Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo seje tchajwansko-tibetský vítr může sklidit moravsko-slezskou bouři

V reakci na návštěvy vysokých státních představitelů ČR na Tchajwanu navštívil předseda Všečínského shromáždění lidových zástupců v minulých dnech Moravu a Slezsko, kde se sešel s představiteli moravských a slezských stran, které usilují o samostatnost Moravy a Slezska na Česku.

V Brně jej přijali zástupci Moravské národní strany a předseda politické strany Moravané Ctirad Musil. V Ostravě se sešel s představiteli nově obnovené Slezské lidové strany. Všem představitelům moravských a slezských politických stran předal vysoký čínský představitel štědré finanční dary na jejich provoz a aktivity, směřující k osamostatnění na Česku.

  • kdo-seje-tchajwansky-vitr-muze-sklidit-moravskou-bouri
  • kdo-seje-tchajwansky-vitr-muze-sklidit-moravskou-bouri


Předseda politické strany Moravané na setkání s předsedou Všečínského shromáždění lidových zástupců zdůraznil, že více jak 30 let čekají Moravané, že se Češi stejně vehementně budou stavět i za práva Moravy a Moravanů, tak jak se staví i za práva Tibeťanů či nezávislost Tchajwanu.

Osud Moravy je totiž v rámci ČR snad ještě horší než osud Tibetu v rámci ČLR. Zatímco Tibet má aspoň nějakou autonomii a své hranice, Morava byla důsledně českým státem jako státní útvar zničena, pohlcena a rozkouskována mezi neobolševické kraje (přesně takové zavedli komunisté roku 1949, když Moravu zničili).

Její tisíciletá hranice byla zničena a její majetek českým státem ukraden. Například Ústavní soud ČR sídlí v ukradené budově Moravského zemského sněmu, který si Moravané v 19. st za své peníze sami postavili pro správu svojí země - pro ČR příznačné, nejvyšší instituce mající bránit právní stát sídlí v ukradené budově protiprávně zrušené země.

Na což tento postbolševický český stát hrdě navazuje v rozporu i s vlastním zákonodárstvím - roku 1990 Federální shromáždění i Česká národní rada prohlásila, že země Moravskoslezská bude obnovena, což se dodnes nestalo.

Jak uvedl Ctirad Musil a další představitelé moravských a slezských stran, jejich cílem je odtržení Moravy a Slezska od českého pragocentrického tyrana a vytvoření na Česku nezávislého svobodného státu Moravanů a Slezanů.

Vysoký čínský představitel přislíbil předsedovi strany Moravané, že budou dne 7.dubna v den přičlenění Moravy k tehdejší Koruně České vyvěšovat moravsko-slezskou vlajku na všechny státní instituce v Číně.

Proti návštěvě se ostře ohradil předseda Senátu PČR Miloš "Tchajwanec" Vystrčil a předsedkyně PS PČR Markéta "svetr" Pekarová, kteří označili návštěvu čínského vysokého představitele Moravy a Slezska bez souhlasu Prahy za hrubé narušení státní suverenity a územní celistvosti Česka.

Premiér Fiala odmítl návštěvu jako obvykle komentovat, tak jako vše důležité, co se v ČR v posledních měsících děje, ale v kuloárech se spekuluje, že mu je myšlenka nezávislosti Moravy a Slezska jako Moravanovi sympatická, s tím, že by se, poté, co ho Češi z Prahy vykopou, rád stal prezidentem nového státu Moravanů a Slezanů.

Mluvčí prezidenta Pavla na svém Twittrovém účtu uvedla, že pan prezident Pavel se již učí čínsky, pro případ, že by musel přísahat věrnost Čínské komunistické straně a čínskému lidu.

Vysoký čínský představitel přislíbil představitelům moravských a slezských politických stran finanční pomoc a v případě potřeby i pomoc s vyzbrojením nové moravsko-slezské armády nejnovějšími čínskymi zbraněmi a zbraňovými systémy včetně vyškolení příslušníků nové moravsko-slezské armády v používání těchto nejmodernějších zbraní přímo v Číně. 

Na závěr návštěvy bylo podepsáno Memorandum o pomoci a spolupráci mezi Čínskou lidovou republikou a Moravsko-Slezskou zemí v oblasti bezpečnosti, kultury a vzdělání, jejiž součástí bude i poskytnutí stovek stipendijních míst pro moravské a slezské studenty, vědce a mladé nadějné moravsko-slezské politiky na čínských univerzitách a thinktancích. Na studijní stáž do ČLR se již přihlásil i bývalý poslanec za STAN Jan Farský, který sice není Moravan, ale argumentuje tím, že vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně a STAN vznikla ze starostů a mafiánů kolem moravského Zlína.

V rámci kulturní spolupráce byla domluvena vystoupení mnoha moravsko-slezských hudebních skupin jako třeba Kryštof., Mirai, Buty, Mňaga a Žďorp, Vlasta Redl..  a dalších umělců a uměleckých souborů z Moravy a Slezska v Číně, včetně uvedení opery Leoše Janáčka Příhody Lišky Bystroušky v novém Velkém národním divadle v Pekingu, které má kapacitu asi jako středně velké moravské město..  

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 Jarda K. 2023-03-29 19:03
Zašlem na ziadost,bez poplatku, úplne zdarma, pre šírenie pravdy, každemu článok prečo spachali 21.september 2001( 9/11), MOTÍV, začo mi ďakovala svetova skupina 2,500 architektov a inzinierov sveta( A&E for Truth.org) v New Yorku, ktorí použivajú moje vysetrenie útokov 911= MOTÍV, v ich zalobach u Feder.District Court,Lower Manhattan, na Bushovu administratívu o obrovske odškodne, ako aj tresty pre vinnikov! Ako ako aj to, ako a prečo NASA sfalšovala Lety Apolla na Mesiac, ktore boli podvod! Ukažem vám US kalendar mrakodrapov suvisiaci s 911 útokmi! A mnoho viac! Čítanie ktoré vás donúti sa zamyslieť nad týmto skorumpovanym svetom pred jeho Veľkým Očistcom! A prečo vojna na U'krajine! Piste na jaro.jaroslav57@gmail.com. Je to zdarma, bez poplatkov ci zaväzkov, ako sirenie informacii ktoré nie sú inak dostupné verejnosti!
Citovat
#5 miroslav petr 2023-03-29 14:08
adresováno pro jara,je-li schopen pochopit
Citovat
#4 miroslav petr 2023-03-29 14:07
nevážené trdlo,podle sebe soudím tebe.nevím,co je fun,mluvím česy jako vlastenec.kapiš to?
Citovat
#3 Jara 2023-03-29 13:24
Cituji miroslav petr:
nevím,zda nejde o předaprílový článek, o návštěvě čínského politika na moravě se žádné medium nezmínilo. Něco tu nehraje...

Cituji miroslav petr:
nevím,zda nejde o předaprílový článek, o návštěvě čínského politika na moravě se žádné medium nezmínilo. Něco tu nehraje...

Máte tam dokonce uvedenou rubriku "FUN", trdlo.
Citovat
#2 miroslav petr 2023-03-29 12:52
nevím,zda nejde o předaprílový článek, o návštěvě čínského politika na moravě se žádné medium nezmínilo. Něco tu nehraje...
Citovat
#1 Brabec 2023-03-29 12:00
Tak sním : všichni Brňáci v čele s Fialenkem, všichni "Moraváci" potáhnou domů - vládnout ! Chudáci moravští domorodci, ale byla by to sranda ! Tohle by byla perfektní pomsta od Čechů - poslat všechny ty moravské pasgřivce domů!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře