Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nutela a ODS kradou.

Fialův známý protáčel peníze mezi Prahou a Bruselem. Pak se ukázalo, že peníze odcházely z Brusele do Česka a skončily v institutu Petra Fialy. Náš premiér si z nich zaplatil Kampaň. Neznámému bruselskému institutu přišly v jeden jediný den stejné částky od tří různých společností z ČR. Za všemi těmito společnostmi stojí jistý Kamil Barbucha, pardon, Barbouch. Tento člověk použil celkem šest firem, aby obešel limit na dary pro politické instituce, který jasně stanovila EU. Firmy spojené s Barbouchem vysály stovky milionů  z tajných služeb na projektu kybernetické ochrany. Podívejte se do rejstříku, kde všude dělal Barbouch jednatele, prezidenta, nebo člena státní rady a vyjedou na vás desítky položek.

  • nutela-a-ods-kradou
 Šest z těchto společností roky posílaly peníze neznámému ting-tangu v Bruseli napojenému na ODS a jejich evropskou konzervativní frakci, takže se dalo obejít limit osmdesát tisíc euro ročně. Pan Čistý mezi hříšnými lidmi města pražského dává téměř milion ze svých rodinných úspor do podnikatelské družstevní záložny, ve které podle jeho vlastních slov dělal Barbouch manažera. Prý mu to poradil jeho dobrý přítel Miloš Růžička, zakladatel agentury, kde působil Barbouch. Firmy, kde figuruje, od roku 2017, poslali bruselskému New Direction 208 tisíc euro, tedy 5,2 milionu Kč. A z tohoto New Direction od roku 2018 začaly chodit peníze do fialova institutu Pravý břeh. Celkem 280 tisíc eur, tedy 7,1 milionu Kč. Petr Fiala si za část peněz zaplatil kampaň Restart Česka, která běžela loni na podzim. Zástupci institutu tvrdili, že kampaň stála stovky tisíc korun, ale lidem z oboru bylo jasné, že je to směšné lhaní.
Nakonec se ukázalo, že to byly skoro dva miliony. I politologové kroutili hlavami, jak malá neziskovka utáhne takový náklad, a že by to měl premiér vysvětlit. ANO pana Fialu vyzvalo usnesením, které A, Schillerová ve sněmovně přečetla, aby přiznal barvu a on stále mlčí. A. Schillerová: "Tak dobře, pane Fialo, budeme to rozplétat i bez vás. Uvidíme, komu dřív prasknou nervy."
Podle CNN se Putin mění v ustrašeného diktátora. Je-li někdo vystrašený, nemůže být diktátor a naopak. 
Plánuje se zřízení dětského ombudsmana. Cesta dlážděná dobrými úmysly vede do pekla. Ve skutečnosti jde o zabavení dětí a předání stejnopohlavním párům.
V Holandsku se nabíjecí stanice vypínají od 16 do 20 hodin. Je otázkou času kdy elektřina bude na příděl. 
V Brně už je, zatím /!/ jediná gynekologická stanice pro trans. Konečně je jasné, že jde o ženy, pardon, bývalé muže. Kde jsou ty časy, kdy v Brně žili jen normální lidé a ne šílení politici a dokonce už i lékaři, zralí pro Chocholouška. Bože, jak a kam  hluboko ještě Brno klesne? Netroufám si odpovědět....
Ptačí mor samozřejmě neexistuje Proč si hygienická stanice vybere zrovna největší /!/ chovatelskou stanici, navíc zastřešenou a chráněnou před okolním ptactvem. Jak je možné, že chovatel jim podal krmení a vodu, nemá žádné zdravotní potíže a  a vzápětí  /!/ přijde hygienická stanice ve skafandrech a zjistí, že všichni ptáci jsou nakažení. Proč nejsou nakažení ptáci v malých chovech bez zastřešení, nechráněni před jiným ptactvem? Pořád nic?
V Německu, ve Francii a jiných zemích se masově demonstruje. Velké firmy propouští. Ekonomicky jsme na Německu závislí, takže tyto problémy brzo přijdou k nám. 
České gestapo, pardon, policie zavádí opatření proti skupinám s odlišnými názory. Kdyby herec Novotný kritizoval přehnanou propagaci menšin v Německu, už by seděl. Tady to bude co nevidět. Kde máme ty klíče?
EU bude brzo schvalovat umělé syntetické maso, které Florida právě zakazuje. Ne všude jsou zbabělé vlastizrádné loutky.
V Německu soudem usvědčená dezinformační Ziskovka bude hlavním cenzorem před eurovolbami. 
Povolávací rozkazy ČR jsou jen otázkou času. Čím se vůbec bude bojovat, to je záhada, když se všechno poslalo na Ukrajinu. Jak budou reagovat rodiče, až jim přijde z Ukrajiny parte? 
Dle škaredé Danuše mladí odmítají válčit za ČR, protože nebylo schváleno manželství pro všechny, Jde o největší idiocii roku. Proč se dřív vyhýbali mladí vojně, když ještě neexistovalo žádné manželství pro všechny? Kolik jedinců tento problém skutečně  trápí? Opravdu neexistují jiné problémy, jako nedostatek bytů pro mladé, finanční problémy pořídit si víc dětí atd.?
Proč jsem si vzpomněl na známý citát- "vy kráááávo nebeská?"
Jakýsi Dominik Šašek jde do senátu. Werich- klaunů je málo, ale šašků, těch je." Puky do hlavy mají své následky.
Londýnské divadlo, kde je starostou muslim, hraje jen pro černochy. Rasismus naruby nikomu nevadí, ani Ziskovkám pro lidská práva.
Žáci v Paříži o prázdninách zdemolovali nábytek ve třídě. Skutečně nevíte, jací žáci tam převažují?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 tk 2024-03-09 12:46
ODS není politická strana, ale mafie. Volí je jenom hlupáci.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře