Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

2012 - Čas na změnu (USA / Brazílie / Francie / Mexiko, 2010, 85 min)

  • 2012
Fascinující dokument o současné době a krizi vědomí, kterou jako lidstvo procházíme. Natočil Daniel Pinchback, autor populární knihy Návrat Quetzacoatla. Ve filmu zkoumá skrze svoji osobní cestu probuzeni, co by se mohlo stát, popřípadě co už se děje, kolem roku 2012. Jeho probuzeni přišlo skrze iniciaci s africkým kořenem Iboga a skrze práci s Ayahuaskou, kde si plně uvědomil posun, ke kterému nyní globálně dochází.

Probuzeni s pomoci psychoaktivních rostlin věnuje první polovinu filmu, v té druhé se věnuje řešení krize například skrze permakulturu, jógu, design, alternativní peníze, mycelium pro odstraňovaní toxinů či pohon automobilů na vodu. Na rozdíl od jiných dokumentu o roce 2012 tento přináší spíše pozitivní stránku celého transformačního procesu současného světa.

Ve filmu vystupuje přes 200 známých osobností z různých oborů lidské činnosti, aby přinesli svůj pohled na tuto problematiku. Mezi jinými můžete vidět například Stinga, Davida Lynche, Ellen Page, Dennise McKennu, Gilberto Gila, Barbaru Marx Hubbardovou, Penny Livingston Starkovou, Paul Stametse a skrze archivní záběry i Terrence McKennu, Buckminster Fullera ci Maharishi Mahesh Yogiho.

Film je doplneny animacemi Joao G. Amorimiho.

http://www.2012timeforchange.com/

----------------------------------------------------------------

Rád bych vám doporučil k pozornosti film Daniela Pinchbecka s názvem 2012: čas na změnu, jenž je plný nových skvělých zpráv. Úžasně inspirativní ve všech ohledech našeho života, přináší praktické rady a možnosti, jak rozvinout naše současné poznání a pokusit se přivést vědomí do nové úrovně.

http://www.novebohatstvi.cz/2011/10/2012-cas-na-zmenu.html

-----------------------------------------------------------------

2012: Time for Change

Dokumentární / Animovaný

USA / Brazílie / Francie / Mexiko, 2010, 85 min

Hrají: Maude Barlow, David Lynch, Ellen Page, Sting

http://www.2012timeforchange.com/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře