Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Novodobý orgasmus.

Otevřu-li si televizi na jakémkoliv „kanále“ , tak vždycky, nejprve dlouhou dobu, vidím děti, rodiče i staříky. Všichni se můžou radostí téměř pominout. Právě si udělali, jedno s jakoukoliv bankou, úvěr. Jeden úvěr výhodnější než druhý. Kdo není u jakékoliv banky zadluženej - není člověk.

  • novodoby-orgasmus

Tvůrci těchto reklamních zpráv museli utéci z pod sítě Bohnic. Jak může stát dovolit tak gigantickou reklamu pro zadlužování obyčejných lidí?  Stát nejprve dovolil rozšířit hrací automaty všude. Pak dostali povolení je provozovat jenom „kámoši“. Klientela zůstala stejně velká.

Zvýšil se jen zisk vyvolených provozovatelů.  Totální reklamou na zadlužování, teď možná značně přibude finančních dlužníků. Nastane tuplovaný ráj pro exekutory. Tomuto a ostatním stejně závažným skutečnostem se zatím nezkusil věnovat žádný poslanec, ani senátor. Za dvacet let nedokázali ani pojmenovat, ani udělat hráz proti lichvě. Jenom se staraj o svý prachy.

Důchodcům přidali čtyřicet korun a sobě asi šestnáct tisíc. Na co nám jsou? Chtěj teď trestně stíhat Babiše.  Co to ale bylo za partu zákonodárců, že vydali zákony, které umožnili vznik kasty Babišů? Neměla by být tato parta zákonodárců trestně stíhána? Ani jeden senátor se proti takovým zákonům neohradil. Teď jsou všichni chytrý jak rádio. 

O Inkoustech z Onbudsmannova ani nemluvě. Z jejich aktivit jde pořád jenom jednomu hlava kolem.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře