Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vrchní státní zastupitelství obdrželo trestní oznámení k očkování proti covidu-19

Milan Kajínek

3. 4. 2024

Na Vrchní státní zastupitelství v Praze doputovalo koncem března trestní oznámení ve věci očkování proti onemocnění covid-19. Lékař, který oznámení zaslal, tvrdí, že existují „důvodná podezření na možné spáchání několika trestných činů“ včetně ublížení na zdraví nebo zneužití pravomoci úřední osoby.

Praktický lékař a hygienik MUDr. Pavel Vašek, DiS. se již od začátku roku 2021 zajímal o účinky nových mRNA vakcín, které byly schváleny v nouzovém režimu a ve zrychleném řízení uvedeny do oběhu a vedl v této věci komunikaci se Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL).

Vašek vytvářel terapeutický postup pro léčení onemocnění covid-19 přizpůsobený pro Českou republiku, který však podle něho nebyl krizovým štábem přijat. Později se připojil k odborným skupinám, které diskutují o následcích covidu-19 a vakcinace.

  • vrchni-statni-zastupitelstvi-obdrzelo-trestni-oznameni-k-ockovani-proti-covidu-19
 

„Státní ústav pro kontrolu léčiv tvrdí, že mRNA vakcíny zůstávají jen v místě vpichu, a že jsou jejich produkty v těle rychle odbourány. Nikdy však nevysvětlil, proč zveřejněné studie ukazují přítomnost mRNA v různých částech těla desítky dní po očkování.“

— MUDr. Pavel Vašek, DiS., praktický lékař a hygienik

V květnu 2023 v rozhovoru pro žurnalistický projekt Svědomí národa uvedl, že dle dostupných studií a zveřejněných důkazů je virus SARS-CoV-2 „bezesporu“ geneticky upravený v laboratorních podmínkách a není tedy přírodního původu.

Nové studie podle Vaška přinášejí podložené pohledy na to, jak může působit vakcinace proti covidu-19 a z nich podle něho také vyplývá, co zanedbaly regulační orgány, jako jsou SÚKL a EMA, při uvádění těchto látek na trh.

„Úkolem farmaceutických firem je generovat zisk, ne veřejné blaho. O to více se musí snažit stát, aby pro ten byznys vytvořil rámec, který ho vede směrem k prospěšnosti a bezpečnosti pro občany,“ uvádí Vašek.

„Jestliže SÚKL pustil ty vakcíny na trh, tak přece musí mít data, na základě kterých mi řekne: ‚pane doktore, vy se pletete, tady je studie, která to vysvětluje‘.“ Podle Vaška však takové studie od odpovědných úřadů prozatím neobdržel.

Dostupná vyjádření regulačních úřadů, dokumenty a vyjádření zástupců výrobce mRNA vakcíny i závěry odborných studií podle lékaře „zakládají důvodné podezření na možné spáchání několika trestných činů“.

Požádali jsme státní zastupitelství o potvrzení, zda trestní oznámení skutečně obdrželo. Do doby publikování této zprávy nereagovalo.

Dodatečně 4. dubna zastupitelství potvrdilo, že „uvedené podání bylo doručeno“ a „po jeho vyhodnocení bylo předmětné podání postoupeno Obvodnímu státnímu zastupitelství pro Prahu 4,  jako orgánu příslušnému k dalšímu opatření,“ sdělil deníku Epoch Times JUDr. Tomáš Turek, ředitel odboru trestního řízení.

Obsah trestního oznámení:

Pochybnosti o tom, že byla prokázána neškodnost očkování mRNA vakcínami ve vztahu k plodnosti žen a bezpečnosti aplikace mRNA vakcín v těhotenství (pdf)

Pochybnosti o očkování jako nástroji k zabránění šíření nemoci Covid-19 (pdf)

Pochybnosti o složení mRNA vakcín a produktů, které se v důsledku jejich podání v těle vytváří (pdf)

Pochybnosti o tom, že mRNA vakcíny zůstávají jen v místě vpichu a jejich odbourávání (pdf)

 

Zdroj: https://www.epochtimes.cz/2024/04/03/vrchni-statni-zastupitelstvi-obdrzelo-trestni-oznameni-k-ockovani-proti-covidu-19/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Emil Holub 2024-04-09 23:00
Cituji Drak:
Oni to strčí Bradáčové, ta to spolehlivě zamete.


Bodejď by ne, je to stejná svině z ASPEN prostitute of Prague, jako všichni ti administrátoři kovod-cirkusu a jejich pomocníci...
Citovat
#3 Emil Holub 2024-04-09 22:57
Babiš, jeho vláda a její řízení státní úředníci jsou zločinci, kteří za to svinstvo v souvislosti s kovidem nesou odpovědnost a to osobní, nikoli tu hypotetickou "politickou", nýbrž trestní !!!!!
Citovat
#2 nowak 2024-04-09 11:23
Vážení, hloupí lidé, hurá na očkování, nevím co mi budou říkat za pár měsíců,či let, ale jen od mých třech známých už zemřelo osm lidí, většinou infarkt, vše ve věku kolem šedesáti let.
Hlavně že mi hubovali, že se nenechám očkovat.
Citovat
#1 Drak 2024-04-08 22:01
Oni to strčí Bradáčové, ta to spolehlivě zamete.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře