá mě vůbec žádný motiv k vraždě novorozeněte, než vztek zhrzené milenky. V Klánovicích se také střílelo bez tlumiče, přičemž policie nyní tvrdí, že si to tam Kozák šel vyzkoušet....be z tlumiče v těsné blízkosti domů? Při dnešní prošpikovanosti kamerovým systémem nemají Kozákův pohyb po nádražích a zastávkách? No a pak ten dopis, jak zde uvádí uživatel "pařez". To nejen, že byl dvacetiletý kluk, prostě člověk studující humanitní obory zpravidla ovládá stylistiku lépe, než aby se podobala policejní hantýrce.
Citovat
#2 pařez 2024-06-17 22:49
Zde:
https://www.prahain.cz/krimi/policiste-nasli-zpravy-strelce-z-univerzity-v-dokumentu-popsal-i-vrazdy-v-klanovicich-18962.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_vert_ab=0&dop_vert_id=int1&dop_req_id=0XN4vs1xfYk-202406172029&dop_id=30010425
má být úryvek z toho jeho dopisu na rozloučenou:
"...„Já, níže podepsaný, bych se tímto listem chtěl doznat ke spáchání dvojnásobné vraždy z pátku 15. 12. v Klánovickém lese. Činu jsem se dopustil při plném vědomí a svědomí, žádná další osoba mi při plánování či přímo provedení činu nikterak nenapomáhala,.. .“

Proč jen ten dvacetiletý kluk píše tak policejním stylem???
Citovat
#1 Jara 2024-06-16 18:59
To vidím poprvé, že by si stěžoval na gender ideologii. Nejsem si jistá, vzhledem k těm manipulacím s jeho účtem až po akci.
Pokud ano, tak rozhodně nesedí přirovnání k Palachovi, ale k Breivikovi..
To, co vám tady v médiích neprozradili, že Anders Breivik se nevypravil zabíjet nazdařbůh, kdo se mu zrovna namanul, jak to často atentátníci dělají. On cílil na nepřítele, který mu ničil vlast. To byl nějaký pošahaný tábor progresivistick ých dědiček svých progresivistick ých rodičů.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře