Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Sluníčkáři“ uctívají jen morální degeneráty a vraždící monstra!

V noci z 25.3 na 26.3 banda „vypatlanců“ poničila čínské vlajky vyvěšené před státní návštěvou čínského prezidenta v Praze. Duté hlavy, které mají toto zneuctění vlajek země, která pomáhá v současnosti nastartovat naší ekonomiku na svědomí, se ohánějí tím, že Čína nedodržuje lidská práva a „okupuje“ Tibet.

  • slunickari-uctivaji-jen-moralni-degeneraty-a-vrazdici-monstra

http://www.novinky.cz/krimi/398680-cinske-vlajky-v-praze-nekdo-poskodil-fasizujici-cechacci-tvrdi-mluvci-prezidenta.html?sznhp=rss

 

Člověk, kterému nestačí, co mu řeknou v ČT, nebo na americkém velvyslanectví, si samozřejmě není líný najít o Číně, nebo Tibetu nějaká fakta!

 

http://www.zvedavec.org/komentare/2016/03/6818-nez-budete-veset-tibetske-vlajky.htm

 

Tibet je zemí, kde je obyčejný lid (tím nemyslím lámy a dalajlámu) šťastný, že již neúpí doslova v otrockých okovech bestiálních kněží vedených dalajlámou, kteří jim upírali veškerá lidská práva a za sebemenší prohřešek jim nechávali sekat ruce, nebo je jinak mrzačit! To je také důvodem, proč tibetský lid nehnul ani prstem na ochranu svých nelidských pánů, když Čína v Tibetu převzala moc a zatrhla tam nelidské řádění lámů a dalajlámy!

 

Co se týká narušování lidských práv a suverenity cizích zemí, těžko nějaká země kdy překoná USA, tedy světového teroristu číslo 1! Nikdo jiný totiž nemá tolik drzosti, aby vojensky zasahoval v zemích, kde nemá co dělat, nebo finančně podporoval bandy neonacistických hrdlořezů, či islamistů a vykřikoval při tom něco o humanitě a demokracii, jako to dělají Amíci!

 

http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americkych_intervenci_tajnych_operaci_a_ruznych__275539487.html

 

Takže dámám a pánům uctívajícím alkoholika a dle mého osobního svobodného názoru také morálního degeneráta Václava Havla a představitele církve, jenž, vládla v Tibetu stylem, že i samotný Mengele by se z toho možná pozvracel, vzkazuji jediné:

 

Fotka opilce Havla blekotajícího kdysi o „humanitárním“ bombardování vedle dalajlámy, který reprezentuje bestiální vládu církve nad prostým lidem Tibetu, to fakt sedí! Ještě bych tam přidal Obamu a Merkelovou a bylo by to dokonalé!

 

Ladislav Kašuka.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře