Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Válka policajtů aneb policejní ochrana TOP09, bílého koně zbrojařů

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

  • danhel_pilot
V úterý hodili policajti hlavního svědka v kauze letadel CASA do cely a nechali ho tam pro výstrahu hnít do druhého dne. Jako občana ČR by mě zajímalo, která policejní svině to zorganizovala a na čí objednávku.

Po pečlivém každodenním sledování politiky po dobu mnoha let jsem hluboce přesvědčený o tom, že parlamentní politická strana TOP09 v čele s Miroslavem Kalouskem je bílým koněm organizované zločinecké skupiny, jejímž cílem od okamžiku založení až do dnešních dnů je zisk a udržení si politické moci za účelem tunelování České republiky. Mezi nástroje patří přidělování dotací, šití zákonů na míru vybraným zájmovým skupinám tak, aby byl primární cíl naplněn cestou jeho předchozí legalizace, a zároveň zabránění či výrazné zpoždění takových změn zákonů, které by mohly omezit či zastavit příjmy pro vybrané skupiny na základě platnosti dřívějších zákonů v jejich prospěch, přijatých ještě v době, kdy lidé z TOP09 byli v KDU-ČSL.

V současné době máme unikátní příležitost dostat se skrze kauzu CASA k levárnám, které dle mého přesvědčení stojí za kriminálním zdrojem finančních prostředků, za které vznikla TOP09, její volební kampaň, ale i majetek některých jejích vrcholných představitelů, dříve členů KDU-ČSL. To je důvod, proč nyní Miroslav Kalousek ztrácí řečnickou půdu pod nohama. Vybudovali systém, který považovali za neprůstřelný. Poslední akcí, která měla ukázat sílu, bylo podle mě zadržení bývalého elitního pilota České armády pana Karla Daňhela, hlavního svědka v této kauze, z údajného mravnostního deliktu.

Za kauzou CASA, a já říkám, že zdaleka nejen za ní, stáli Miroslav Kalousek a zejména jeho blízký kamarád Martin Barták. Karel Daňhel měl kvůli výhrůžkám v době prošetřování případu dokonce policejní ochranu. Nedivím se, neboť mrtvých lidí bylo kolem zbrojních zakázek v době působení lidí z KDU-ČSL a nyní TOP09 dost, jak jsem namátkou uvedl v článku Veřejné zakázky, vraždy, sebevraždy... takový normální život. Hodnověrnost hlavního svědka před několik dny zpochybnil šéf Vojenského zpravodajství Ondrej Páleník. Prý byl Karel Daňhel financován zbrojařským lobby. Za normálních okolností bych tomu snad i věřil, protože když něco takového řekne šéf jedné ze tří tajných služeb v ČR, je to vážné. To bych ale nesměl vědět, že svou raketovou kariéru u armády začal jako kamarád šíbra Martina Bartáka.

Když nezabralo výše uvedené zpochybnění věrohodnosti Karla Daňhela a Vlasta Parkanová byla vydána, došlo včera k zatčení tohoto hlavního svědka v kauze CASA z údajného mravnostního deliktu, pohlavního zneužití nezletilé. Pro deník Metro přitom už dne 10. července 2012 sděloval, že by se nedivil, kdyby na něj někdo ušil nějaké obvinění. Dnes ho policie propustila z cely předběžného zadržení bez obvinění s tím, že oznamovatelka trestného činu si vše vymyslela. Stíhat ji ale nebudou, protože výpověď učinila dva dny (!) před tím, než jí bylo patnáct let. Jestli někdo v tomto případě věří na náhodu, je blázen.

Kartel Daňhel je svědkem v kauze, kterou vyšetřuje jiný útvar policie, než byl ten, který ho hodil do cely včera. Tím byli policisté z Krajského ředitelství Policie České republiky v Praze. Toho ředitelství z Kongresové ulice, které se při dopravní nehodě před pár měsíci tak hezky zachovalo k Romanovi Janouškovi. A tak se pod tíhou děje ptám, která svině u policie to včera provedla a kdo jí k tomu z řad lidí kolem kšeftů na obraně mimo policii dal pokyn.

V každém případě bych ale chtěl říct závěrem toto: Ti z Vás, kteří vyšetřují tu špínu, uvědomte si, že máte obrovskou podporu občanů České republiky. Jo, stojí proti Vám bohužel zjevně i řada Vašich kolegů, do kterých byste to možná ani neřekli. Přesto Vás prosím, vydržte a dotáhněte to do konce. Když podlehnete teď, víra ve skutečnou demokracii a elementární spravedlnost už se z toho rohu, kde leží a je odpočítávána, nezvedne. Děkuju Vám.

zdroj: http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/280072/Valka-policajtu-aneb-policejni-ochrana-TOP09-bileho-kone-zbrojaru.html

Facebook komentáře

Nejčtenější