Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Fico šokuje: „Samozřejmě, že se nedám očkovat. Moje rodinná příslušnice po vakcíně padla mrtvá!“

Předseda strany Smer-SD v tom má jasno. 

Během tiskovky své strany se jednoznačně vyjádřil i k ostře sledovanému tématu očkování. Fico šokoval otevřenou zpovědí o rodinné příslušnici.

  • fico-sokuje-samozrejme-ze-se-nedam-ockovat-moje-rodinna-prislusnice-po-vakcine-padla-mrtva

Ta podle Fica měla krátce po očkování zemřít, píše portál eReport.sk .

Proč bych se měl očkovat?

Vícenásobný expremiér Robert Fico během tiskové besedy okomentoval i svůj jednoznačný postoj k očkování. Kromě toho, že otevřeně přiznal, že si vakcínu do ramene vpíchnout nenechá, otevřel i nečekané téma.

Po otázce novináře zda se dá šéf Smeru očkovat bez zaváhání vyrukoval s odpovědí:

„Proč bych se měl očkovat, mi vysvětlete. Máte pocit, že jsem někdy řekl, že se dám? Cítil jste někdy v mé řeči váhavost, pane redaktore?“ reagoval Fico. „Samozřejmě, že se nedám,“ vyjasnil.

Krátce po očkování padla mrtvá

„Bez emocí chci říci, že očkování je pro mě osobní a ne stádovitá věc. Každý by se měl rozhodnout na základě informací, pouze tyto informace nedostávají. 

Mám vám říct, že moje známá v rodině, poměrně blízká rodinná příslušnice krátce po očkování padla jako kabela a byla mrtvá? A mohu vám říct mnoho podobných případů,“ šokoval Fico během tiskovky.

„Nechci nikoho strašit, ať lidé vědí, že to je z této stránky dobré a zde jsou nějaká rizika. Ať ten člověk si může jít a může si vybrat z vakcíny, ze které chce, ale ať to dělá dobrovolně,“ zakončil Fico.

https://bit.ly/2SyD40a

zdroj: https://www.pokec24.cz/nezarazene/fico-sokuje-samozrejme-ze-se-nedam-ockovat-moje-rodinna-prislusnice-po-vakcine-padla-mrtva/

Fico o očkovaní. 34 minúta videa:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře