Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Už dost!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • vondra
Mám už dost všech politiků. Všech těch darmožroutů co hrabou do vlastní kapsy, nikomu se nezodpovídají, hřeší na to, že je není kým nahradit (ostatní kdo se v politice pohybují jsou minimálně stejně zkažení a zkorumpovaní). Jsou to bezpáteřní zloduši bez morálky, dobrého vychování a svědomí.

 

Jejich jediným heslem je "účel světí prostředky", jinak by nemohli kašlat na předvolební sliby, nemohli by se paktovat s komunisty, které někteří rádikálnější lidé z jejich středu toužili zakázat. Také by nemohli jen tak přebíhat mezi levou a pravou částí politického spektra.

A JÁ JICH MÁM UŽ AKORÁT TAK DOST. Chci žít v zemi, kde se budeme chovat slušně a ohleduplně a ten, kdo tak činit nebude dostane přes prsty ať už je jeho postavení ve společnosti jakékoliv. Chci aby byla omezena imunita politiků, imunita by měla být krátkodobá, aby umožnila chod státu do chvíle, než provinilý politik bude nahrazen (řekněme 30 dnů).

Nechci aby se mi Vondrové a jiná prasata u koryta vysmívala do ksichtu. Po svých kauzách mají buď odejít sami se zbytkem cti a nebo mají být velmi rychle odejiti, s hanbou, špatným svědomím, mají mít problém narazit na slušnou práci, protože jsou to gauneři a podrazáci kterých by se společnost měla stranit, štítit a měla by jim to dát řádně sežrat.

Když ty svině něco provedou, stranická mašinerie je podrží a ještě se ostře ohradí...Tak kde to jsme?

Ale co s nimi?

zdroj:http://www.abclinuxu.cz/blog/JKR/2011/3/uz-dost

Související Vondra musí odejít

Facebook komentáře