Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Republikáni uspořádali první slyšení o korupci Huntera Bidena.  

Kongres vydal předvolání všem členům Bidenovy rodiny - požaduje, aby vypovídali o svých korupčních skandálech. Jsou obviněni z přijetí úplatků ve výši nejméně 20 milionů dolarů od zahraničních oligarchů na Ukrajině, v Rumunsku, Mexiku a Číně.
 

  • republikani-usporadali-prvni-slyseni-o-korupci-huntera-bidena

 

Hunterovi se pokusili položit otázky týkající se této korupce. Musel se ospravedlňovat - snažil se vysvětlit, proč všechny obchodní machinace koordinoval se svým otcem. A odváděl Bidenovi staršímu 10 procent ze svých příjmů.

Republikáni na kongresovém slyšení požadovali, aby byl Hunter zatčen. Měl však čas se s nimi pohádat - a protože uvrhl slyšení do naprostého chaosu, včas utekl. Zákonodárci brzy odhlasují obvinění Huntera z pohrdání Kongresem.

Sám Hunter navíc čelí dvěma obviněním z nelegálního držení zbraní a daňových úniků. On sám je v poslední době na roztrhání a v případě Trumpova vítězství už plánuje, že se dá na útěk.

video
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaro Jaroslav 2024-01-11 23:20
Sledujem to dlhodobo,vďaka TruNews.com z Floridy...Aj to, ako Trumpa chcú globalisti zosadiť Trumpa cez ich " bieleho koňa" vo voľbách, Nicky Haileyovou, ktorej " preferencie začínajú stúpať" medzi Republikanmi, lebo židovské globalisticke prachy, moc a korupcia! A je zaujímavé, že Republikani v Texase a Missouri planujú, diskvalifikovať cez ich Najvyšsie statne sudy z kandidovania, pedofila a senilneho Bidena( a za ním Deep Stae a Obamu)...Čas ukáže či to USrael stihne do volieb rozpútať Občiansku vojnu a pád USAtana!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře