Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Světová hospodářská krize je za dveřmi.

Jeden z největších dopravních přepravců ruší přes sto tisíc míst, protože prudce klesá spotřeba ve vyspělých zemích. Německo bylo vždy exportní zemí, protože elektrická energie byla vždy levná. Kvůli prudkému zdražení energie v Německu se propouští astronomické množství lidí. Tím klesají i příjmy lidí. Jsme na Německu výrobně závislí, takže stejná situace bude brzo i u nás. Po Novém roce se prudce zdraží elektrická energie  u nás, takže velké firmy odejdou a malé skončí.

Zvýší se nezaměstnanost, sníží se koupěschopnost, sníží se výběr daní, zvýší se sociální výdaje. Takže dluh se musí zákonitě zvýšit. Kdyby elektrikář rozuměl aspoň základům ekonomie, daně by nikdy nezvyšoval, ale naopak. Úkolem vlády je úplně zničit ekonomiku ČR a celou střední třídu. 

  • svetova-hospodarska-krize-je-za-dvermi
Němečtí právníci 10. prosince budou podávat trestní oznámení na politiky, soudce a další osoby, které přispěly k zavedení  povinného očkování. Dle oznámení jsou údajně vinni ze zločinu proti lidskosti dle §7 mezinárodního trestního zákoníku. Žaloba bude představena veřejnosti na velké mediální konferenci. S tím bude spojeno zahájení diskuse v mediích a na veřejnosti. Je velmi důležité, aby se předešlo opakování podobných trestných činů proti právům a svobodám lidu.
 
Cimický za znásilnění pět let, muslim z TOP tři roky, za jiný názor osm roků. Dvojí metr páchne papalášstvím a politickými procesy závislého soudu. 
 
Aféra Cimického je zvláštní. Dá se pochopit, že ne každá žena má odvahu ohlásit tento trestný čin. Jestliže ale všechny ženy mají najednou po mnoha letech odvahu říkat skutečné intimnosti zcela veřejně do televize, něco tu nehraje. Nejde náhodou o peníze, tak jak je to zvykem u VIP?
 
Debilgatě vypouštěl ve Švédsku balony s vápnem, aby zastínil slunce. Pokus byl po protestech zastaven. Cílem bylo snížit letní teploty na severní polokouli. Hrát si na boha a poroučet větru a dešti se nemusí vždy vyplatit. To je případ pro psychiatra. Slunce poskytuje životu zcela nezbytný vitamin D. Mimochodem, málokdo ví, že opalovací krémy zvyšují riziko melanomu.
 
Italská univerzita zrušila název "vánoce" a nahradila jej názvem "zimní festival". I to je v plánu Agendy 2030. 
 
Disneyfilm natočil Sněhurku v hlavní roli s černoškou. V názvu filmu zůstane jen "Sněhurka". Sedm trpaslíků bude vynecháno. Původní verze prý není vhodná pro moderní diváky a má Sněhurku představovat jako silnou vůdkyni a moderní ženu. Chudáci děti přijdou o poetičnost pohádky. Udělali by něco tak šíleného komanči?
 
Očkování se nikdo nevyhne, ani nejvyšší politici. Už je zkonstruovaná vakcína ve formě chemtrails, aby mohla být šířena vzduchem. Debilgatě už zavádí i komáry přenášející kovidvakcínu. 
 
Až se u nás zavede inteligentní robotizace a zvýší se množství elektromobilů, elektřiny bude nedostatek a tím pádem se zdraží ještě víc a bude luxusem. Kdo topí na elektřinu, musí si vzít dva svetry... Každodenním vypínáním proudu ztratí ledničky svůj význam.
 
Stará Černoška uráží poslance a vyhrožuje jim, že na ně bude žalovat, pardon, bude si na ně stěžovat Pekařce. Tak už se bude udávat i mezi poslanci.
 
Budou-li korespondenční volby, poruší se tím ústava. Musí se totiž oznámit jméno voliče. Ověřovat existenci voliče v cizině nikdo samozřejmě nebude. Každý volič mimo naši republiku může přijet na jeden den do ČR, v dnešní době to není žádný problém. Volit by měl jen ten, kdo odevzdává daně v ČR a v cizině pracuje jen krátkodobě. Proč by měl volit někdo, kdo tu vůbec nežije?
 
Budou-li mít volební právo voliči mladší osmnácti let, pak at jsou považováni za plnoleté a nesou veškerou odpovědnost za jakékoli porušení zákona.
 
Celé dva roky je mi záhadou, proč tato vláda urychluje u nás realizaci Agendy 2030. Záhada je vyřešena. "Ukrajinská" či "Izraelská", pardon, prý naše /?/ vláda si do ČR pozvala globalisty, aby jim tady zaplatila zasedání, kde se budou radit s naší vládou, jak Agendu 2030 u nás co nejdřív zrealizovat.
 
V Maďarsku se demonstruje proti novotám WHO. Bylo to na ČT?
 
Prezident muslimské Gambie se vysmál Bruseli: "Uprchlíky z EU nepřijmeme, protože to jsou kriminálníci. Jsme rádi, že jsme se jich zbavili." Až přijdou k nám, teprve pak lidi pochopí, že Okamura nestrašil, jak říká vláda. Ale to už bude pozdě. Prodejny Kebabů na každém rohu tu nejsou pro legraci...
 
Stará Pekařka řekla, že lidé začnou oceňovat věci, které dělá vláda. Stále ještě není schopna pochopit, proč už třikrát byl plný Václavák. Odkdy lidé chválí vládu za to, že je všechno předražené, že nejsou léky, že nás vláda táhne do války, že rodiče nemají na školní obědy, že je nedostatek zubařů, že lékaři musí stávkovat kvůli neschopnosti ministra, že jsme potravinově závislí, atd., atd.?
 
Zrušením veta práva bychom se stali kolonií Říše Velkoněmecké, kterou už vlastně jsme přes třicet roků. Už se pracuje na odevzdání majetku Lichnštejnům.  Historie se opět opakuje. 
 
Setkání vládní rady pro národnostní menšiny se v září zabývala "životně velmi důležitými" tématy: deeskalační desatero, konspirační myšlení, předsudečné chování,  národní akční plán boje proti rasismu a xenofobii. Rozumíte tomu, o čem vůbec budou jednat? Prý jste-li muž, máte přes 55 roků a žijete ve městě pod sto tisíc obyvatel či v obci, je velká pravděpodobnost, že máte konspirační myšlení. Tato vládní rada říká, jak se chovat - nenaletět dezinformacím na internetu. Žádný strach vládní rado, lidé ví, že nemají naletět dezinformacím této vlády a všech oficiálních medií. 
 
Dle holandského premiéra se musí prázdné domy pronajímat a nesmí mít vlastníka. Zřejmě chce urychlit realizaci Agendy 2030.
 
WHO plánuje, že výchovu dětí převezme stát nebo světovláda. Biologičtí rodiče prý nemají žádné právo vychovávat své děti, protože tato práva rodiče nemají. Tak proto "krutý diktátor" vystoupil i z WHO. Brzo ho bude následovat Orbán.
 
Hošánek Lipánek odmítl, že Fialu nepřijali v Nigérii kvůli Izraeli. Tento svazácký klučina nemá vůbec žádný přehled o světovém dění. 
 
Z ČR letos uniklo do ciziny téměř třetina bilionu Kč na dividendách. Peníze, kterými by se každoročně splácel dluh, mizí v cizině a celá desetiletí žádná vláda proti tomu nic nedělá. Zvolí si konečně národ odborníky, kteří to zarazí?
 
O vybudování dalších bloků v Temelíně kdysi uvažovala ČSSD. Dnes už mohl být tento blok vybudován. Není náhoda, že se tak nestalo.
 
Americké velvyslanectví tu nemáme zbytečně. Jistý ministr zahraničí odcházel z tohoto velvyslanectví a strachem se třásl o svou rodinu...ČSSD v té době na internet vyvěsila "Dlouhodobý plán ČSSD 2000". Obsahoval asi sto stran a byl na jediné téma- Maximální podpora a propagace imigrace. To bylo v roce 2000,  skutečná imigrace začala o pět let později, stejně jako částečná cenzura ve všech mediích. Skutečná cenzura začala v den, kdy na celém světě najednou zmizel kovid... 
 
Zvýšení daní, okrádání důchodců, pardon, snížení důchodů schválil i senát, který tak dokázal svou zbytečnost. Která vláda nejde odvahu skončit s placením zbytečností, škodícím celému národu, jako je senát, media, protiústavní závislý soud, politické ziskovky a nefachčenky?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-11-12 18:01
oprava-krize začala až v roce 2015
Citovat
#1 Brabec 2023-11-12 14:37
Kdo v referendu o vstupu do EU tehdy řekl "Ano" - má co chtěl. Omluvou je pouze, že nechodil na hodinu dějepisu !
Už tehdy byl prostého rozumu - nemyslel !
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře