Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proslovy a názory.

Proslov Nutely v padesátých letech podle M. Gulyáše: "Vážení posluchači radia Universum. V pondělí 19. února 2024 zažilo naše milované intelektuálně poklidné a evropsky uvědomělé hlavní město, jehož sláva se díky vládě Petra Fialy dotýká hvězd, útok dezolátních proruských a antiunijních traktorů. Úředníci, manažéři, IT odborníci, studenti mezigenderových měst, ale mládež jako taková gryndýlově, ale i LGBT občané, včetně umělecké a vědecké, tedy veškeré městské veřejnosti byli napadeni silou těchto odporných strojů, jež řídili ještě odpornější venkovská individua.

  • proslovy-a-nazory
 
Nedělají nic jiného, než že myslí na to, jak potěšit zlovolného Putina, který našemu západnímu světu prostřednictvím rozhovoru s americkým novinářským podivínem vzkazuje, že jsme hlupáci. Studenti genderových věd, připravte všech 120 pohlaví k boji a přesile. Jsme ve válce.
 
Jejich dobytek zastrašíme mohutným chrochtáním za podpory ještě mohutnějšího bučení pod vedením vojenské expertky Černochové a předsedkyně parlamentu Pekarové- Adamové. Jak poznáte nepřátelský traktor? Takový stroj nese mnohdy českou vlajku. Unijní stroj naopak nese vlajku Evropské Unie nebo ukrajinskou vlajku. Ti nejuvědomělejší nesou vlajky obě včetně nákladu kvalitního ukrajinského obilného zrna. Dezolátní proruský traktor vydává charakteristický motorový zvuk, zatímco stroj  unijní je plně elektrifikovaný, tichý a ekonomický.
 
Řidič dezolátského traktoru dává jasně najevo svou nevoli gryndýlem, zatímco unijní uvědomělý traktorista si pouští v kokpitu Odu na radost jako důkaz své oddanosti velké myšlence vůdců Evropské Unie. Naši mladí pokrokoví aktivisté nám vypěstují obilí v mobilních telefonech, nakrmí nás hmyzem a 3D tiskárny nám vytisknou ovoce a zeleninu. Hlady neumřeme. Sláva umělé inteligenci, hanba farmářským kolonám, stop zápachu hnoje. S touto pokrokovou myšlenkou největších myslitelů Evropské Unie ku prospěchu jejich občanů se s vámi loučí Petr Fiala."
 
Okamura o krádeži STANu: "Pane ministře, rád bych se vás zeptal, abyste nám okomentoval vyjádření předsedy poslaneckého klubu Pirátů, Jakuba Michálka, který v České televizi řekl: "Nám STAN říkal, že s námi bude bojovat proti korupci a pak jsme zjistili, že z černých peněz, které ukradli Dopravnímu podniku, si platili nelegálně kampaň." Pan Michálek tímto veřejně přiznal, že volební koalice Pirátů a STAN byla placena z nakradených peněz. Korupce v kauze organizovaného zločinu Dozimetr. Pane ministře, jeden z vás tedy lže. Proč nepodali Piráti trestní oznámení? Proč se to nevyšetřuje? Pokud je to pravda, je to závažné obvinění. Je to na okamžitou rezignaci ministra vnitra a STAN musí odejít z vlády. Pane Michálku, máte povinnost podat trestní oznámení, pokud víte o trestné činnosti. Mně zajímá, jestli jste ho podal nebo Piráti kryjí tyto trestné činy." Rakušan odpovídá zbaběle vyhýbavě: "V této chvíli vám mohu říci, že odpovědi na tyto otázky budu dávat předsedovi Michálkovi a ne teď vám tady na plénu." Okamura: "Pane ministře to není na vyříkání mezi vámi dvěma. To je závažný kriminální čin nejtěžšího kalibru. Nepotřebujete se připravovat a něco zjištovat a řekněte, jak to bylo."
 
V. Štěpán: "V lednu v Davosu se sešli politici, ale hlavně ty nejvlivnější finanční světové skupiny, které prostřednictvím peněz řídí svět. Žádná země o ničem nerozhoduje, všechno mají nadiktováno předem. Jako nejzásadnější problém označili dezinformace. Na posledním místě je inflace, migrace, hospodářská krize a znečistěné životní prostředí. Jak se projevují plány Davosu u nás?  Likvidace českého průmyslu díky vysokým cenám energie, na základě emisí CO2. 4 roky po sobě máme nejrychlejší zadlužování na světě. Prezident a premiér propagují - kupujte v cizině, ne u nás. Mobilizace - do tří dnů musíte nastoupit a jet třeba na Ukrajinu. Přijmeme euro, které se pak změní v digitální euro. Mohou zkrachovat všechny evropské banky, protože jsou finančně provázané a všichni přijdou o peníze. Istambulská dohoda - děti vezmeme rodičům, budou je vychovávat LGBT.
 
Pandemická smlouva- WHO se rozhodne, že vás všechny naočkuje. Green Deal s emisními povolenkami -  zákaz aut se spalovacím motorem. Kvůli nedostatku elektřiny tyto auta jezdit nebudou, bude zákaz vyjíždění elektromobilů. Emisní povolenky z domů - kontrola, čím topíte. Zákaz plynových kotlů, které mají 95% účinnost proti solárním, do kterých dáme bilion korun a mají účinnost 20%. Musíme zavřít uhelné elektrárny, budou tu jen solární. 
 
Korespondenční volba - vyrobíme tři miliony Čechů, kteří do dneška nevěděli, že jsou Češi a kde vůbec tato malá země leží. A vůbec neumí česky. Česká ekonomika jde absolutně ke dnu a jsme v katastrofální situaci. 
 
Vláda každý týden přijímá hrozná pandemická opatření, Istambulskou smlouvu, Green Deal, invaze muslimů, zavedení eura. Budto se jim tyto plány podaří realizovat, mj. i "likvidační balíček", ničící českou ekonomiku, připraví lidi o domy, o energie, to vše je jen zvyšování daní, nic jiného. Nemůže vzkvétat ekonomika, kde se zvyšují daně a energie jsou předražené. Dotace budou dostávat jen ti, co nic nepěstují, jinak nikdo jiný. Jde  o Kalergiho plán Zlaté půlmiliardy. Jen proto se vykupují zemědělské pozemky a masově se vybíjí užitková zvěř. Globalisté řídí zcela nesvéprávnou Unii."
 
Olga Matušková o USA: "Při kovidu byli žáci i rodiče doma. Rodiče byli šokováni. Na třídní schůzce jsem viděla, že ve škole řeknou malým dětem ve třetí třídě, že neví, jsou-li kluci nebo holky, a že si to můžou ještě rozmyslet. Děti se začnou nechat předělávat. Když někdo řekne, že se cítí jako holka, tak ten den může jít na dívčí záchod. Nějaký kluk, který se cítil jako holka, tam znásilnil holku. Otec se na třídní schůzi neudržel a začal nadávat. Policie ho odvezla v poutech a zavřeli ho. Protože si dovolil něco, co si nemůže dovolit. Takovým lidem se říká rasisti či fašisti. Tam se dějí neuvěřitelné věci. Všechna media v USA neřeknou žádnou pravdu.
 
Chceme skutečně na takový Západ?" 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře