Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

DEZINFORMACE? 

Toto je napsáno jako dezinformace o nemoci C19 na oficiálních stránkách Ministerstva zdravotnictví, cituji:

"Očkování jako totalitní nástroj"

Jedna z dezinformací se zaměřuje na spekulace o povinném očkování a očkovacím pasu. Plánované očkování proti covid-19 je vydávané za povinné pro všechny občany ČR pod hrozbou tvrdých trestů, přestože Ministerstvo zdravotnictví ČR plánuje pouze dobrovolné očkování, které bude navíc pro všechny občany zdarma.

V jiné variantě tohoto narativu jsou šířeny dezinformace o takzvaném vakcinačním pasu, podle kterých budou těm, kteří se očkovat nenechají, odebírány základní lidská práva a svobody."

  • dezinformace
 
 
A realita, kterou ovšem na ministerstvu popírají a označují za "dezinformaci" se naprosto v klidu rýsuje zde: https://www.novinky.cz/.../covid-pasy-by-mohly-byt-uz-v...
 
Je zajímavé, jak se absolutně vše od těch tzv. konspirátorů a dezinformátorů stává každým okamžikem realitou. Stává se to takovou realitou, že na ni nedokáží včas reagovat ani na ministerstvech, protože ani tam ti užiteční idioti netuší, jaká hra se ve skutečnosti hraje.
 
Ale i jim již dochází, že občané "druhé kategorie" zde budou a tak tento termín na ministerstvu z původního textu vyškrtli. Nevěříte? Píši hoax? Dezinformaci? Tak se podívejte do jejich archivu: https://koronavirus.mzcr.cz/dezinformace-o-covid-19/
 
Původní text tedy zněl takto:
 
"Očkování jako nový totalitní nástroj"
 
Dezinformace
 
Očkování proti covid-19 bude povinné pro všechny občany ČR pod hrozbou tvrdých trestů. Těm, kteří se očkovat nenechají, budou odebírány základní lidská práva a svobody. Neočkovaní budou občany „druhé kategorie“.
 
Vysvětlení
 
Očkování proti covid-19 je dobrovolné a hrazené z veřejného zdravotního pojištění. I při cestách do exotických oblastí se lidé nechávají očkovat na některé nemoci, které by jim v lepším případě mohly pouze znepříjemnit pobyt v dané destinaci, v tom horším by si z takové cesty přivezli následky na celý život. Hlavní výhodou jakéhokoliv očkování je tak prevence nemoci samotné, v některých případech můžeme mluvit i o záchraně života."
 
Ještě existuje v této zemi někdo aspoň trochu příčetný, co to nechápe?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře