Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Stop WHO! – Mlčení nesmí být souhlas. Do konce listopadu 2023 je nutno smlouvu na vládní úrovni odmítnout.

Následující řádky a video má největší prioritu!

Jen do konce listopadu 2023 máme jako Česká republika možnost vyjádřit nesouhlas nebo námitky s připravovanou pandemickou smlouvou. Ano slyšíte dobře. Všechny EU státy mají do konce tohoto měsíce odeslat své námitky. Jestli tak neučiní, bude to bráno jako plný souhlas s touto ďábelskou agendou!

  • stop-who-mlceni-nesmi-byt-souhlas-do-konce-listopadu-2023-je-nutno-smlouvu-na-vladni-urovni-odmitnout
 

Co konkrétně znamená pandemická smlouva WHO?

S právníkem Tomášem Jancem jsme rozebrali ty nejdůležitější body a postup, jakým nás teď WHO prostřednictvím EU hodlá připravit o naše práva. Prakticky se jedná o TOTÁLNÍ ztrátu suverenity států při řešení zdravotních otázek. Vše přechází na WHO, která tím získá opravdu neskutečné pravomoci.

WHO musíme zastavit!

Naši politici nám zatajili tuto One Health agendu a nehodlají podat námitky. Fakticky tak bude nutné naše práva bránit na občanské úrovni. Toto už přesahuje veškeré hranice. Mlčení ovšem není souhlas. Kdybychom měli informace, kdyby o tom média hlavního proudu poctivě informovala, teprve pak by se mohlo mluvit souhlasu. Toto je však celosvětový podvod! Válečné události ve světě mají odvést pozornost o zdravotních záležitostí. Tímto nás chtějí potichu připravit o veškerá zdravotní práva a osobní integritu. Potřebují to potichu prosadit. Nechtějí, aby vaše pozornost směřovala na WHO a naše zaprodané politiky.

Pandemická smlouva se týká i možnosti WHO vynutit povinné očkování a povinné karantény, či další omezování našich životů v případě pouhého podezření na možnost vzniku pandemie. Státy se zavazují plnit i rozpočtová kritéria pro financování WHO a ztrácí možnost řešit zdravotní záležitosti jako suverénní subjekty. Covid teror a povinné očkování se nikdy nesmí vrátit. Tito mezinárodní psychopati musí být posláni před soud!

Zastavme WHO ďábla! Teď nadešel ten nejvyšší čas! Finální bitva o lidstvo právě začala.

Sdílejte tyto informace alespoň dalším deseti lidem! Sdílejte odkaz na tento článek a video mailem, Whatsappem, Telegramem a dalšími kanály a mluvte o tom se všemi kolem sebe. jedině tak překonáme cenzuru, kterou schválně na témata Covid a zdravotní záležitosti zavedla v září Evropská unie.

 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře