Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jak končí zrádci?

Ve zkratce jedna poznámka pro doplnění k mým dvěma předchozím příspěvkům. Třeba se z ní ti, jimž je určena, poučí...

jak-konci-zradci2

Američané se zásadně zbavují těch, kteří jim předtím sloužili, navíc jimi v podstatě a v hloubi pohrdají, jako se pohrdá s každým zrádcem. A jak se říká: "Mouřenín posloužil, mouřenín může odejít..."

Podívejte, jak dopadali a dopadají v USA jejich někdejší slouhové - ruští a ukrajinští oligarchové. Zabavují jim majetky, zavírají je, popřípadě fyzicky likvidují nebo je nemilosrdně ženou nazpátek do Ruska, aby dokončili zadaný úkol. Kdyby se jim (Deep State) jejich plán zdařil, tedy totální zotročení Ruska, všech se jich velmi rychle zbaví!

Mimochodem, čerstvá zpráva z USA, majetek jejich někdejšího slouhy, bývalého ukrajinského prezidenta Porošenka, se během letošního roku ztenčil z 1,6 miliardy dolarů na 800 miliónů! A až ho už dále nebudou více potřebovat, všechno si vezmou nazpět a jeho zlikvidují! (Jak asi skončí Zelenský, bude tomu v jeho případě jinak?) A aby to mělo to správné a poslední využití - svedou to na Putina!

A totéž čeká i naše slouhovské potentáty, od tady toho až třeba po Černochovou. Ve finále je sami jejich někdejší páníčci zlikvidují. Američané nejsou sametoví, jako my hloupí Češi, řídí se heslem, že nemají přátele, ale pouze své zájmy a použité zboží je třeba zavčasu zlikvidovat, mimo jiné i proto, že zbytečně mnoho ví. To čeká i tyto naše mopslíčky! Bohužel za to bude muset celý náš národ tvrdě zaplatit!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 sergej 2022-12-31 21:51
Wýte vi c ho ě to dron baylaktolazaři?

..předstafte si organického akismeta mechanického maskota brutopýra slabykáře češtini triumvirátu yac to láduje do translátoru google abi thomu rozuměl.

S předmětným tam zmíněným mameluctvím to tak funguje, antivlÁdařů 6.tikolky rubeše mamona.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře