Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Josef II. nevolnictví zrušil, obnovila je sociální demokracie

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

V ČR žijí, či spíše živoří, statisíce lidí, kteří jsou nuceni užitek ze své práce odvádět novodobé vrchnosti. Ta jim ponechá jen tolik, co stačí k holému přežití.

  • josef-ii-nevolnictvi-zrusil-obnovila-je-socialni-demokracie
Mnozí lidé v této nezáviděníhodné situaci zůstávají léta, desetiletí a často nemají šanci se z ní vymanit do konce svého života. Mnozí z nich už rezignovali, stali se bezdomovci, tisíce z nich si ze zoufalství vzalo život.
 
Na začátku všeho byl zákon o soukromých exekutorech, který prosadila sociální demokracie. Ta by měla především hájit zájmy prostých lidí. Exekutoři v naší zemi dostali takové pravomoci, které ve světě nemají obdoby a nemilosrdně je využívají. Navíc špatné zákony umožňují obrat člověka, který původně dlužil několik tisíc korun, o celý jeho majetek. Dluh u nás může narůstat do libovolné výše (např. v Německu může dosáhnout maximálně 120 % z původní výše).
 
Na exekutory se nabalili další zmetci, kteří z obrovského byznysu s lidskou bídou profitují. Například obchodníci se zabavenými nemovitostmi.Patří mezi ně i někteří naši známí politici.
 
Až se u nás poměry konečně vrátí k normálnímu stavu, dá se očekávat, že všechny tyto lidské hyeny skončí tam, kde patří, tedy za mřížemi.. A jejich v některých případech obrovské majetky (několik exekutorů se už řadí mezi miliardáře) budou zabaveny a použity ve prospěch jejich obětí.
                                                                                                                                                                          Slávek Popelka

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2018-12-10 18:04
Kde jsou komentáře k člãnkům????

Facebook komentáře