Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hrozba, která zničí svět

Máme tu hrozbu, která zničí celej svět! Každej rok novou a pokaždý nebezpečnější, než byla ta předchozí. Ta předchozí sice svět nezničila a vždycky tak nějak vyšuměla, ale tentokrát už to určitě vyjde. Takže se hodně bojte a dělejte, co vám řekneme, jinak pochcípete.

Jo a budeme potřebovat vaše prachy, takže asi nezbyde na důchody a školství a zdravotnictví a další nepodstatný detaily, ale to je jedno. Hlavní je, že vás zachráníme. I když asi hodně vás stejně umře, takže se nezapomeňte bát. Ale když se vzdáte pár nepodstatných věcí jako svoboda a lidský práva, tak vás určitě ochráníme, i když vás spousta umře.

  • hrozba-ktera-znici-svet


Kdo bude mít nějaký pochyby, je terorista a povstalec a dezinformátor a kremelskej trol a proruskej šváb a antivaxer a ještě pár dalších hodně špatnejch věcí, takže podle toho s nim naložíme. Neni to žádný utlačování nebo diskriminace. Je to prostě nutný pro fungování demokracie. Nemůžeme si nechat rozvracet stát někym, kdo má špatný názory. To dá přece rozum.

A nebudeme trpět, aby si lidi mohli svobo-, svévolně psát, co chtěji, a šířit tu všelijaký nebezpečný dezinformace. Šířit se můžou jenom povole-, správný a pravdivý informace, který vám každej den nadiktujeme. Kdo bude psát něco jinýho, toho smažeme. A kdo bude tvrdit, že je to cenzura, ten půjde do vězení, protože to je jasnej terorismus, a to tu trpět nebudeme.

Takže se pomalu připravte na novou hrozbu, kterou oznámíme zanedlouho, protože ta stará už neděsí patřičnej počet lidí, což je velkej problém. Dokonce jsme museli v květnu zrušit globální kovidovou pohotovost, protože už se nám všichni smáli. Takže vám pro jistotu připomenem, kolikrát už jste jen o vlásek unikli smrti.

Pamatujete na tu strašlivou hrozbu, která ohrožovala svět před 20 lety? Pokud jste tenkrát už existovali a nebyli jste mrňaví haranti, tak snad jo. Byl to islámskej terorismus! Proti tomu bojoval celej svět. (Nebo aspoň těch asi 20%, co si řiká "celej svět".) To nás všechny ohrožovalo a byla to ta největší hrozba všech dob - teda aspoň do tý další. Muslimové nám záviděli naši svobodu a chtěli obsadit naše země. Jistě si pamatujete povinnou islamofobii. Kdo nebyl islamofob, byl jasnej terorista a islamofašista.

Naštěstí jsme ty islámský teroristy pěkně oblafli, protože jsme si svobodu vzali sami a pozvali jsme je, aby si naše země zabrali mírumilovně a po dobrym. Tohle nečekali. Takže hrozba byla odvrácená a vzešlo z toho kulturní obohacení, který nás nijak neohrožuje. Měli jste pěkný štěstí, že jste se tý svobody vzdali (převážně) bez keců. Jinak by vás bejval převálcoval Islám. Teď jsme ho přátelsky asimilovali a islamofobie už je zakázaná a terorista je ten, kdo je proti Islámu, takže si aktualizujte svoje nastavení.

Pamatujete, jak celej svět ohrožovala ptačí křupka, prasečí křupka, netopýří křupka a všechny ty ostatní křupky? (Taky byste si měli pamatovat epizody SARS útočí, MERS útočí, a MARS útočí, a kdo má lepší paměť, tak i STAR WARS.) Za posledních 20 let jste tak minimálně třikrát až čtyřikrát málem vymřeli na křupku a máte velký štěstí, že jste si do sebe vždycky nechali napíchat nejnovější antikřup, kterej vás zachránil od jistý smrti. (Pokud jste teda neumřeli na něj, ale věřte nám - umřít na antikřup je mnohem lepší než umřít na křupku, takže i tak jste na tom ještě dobře, i když jste už po smrti.)

Ale nebezpečí nepominulo! Už desítky let tu pomalu ale jistě umíráme na globální oteplování, který se zákeřně někde po cestě proměnilo na klimatickou změnu, což sice nevíme přesně, co to je, ale je to rozhodně ještě horší než globální oteplování, takže se bojte, protože od toho se nám ještě nepodařilo vás zachránit.

Někdy se totiž svojí svobody nějak nevzdáváte dostatečně rychle, takže jste pořád v ohrožení. Můžete si za to sami. Trousíte kolem sebe ty nebezpečný uhlíky a všude to dělá stopy. Jestli toho nenecháte a pořádně neomezíte veškerý projevy normálního života, který jsou životu nebezpečný, tak bude opravdu zle. A jako... už vám to řikáme asi 30 let, takže vážně...

Máme tu pro vás připravenej ten Green Deal a zelená barva je fakt dobrá, ekologická, a přírodní, takže co máte za problém? Dokonce jsme si vycvičili i Gretu, aby vám to vysvětlila na úrovni malýho dítěte. Jestli se nechcete všichni utopit v roztátejch ledovcích (nebo možná usmažit v lávě - to se ještě přesně uvidí), tak koukejte omezit používání elektřiny z nedostatečně zelenejch zdrojů a hlavně nepoužívejte plyn z takový tý neekologický zlý země, co se nesmí jmenovat.

Jo a teď tady čtu, že klimatická změna může "způsobit kolaps civilizace"! To zní jako dost vážně, takže okamžitě přestaňte topit a svítit, než způsobíte kolaps, nebo dokonce apokolapsu.

Tim to ale nekončí! Je tu třeba ta stará dobrá nukleární válka, jejíž přízrak se nám zase vrací. Sice se jí snažíme ze všech sil zabránit tim, že posíláme do současnýho vojenskýho konfliktu tolik zbraní, kolik si můžeme dovolit, a čas od času tou nukleární válkou vyhrožujeme (aby se jí zabránilo), ale může vypuknout každou minutu. Nebo možná i dvakrát za minutu.

Vy s tim samozřejmě nic neuděláte, protože nukleární válku nijak nezastavíte, ani jí nepředejdete, takže vám nezbejvá než se pořádně bát a poslouchat. Zastavit nukleární válku ale stojí spoustu prachů, takže se připravte na takovou menší inflaci asi 80% (pro začátek). Hlavně ale vaše bezpečí závisí na naší dobrotivosti, takže jestli nám nebudete zobat z ruky, tak porostou atomový hřiby, který jsou ještě o něco horší než ten Hřib z Prahy.

Taky si možná pamatujete na globální ekonomickou krizi v roce 2008. Tam jste ale měli štěstí, protože jsme tenkrát vytiskli hodně peněz, rozdali je těm lidem, co tu krizi způsobili, obyčejný lidi zaměstnali inflací, a krizi jsme odložili na rok 2023. Takže všechno v pohodě. Akorát myslim že teď už máme 2023. Tak se můžete zase bát, že zchudnete xmrti, jestli se vám to ještě nestalo. (Jestli jo, tak vyčkejte na vyhlášení další pohromy, nejlépe s rouškou na hubě ve sklepě.)

Mělo by teda bejt jasný, že tyhle hrozby byste všichni měli brát opravdu vážně! Stačí si vzpomenout na tehdy největší hrozbu všech dob, islamofašismus, a hned víme, jak je to ukrutně nebezpečný. Nemluvě o smrtícím pandemoniu netopýří křupky z Wuhanu od strýčka Faučiho. Jen tak tak, že jsme všechny tyhle pohromy přežili. Islám je totálně pod kontrolou, protože jsme ho společně odstranili osaháváním na letištích a nekontrolovanou imigrací, a křupka byla poražená bezpečnejma a efektivníma injekcema značky "Died Suddenly".

Až přijde ta další pohroma (brzo, slibujeme), ještě hroznější, tak očekáváme plnou spolupráci, a ne že zas někdo bude mít kecy o Ústavě a zdravym rozumu a podobně. Na tohle už teda fakt nemáme náladu, takže to nechceme vidět. Odevzdáte poslušně svůj majetek, stoupnete si do fronty na co vám řekneme, dostanete čipy do hlavy, aby se vám tam náhodou nerodily nesprávný názory a dezinformace, a budete šťastní. Povinně. Jestli nezvládnete bejt šťastní, bude muset přijít další hrozba, dokud se to štěstí všichni nenaučíte.

Zdroj: https://antivirus.22web.org/av/230603-hrozba-ktera-znici-svet.htm?fbclid=IwAR3XiQQq8zkL9Ru-86OwmQ3S9shFLAhuogMotpnuiuuptEzN2p67LPCY7f8&i=2

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře